Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Моя Миколаївщина


      Моя Миколаївщина  Анатолій Качан: «Усі ми родом із дитинства»

Анатолій Качан: «Усі ми родом із дитинства» (Біобібліографічний список)
Укладач Л. Г. Шевцова

     Анатолій Качан : «Усі ми родом із дитинства» : біобібліографічний список / Миколаївська обл. б-ка для дітей ім. В. О. Лягіна ; уклад. Л. Г. Шевцова. – Миколаїв, 2017. – 32 с.

    Біобібліографічний список присвячений відомому українському дитячому письменнику Анатолію Леонтійовичу Качану. У виданні представлена біографія поета, бібліографія його творів та література про життя і творчість.
    Матеріали, включені у список, є в наявності у фондах Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна.

Шановні друзі!

    16 січня 2017 року своє 75-річчя відзначив наш земляк, дитячий письменник Анатолій Леонтійович Качан. Сьогодні його творчість відома кожному українському школяреві. Майже всі жанри дитячої поезії представлені у творчості Анатолія Качана. Та його письменницький талант найповніше розкрився в ліриці. Особливо вдається поетові зображення моря і степу. Поряд із ліричними поезіями є в нього багато ігрових і розважальних віршів та етнопоезія. Анатолій Качан є автором багатьох поетичних збірок. У переліку творчих здобутків письменника – добірки поезій, які друкуються в шкільних підручниках і хрестоматіях та періодичних виданнях, численні публікації в зарубіжних виданнях, пісні, написані у співавторстві з відомими українськими композиторами, статті та інтерв’ю з проблем дитячої літератури. Добре знайомі з творчістю Анатолія Качана користувачі Інтернету та радіослухачі.
    Пропонуємо вашій увазі біобібліографічний список «Анатолій Качан : «Усі ми родом із дитинства».

    Матеріал розташований за такими розділами:

  1. Біографічна довідка
  2. Твори Анатолія Качана
  3. Література про життя і творчість Анатолія Качана
  4. Бібліографічні покажчики
  5. Акровірш-загадка
  6. Малюнки до творів Анатолія Качана
  7. Дорога у широкий світ: біографічно-творчі нотатки Анатолія Качана

    Література в розділах розташована в алфавітному порядку.
    Маємо надію, що цей покажчик припаде до душі всім шанувальникам творчості Анатолія Качана, і стане у пригоді тим, хто вивчає курс «Література рідного краю».© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.