Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Книжкова галактика


     Електронні ресурси  Віртуальні книжкові виставки  На хвилях книжкових морів

ІI розділ:
Затока «Відважні мандрівники»


   Андрусяк, І. М. Сорокопуди, або Як Ліза і Стефа втекли з дому [Текст] : дівчача повість: [для мол. шк. віку] / І. Андрусяк; іл. О. Мазур. - Львів: Вид-во Старого Лева, 2009. - 138 с.: ілюстр.

    Де може бути краще, як у бабусь на селі! Чого б не забажав - пиріжків чи вареників - бабусі відразу поспішають виконати. Від такого райського життя стає страшенно ... нудно. От Ліза з меншою сестричкою Стефою і вирішують піти з дому - подалі від бабусиної опіки, на пошуки пригод...

Бiльше дiзнатися про письменника та його творчiсть можна тут
    Буличов, Кир. Підземний човен [Текст]: фантастична повість: [для мол. та серед. шк. віку] / К. Буличов; пер. з рос. Є. П. Литвиненка; худож. Є. Т. Мігунов. - К.: Школа, 2006. - 142 с.: ілюстр.

    Ця фантастична повість розповідає про дівчинку ХХІ століття Алісу Селезньову. Аліса та її друг Пашка на унікальному кораблі коваля Семена Івановича потрапляють у підземне королівство, яке населяють дивні істоти.

Попробуй ответить на вопросы он-лайн викторины
   Ґераскіна, Лія Борисівна. У Країні невивчених уроків [Текст]: ( чарівна історія ): для серед. шк. віку / Л. Б. Ґераскіна; пер. з рос. Н. Кир’ян; худож. Н. В. Бугославська. - К.: Махаон-Україна, 2009. - 160 с.: ілюстр.

    Ти дізнаєшся про неймовірні пригоди Віті Перестукіна в Країні невивчених уроків, де живуть півтора землекопи, білий ведмідь знемагає від спеки, а на князівство Івана Грозного нападають війська Наполеона.

Отвечай на вопросы он-лайн викторины
   Кузнецов, Дмитрий Валерьевич. Колобок и два жирафа в Стране пиратов [Текст]: [повесть-сказка: для мл. шк. возраста] / Д. В. Кузнецов; худож. Е. М. Белоусова. - М.: МОСТ-В: РОСМЭН-ПРЕСС, 2009. - 80 с.: цв.ил.

    Эта книга для тех, кто мечтает (или мечтал когда-то) стать самыми настоящими пиратами, то есть для детей и взрослых. Книга - приключенческая и фантастическая, ужасная до смеха и смешная до ужаса. Одним словом, это современная пиратская сказка. А комментарии главных героев, завершающие каждую главу, - веселые и подробные инструкции юным флибустьерам.

Аудиокнигу или аудиоспектакль можно скачать тут
   Лаґерлеф, Сельма (1858-1940). Чудесна мандрівка Нільса Гольґерсона з дикими гусьми [Текст]: [повість-казка: для мол. шк. віку] / С. Лаґерлеф; пер. зі швед. О. Д. Сенюк; іл. О. В. Кузнецової. - К.: Школа, 2009. - 224 с.: ілюстр.

   Розбишака Нільс полюбляв знущатися з тварин. Та гном перетворив його на крихітку, і тепер Нільсові доведеться подолати великий шлях, допомагаючи різним тваринам. Разом із дикими гусьми він помандрує до Лапландії і повернеться додому.

Мультфiльм
   Носов, Ігор Петрович (1962-). Острів Незнайка [Текст]: оповідання: [для мол. шк. віку] / І. П. Носов; пер. з рос. А. Камінчука; худож. О. Зобніна. - К.: Махаон-Україна, 2005. - 144 с.: ілюстр.

   Немає, напевно, на світі людини, не знайомої з героями творів Миколи Носова: шибениками, непосидами, фантазерами, винахідниками, одне слово, звичайними хлоп’ятами, які, проте, завжди потрапляють у смішні й неймовірні ситуації. А казковий Незнайко і його друзі-коротунчики із Квіткового міста стали улюбленими героями не тільки в нашій країні, але й у всьому світі. Адже оповідання і повісті М. Носова не тільки перекладено майже сотнею мов світу, за ними створено багато мультиплікаційних і художніх фільмів.

Аудиокнига
   Распе, Рудольф Еріх (1737-1794). Пригоди барона Мюнхаузена [Текст]: [оповідання: для дітей мол. шк. віку] / Р. Е. Распе; переказ з нім. В. Левицької; іл. В. Котлярова. - К.: Країна Мрій, 2008. - 128 с.: ілюстр.

   Сміливий і вигадливий барон Мюнхаузен із захопленням розповідає читачам про свої неймовірні пригоди. Тільки чомусь мало хто вірить у правдивість його історій. Для дітей молодшого шкільного віку.

«Новi, никому не вiдомi пригоди барона Мюнхаузена» мультфiльм
Пригадай старi улюбленi мультфільми
А чи знаєш ти, що в Україні є пам’ятник барону Мюнхгаузену, в якому місті шукай тут.

© 2008 - 2019. Всі права захищені. (c) Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.