Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Нотатник бібліотекаряНотатник бібліотекаря   Підвищення кваліфікації

Міжрегіональний майстер-клас для заступників директорів ЦБС по роботі з дітьми «Бібліотека – територія захоплюючого читання»

    6-7 вересня 2011 року заступники директорів по роботі з дітьми ЦБС Миколаївської області мали нагоду відвідати Одеську обласну бібліотеку для дітей ім. Н.К.Крупської та ЦБС для дітей м. Ізмаїла під час міжрегіонального майстер-класу «Бібліотека – територія захоплюючого читання».

     Майстер-клас для бібліотекарів – це не просто з’їзд учасників – це плідна праця. Бібліотекарі із задоволенням відвідують такі заняття. Адже тут можна обмінятися досвідом, почути та побачити як творчо, з ентузіазмом працюють колеги з дитячих бібліотек над різними проблемами.

    Під керівництвом директора Одеської обласної бібліотеки для дітей ім. Н.К. Крупської Палій Тетяни Андріївни, для учасників майстер-класу була проведена екскурсія по бібліотеці, всі були ознайомлені з активною діяльністю бібліотеки, формами та методами роботи.

    Наступною зупинкою була ЦБС м. Ізмаїла, колектив якої гостинно зустрів учасників майстер-класу. Вони дізналися з виступу директора Канської Тамари Веніамінівни про роботу бібліотеки, оглянули книжкові виставки та тематичні полички, зацікавилися фондами і станом приміщення бібліотеки, подивилися театралізовану виставу, у виконанні працівників бібліотеки. Змістовним доповненням майстер-класу були відвідини музею А.В.Суворова та діорами «Штурм крепости Измаила».

    Висловлюємо слова подяки за гостинність колективу Одеської обласної бібліотеки для дітей ім. Н.К.Крупської та ЦБС для дітей м. Ізмаїла, зичимо успіхів у шляхетній справі, виховання дітей книгою. Сподіваємось на подальшу співпрацю!


© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.