Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Книжкова галактика


     Електронні ресурси  Віртуальні книжкові виставки  Електронна школа


Привіт, друзі!

   Ознакою людини розумної і мислячої є постійне прагнення до нових знань, досвіду, розширення кругозору. Якщо порівнювати освіту традиційну, тобто за наявності викладача або наставника, з самоосвітою друге завжди буде більш ефективним, ніж перше. Чому? Тому, що знання, отримані самостійно, досвід, який ґрунтується на власних дослідженнях, помилках і відкриттях - безцінні, вони стають частиною вашої особистості на шляху до самовдосконалення.
    Все, чого людина досягає самостійно, не тільки краще відкладається в пам'яті, воно перетворює саму особистість і легше переноситься з теорії в практику.
    Рекомендовані нами наступні електронні ресурси знаходяться в бібліотеці у відділі обслуговування читачів-учнів 5-9 класів, і призначені для самостійної роботи з ними. Вони допоможуть вам підвищити ваш рівень успішності з багатьох предметів шкільного курсу.

   Розділили ми їх за загальними характеристиками наступним чином:


    І розділ

Електронні підручники, посібники

    II розділ

Самоосвіта

    ІII розділ

Тестові завдання

    ІV розділ

Словники, довідники, енциклопедії

    V розділ

Додаткові матеріали

   Це своєрідна «електронна школа», навчання і успіхи в якій залежать лише від вас. Тож, як сказав Т. Г. Шевченко "Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь...".


© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.