Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Моя Миколаївщина


      Моя Миколаївщина  Мандрівка музеями Миколаївщини

Мандрівка музеями Миколаївщини

Ми запрошуємо Вас здійснити захоплюючу мандрівку музеями Миколаївщини. Сьогодні в області діють два державних музеї: Краєзнавчий та Художній ім.В.В.Верещагіна – і понад 160 громадських музеїв різного напрямку. Ставши справжніми святилищами, музеї є й тими науково-освітніми закладами, які не тільки зберігають, а й популяризують культурну, художню та історичну спадщину українського народу, нашого південного краю.

До складу Краєзнавчого музею входять власне Краєзнавчий музей, Музей суднобудування і флоту, Музей підпільно-партизанського руху на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни, Очаківський військово – історичний музей ім.О.В.Суворова, Кримківський музей “Партизанська іскра”, Краєзнавчий музей в Первомайську.

Вознесенський муніципальний художній музей ім.Є.А.Кібрика та Очаківський художній музей ім. Руфіма Судковського є відділами Миколаївського обласного художнього музею імені В. В. Верещагіна.

Цей список літератури містить цікаву інформацію і може стати вашим екскурсоводом в мандрівці по музеях нашої області. Інформацію в ньому подано за такими розділами:

Історичні музеї Історичні музеї
Художні музеї Художні музеї
  Громадські музеї

© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.