Пригоди Босмінки

Доброго дня, шановний читачу!

Сьогодні ми познайомимося із літературною казкою українського дитячого письменника Леоніда Шияна про цікавий світ живої природи, її мешканців та їх пригоди.

А де саме відбуватимуться події у казці «Пригоди Босмінки», ти дізнаєшся розгадав ребус.

Так, правильно, це – річка. Події відбуватимуться у підводному річковому царстві. А головна героїня казки – маленький рачок на імꞌя Босмінка, дитинча річкової дафнії. «Такий маленький, що не всяка риба помітить його. У річці, де жила Босмінка, подейкували, що вона, мовляв, негарна. І ніс задовгий – ну справжній тобі хобот! – і ніг не видно – ховає десь під черепашкою. А найжахливіше – одне-однісіньке око в бідолахи… Та Босмінка не чула цих розмов. А яка вона з себе насправді – не знала. Адже в річці дзеркала нема.»

Вона схожа на маленьких дітей бажанням пізнавати навколишній світ. Адже діти дуже цікаві, їм хочеться все роздивитися і побачити на власні очі.

З цієї цікавості і починається велика мандрівка Босмінки річкою, під час якої вона познайомиться з її різними мешканцями і знайде багато нових друзів.

До речі, ця книжечка у нашій бібліотеці лише в одному екземплярі, тож поспішай прочитати цю дивну казочку.

Прослухати уривок з книжки можна за цим посиланням.

http://chl.kiev.ua/pub/Publication/Show/470

Рубрика: Книжкова варта
Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Вы можете оставить отзыв или трекбек со своего сайта.

Залишити відповідь

HTML: Вы можете использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обязательно)

(по желанию)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.