Товариство Червоного Хреста України інформує

Міжнародний день інвалідів

3 грудня – Міжнародний день інвалідів, чи людей з обмеженими можливостями, як прийнято називати їх в усьому світі, проводиться з метою звернути увагу урядів і громадськості на становище цієї категорії громадян.

В Україні прийнято багато нормативних державних документів щодо соціального захисту інвалідів, створено громадські організації та Фонди, мета яких – допомога тим, хто цього потребує.

Однією з таких організацій є Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ). Задля дієвої допомоги нужденним Товариство започаткувало й здійснює різноманітні програми. Найвідоміша з них – Програма медико-соціальної допомоги інвалідам та людям похилого віку. Щороку патронажні сестри милосердя обслуговують вдома близько 350 тисяч громадян. Серед них: – понад 20 тисяч інвалідів війни та праці, більше 5 тисяч інвалідів дитинства, більше 38 тисяч хворих та обмежених в пересуванні, близько 34 тисяч учасників війни.

Щорічно для надання їм різної допомоги червонохресними організаціями проводяться заходи: Всеукраїнський місячник Червоного Хреста, акції «Милосердя», «Турбота», «5 картоплин» та ін.

Медична та соціально-побутова допомога цим категоріям населення надається медичними патронажними сестрами вдома та на базі 100 медико-соціальних центрів, 359 кімнат медико-соціальної допомоги, близько 441 пункту прокату, 4 лікарень та 3 хоспісів, 14 денних та 3 стаціонарних відділень для літніх людей, якими опікується Товариство. Окрім медичної та соціальної допомоги інвалідам та важкохворим, ТЧХУ надає також грошову та натуральну допомогу у вигляді продуктів харчування, ліків, засобів гігієни тощо. Загальний обсяг наданої допомоги, наприклад у 2010 році, становив 43,5 млн.грн. та був розподілений серед більш ніж 1 млн. підопічних.

Червонохресним організаціям Товариства допомагають у наданні підопічним всілякої допомоги близько 60 тисяч волонтерів.

Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Конкретні трагедії. Людські надії на те, що все буде добре.

Не будьмо до них байдужими!

 

Рубрика: Здоров'я - INFO  Метки:
Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Вы можете оставить отзыв или трекбек со своего сайта.

Залишити відповідь

HTML: Вы можете использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обязательно)

(по желанию)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.