Русалонька із 7-В та Загублений у часі

Павленко, М. С. Русалонька із 7-В та Загублений у часі [Текст] : [повість : для серед. та ст. шк. віку]. Кн. 2 / М. С. Павленко ; іл. О. Ваніфатової. – 2-ге вид. – Вінниця : Теза ; Харків : Фоліо, 2011. – 216 с.

Привіт, хлопчики та дівчатка!  Я, Почитайка, пропоную вашій увазі продовжити знайомитися з відомою серію книжок авторства відомої сучасної української письменниці Марини Павленко.

,,Русалонька із 7 В та загублений у часі” – це друга книга циклу про дівчинку Марійку, яка знову вплуталася у пригоду. Цього разу усе набагато складніше, адже чарівна шафа не працює, а батьки далеко. Дівчинка опиняється у літньому таборі, який розташований поблизу старовинного маєтку. Вночі, із вікон замку лунає музика, а на самісінькому вершечку найвищої башти сидить примарна постать. Це привид, котрий потребує допомоги, бо він… загубився у часі… Тепер Марійка стає його останньою надією на порятунок.

 

Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Вы можете оставить отзыв или трекбек со своего сайта.

Залишити відповідь

HTML: Вы можете использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обязательно)

(по желанию)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.