Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Книжкова галактика


     Електронні ресурси  Віртуальні книжкові виставки  На хвилях книжкових морів

VІ розділ:
Пристань «Найкращій відпочинок»


    Амасова, А. Пираты Кошачьего моря. На абордаж! [Текст]: [повесть: для мл. и сред. шк. возраста] / А. Амасова, В. С. Запаренко. - М.: АСТ; СПб.: Астрель-СПб, 2008. - 244 с.: цв.ил. - (Прикольный детектив)

    Первая книга приключений пиратов: Питаты кошачьего моря.На абордаж!" Ани Амасовой и Виктора Запаренко, веселая и красочная, познакомит ребят с захватывающими приключениями пиратов Кошачьего моря. Именно из первой книги вы узнаете, как малышка Дженифыр оказалась на пиратском корабле, познакомилась с отважным Джонни-Воробушком и стала капитаном.

Скачать книгу
   Дал, Роальд (1916-1990). Чарлі і шоколадна фабрика [Текст]: [повість: для мол. та серед. шк. віку] / Р. Дал; пер. з англ. В. Морозова за ред. О. Негребецького, І. Малковича; худож. К. Блейк. - К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2005. - 238 с.: ілюстр.

    Чарлі і шоколадна фабрика» — найпопулярніша книга Роальда Дала, одного з літературних батьків Джоан Ролінґ — авторки «Гаррі Поттера»... Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік — на його день народження — дарували єдиний дарунок — маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, і тому з ним трапляється неймовірна пригода, яка не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Можливо, це найзворушливіша повість нашого часу. «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» стверджує, що «Чарлі й шоколадна фабрика» — одна з тих справжніх і захоплюючих книжок, які необхідно прочитати кожній дитині.

Фільм
   Матюшкіна, К. Ага, упіймався! [Текст]: [казкова повість : для мол. шк. віку] / К. Матюшкіна, К. Оковитая; пер. з рос. Н. Р. Іваничук, М. Савка; мал. авторів. - К.: Махаон-Україна, 2009. - 192 с.: ілюстр.

    Дощового вечора відомі детективи пес Фу-Фу і кіт Киць-Киць сиділи в детективному Бюро розслідувань, сторожко прислухаючись до гуркоту грому, і на щось чекали... Водночас із ударом грому двері розчахнулися і на поріг запурхнула скуйовджена птаха — відома віщунка Кука. Кука заввиграшки віщувала майбутнє іншим, а що вона сама стане жертвою злочину і гадки не мала! Слідчі, озброївшись головним доказом — фотографією злочинця — розпочинають нове розслідування. «...Не пускайте в оселю незваних звірів пізно ввечері. Не пускайте в будинок незваних звірів, коли надворі шаленіє гроза. Буде лихо! Цікаві коти, будьте на сторожі — не прикидайтеся зозулями і не пхайте свого носа куди не слід. Без носа залишитеся. Усі-усі-усі в лісі, остерігайтеся стрибучих кроликів. Кролики стрибають туди і сюди, від цих кроликів лише безлад і лихо! Увага! Якщо у вас у замку є підземний хід, стежте, аби туди не проник підступний Щуряк. Утримуйте Щуряка за ґратами, і вам усміхнеться удача. Хто повірить Кроликові, нібито він син зозулі, не почує від зозулі жодного доброго слова. Точнішого за це віщування не було і не буде».

Аудіокнига
   Нестайко, Всеволод Зіновійович (1930-). В Країні Сонячних Зайчиків [Текст]: повісті-казки: [для мол. шк. віку] / В. З. Нестайко; [худож. Л. В. Белякова]. - Харків: Белкар-книга, 2007. - 256 с.: ілюстр.

    До збірки увійшли три казкові повісті Всеволода Нестайка. Ці веселі, дотепні й мудрі твори полюбилися не одному поколінню юних українців, їх також із задоволенням читають діти інших країн. Твори відомого дитячого письменника перекладено багатьма мовами світу. Вони подарують вам багато радощів, веселощів, сміху.

Слухати книгу онлайн
Збірка творів Всеволода Нестайко (33 книги) скачати
   Нордквіст, Свен. Петсон, Фіндус і намет [Текст]: [для дітей мол. шк. віку] / С. Нордквіст; пер. зі швед.Г. М. Кирпи; мал. автора. - Тернопіль: Навч. книга-Богдан, 2009. - 24 с.: ілюстр.

   Кіт Фіндус знаходить на горищі намет, і дідуньо Петсон пригадує, як колись напинав його біля озера, де водилася риба. І хоча друзям так і не пощастило по-справжньому помандрувати, Фіндус та Петсон разом із курми напинають намет біля своєї садиби...

Сказки о Петсоне и Финдусе (аудиокнига)
   Прокофьева, София Леонидовна (1928-). Лоскутик и Облако [Текст]: сказка: [для мл. и сред. шк. возраста] / С. Л. Прокофьева; худож. О. Ю. Горбушин. - М.: Самовар, 2010. - 126 с.: ил.

   Сказочная повесть о трогательной девочке по имени Лоскутик и о настоящем Облаке, о том, как они победили злого короля Фонтаниуса I и его коварного приближенного Слыша.

Попробуй ответить на вопросы он-лайн викторины
   Юр’є, Ж. Зустріч з піратами [Текст]: казкові історії: [для дошк. віку : пер. з фр.] / Ж. Юр’є. - К.: Махаон-Україна, 2010. - 80 с.: ілюстр. - (Жили собі кролики...).

   Ця книжка розповість вам про нові пригоди дружної кролячої сім'ї, в якій крольчата весь час потрапляють в найнеймовірніші історії. Читачів, як і героїв, що подобається їм, чекає немало сюрпризів. Спочатку крольчата попадуть в цирк, і перед ними відкриється незнайомий світ - строкатий, веселий, чарівний... Світ безкінечного свята... Потім все сімейство відправиться до моря. Хоча, як вам, напевно, добре відомо, кролики не люблять воду... А на завершення крольчат чекають неймовірні пригоди на залізниці...© 2008 - 2019. Всі права захищені. (c) Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.