Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Нотатник бібліотекаря


     Нотатник бібліотекаря   Підвищення кваліфікації


Семінар-ярмарок творчих ідей бібліотек для дітей Миколаївської області

    29 квітня 2014 року в Обласній бібліотеці для дітей ім. В.О.Лягіна відбувся обласний семінар-ярмарок творчих ідей бібліотек для дітей Миколаївської області на тему «Інноваційна діяльність дитячих бібліотек Миколаївського краю: ярмарок творчих ідей» .
    Учасники семінару – ярмарку познайомили присутніх з інноваційними та креативними проектами щодо просування читання та придбали для себе ідеї колег.
    Відкрили роботу Ярмарку Галина Миколаївна Кожушко, головний спеціаліст управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації і Тетяна Анатоліївна Жайворонок, директор обласної бібліотеки для дітей ім. В. Лягіна.
    З доповіддю «Інноваційна політика обласної бібліотеки для дітей ім. В. Лягіна як важіль професійного розвитку бібліотекарів, що обслуговують дітей», виступила директор бібліотеки Т. А. Жайворонок.
    Зі звітами про реалізацію ідей, придбаних на Південноукраїнському міжрегіональному Ярмарку бібліотечних інновацій «Бібліокреатив – 2013» у м. Херсоні виступили працівники районних бібліотек для дітей Арбузинської, Березанської, Жовтневої, Миколаївської ЦБС.
    Провідні фахівці обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна Нахова Т. І., Щербак В. Є., Плахотна Л. І. здійснили рейтинговий аналіз діяльності районних (міських) бібліотек для дітей Миколаївської області у 2011-2013 р. р. у цифрах і фактах.
    Представлення на «Ярмарку ідей» бібліотечних інноваційних ідей фахівцями бібліотек, що обслуговують дітей у Миколаївській області, відбулося за допомогою модераторів - Романченко О. Л., заступника директора по науковій роботі, і Голенко І. О., завідуючої відділом нових інформаційних технологій. За підсумками "Ярмарку ідей" було складено Протокол обміну бібліотечними інноваційними ідеями.
    Всього було презентовано 17 ідей. Найкращими визначені 5 ідей таких бібліотек:

* проект-гра «Начитані та щасливі» Березанської районної бібліотеки для дітей
* краєзнавчий вебліографічний навігатор «Щоб туристичний шлях обрати, слід НАВІГАТОР прочитати» Баштанської районної бібліотеки для дітей
* проект «Пізнай світ через спілкування» Веселинівської районної бібліотеки для дітей
* літературний скайп-квест «Школа суперагентів» районної бібліотеки для дітей Комунальної установи «ЦБС» Жовтневого району,
* хобі-портал «Бібліоталанти» дитячої бібліотеки Комунального закладу «Бібліотечна мережа м. Вознесенська».

    У червні 2014 року Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.О. Лягіна представлятиме ці ідеї на майстер-класі «Інноватика-2014», який відбудеться на базі Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. П. Мирного.
     Підводячи підсумки Ярмарку, можна з упевненістю сказати, що обмін досвідом завжди дає позитивний та творчий результат.


© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.