Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Книжкова галактика


     Електронні ресурси  Віртуальні книжкові виставки  На хвилях книжкових морів

ІII розділ:
Бухта «Магічне число»


   Білосніжка та семеро гномів [Текст]: [за мотивами Волта Діснея: казка: для дошк. віку] / [переказ І. Малковича за перекладом В. Коротича; худож. О. Ігнащенко. - К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2006. - 14 с.: ілюстр.

    Ця книжечка розповідає історію про Білосніжку, яка переховується від злої Королеви-мачухи. Вона потрапляє до лісового будиночка, у якому мешкають сім добрих гномів, та здобуває їхню дружбу. Але друзі не в змозі захистити дівчину від підступної мачухи. І тільки поцілунок щирого кохання може врятувати Білосніжку. Усім знайоме ім'я чудового казкаря Волта Діснея. У його дивовижних мультфільмах з'єднуються воєдино романтика і подвиги, гумор і теплота, радість і печаль.

Мультфільм
    Верн, Жюль (1828-1905). Вокруг света за 80 дней [Текст]: [роман: для мл. и сред. шк. возраста] / Ж. Верн; адаптация М. Лейтон; пер. М. Т. Сандуляк; ил. студии "Пабло Маркос". - Харьков: КК "Клуб Семейного Досуга", 2005. - 160 с.: ил.

    Каждая страница текста этой книги сопровождается ярким рисунком. На читателя, особенно юного, начинающего, это производит великолепное впечатление.
   Серия «Иллюстрированная классика» представляет лучшие образцы пересказа всемирно известных произведений, а переводы выполнены лучшими мастерами.

Австралийский телевизионный мультсериал по роману Жюля Верна «Вокруг света в 80 дней». Здесь
    Вестлі, А-К. Восьмеро дітей, тато, мама і вантажівка [Текст]: повісті: [для мол. та серед. шк. віку] / А.-К. Вестлі; пер. з норв. Н. Р. Іваничук; худож. Н. Кучеренко. - К.: Махаон-Україна, 2007. - 184 с.: ілюстр. - (Весела компанія).

    Пустотливі й смішні повісті відомої в усьому світі норвезької письменниці Анн-Кат. Вестлі розповідають про сучасних дітей, їхні витівки, клопоти й комічні ситуації з їхнього життя і нікого не залишають байдужим. Ця книжка вчить бути добрими, чуйними, вірними в дружбі й дарує справжнє задоволення від зустрічі з нею.

Аудиокнига
   Волков, Олександр Мелентійович (1891-1977). Сім підземних королів [Текст]: казкова повість: [для мол. шк. віку] / О. М. Волков; пер. з рос. М. П. Зяблюк; худож. О. Борисова. - К.: Махаон-Україна, 2010. - 272 с.: ілюстр.

    Казкова повість "Сім підземних королів" продовжує розповідь про пригоди дівчинки Еллі та її друзів у Чарівній країні. Цього разу Еллі та Фред потраплять у царство підземних рудокопів і стануть учасниками нових дивовижних пригод. У чарівній казці ви зустрінете шестилапих звірів і літаючих драконів, дізнаєтесь про магічну силу Сонної води й незвичайних кристалів!

А ти пам’ятаеш першу книгу О. Волкова «Чарівник Смарагдового міста»? Перевір себе і дай відповіді на питання он-лайн вікторини
   Олеша, Ю.Три Товстуни [Текст]: [роман: для мол. шк. віку] / Ю. К. Олеша; з рос. пер. Ф. Ю. Маківчук; іл. Т. Л. Кудиненко. - К.: Школа, 2007. - 176 с.: ілюстр. - (Моя улюблена книжка).

   Не одне покоління дітей виросло на чудовій казці "Три товстуни" російського письменника Юрія Олеші, написаній 1924 року. Її персонажі давно стали улюбленими героями дорослих і дітей. У творі йдеться про вічні цінності добра, любові, самовідданості. Тут ви зустрінетесь із відважною і великодушною дівчинкою Суок, розпещеним надмірною увагою спадкоємцем Тутті, вправним і хоробрим гімнастом Тібулом, а також з іншими персонажами цієї зворушливої та захоплюючої історії.

Мультфільм
   Піротта, Савіур. Навколо світу у 80 історіях [Текст]: [казки: для мол. та серед. шк. віку] / С. Піротта; пер. з англ. В. Наливаної; худож. Р. Джонсон. - К.: Країна Мрій, 2008. - 176 с.: ілюстр.; 30 см. - (Золоті казки)

   Ця книжка покличе вас у навколосвітню подорож! Ви побуваєте у різних частинах світу, познайомитеся з казками, якими захоплюються дітлахи в Америці, Азії, Африці, Австралії, Європі… Чарівні сюжети, незвичайні пригоди змусять повеселитися й посумувати разом з героями. Також дізнаєтеся про найцікавіші традиції усіх континентів, про те, які тварини там водяться та чим займаються мешканці різних країн! Для читачів молодшого та середнього шкільного віку.© 2008 - 2019. Всі права захищені. (c) Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.