Часодії. Часограма

Щерба, Н. В. Часодії. Часограма [Текст] : [роман : для серед. та ст. шк. віку] / Н. В. Щерба ; [пер. з рос. Н. Косенко ; іл. О. Закис]. – Харків : ВД “Школа”, 2014. – 416 с.

Вітаю вас, мої юні друзі! Я, Почитайка, а ми продовжуємо занурюватися в чергову частину неперевершеного фентезі від Наталії Щерби!

Розправившись з четвертою частиною серії я поспішила розпочати нову, п’яту книгу, яка отримала назву “Часограма”. Якийсь час я просто милувалася оформленням книги, не розуміючи, як кожен раз художник створює нову картину, яка є прекраснішою за попередню. Мабуть, обкладинка “Часограми” найчарівніша з усіх, що я бачила у своєму житті: яскравий колір, загадкові числа та монета — ефлар. “Часодії” — це та серія книг, у яку можна закохатися навіть ще не почавши її читати. До речі, “Часограма” вийшла трохи більшою за обсягом ніж інші частини, хоча це не завадило мені прочитати її за декілька днів у вільний час. Дуже хотілося б щоб “Часодії” були ще більш об’ємними, але нажаль, що маємо, то маємо. Після страшного фіналу минулої книги, починати читати цю було ще страшніше і не дарма, адже для багатьох героїв ця частина стане останньою.

Часодійний світ хвилюється: Дух Астрагор, ворог ефларських часівників, повернувся в несподіваному образі та прагне помсти. Нортон Огнєв кинув йому виклик, і Василина хоче допомогти батькові. Разом із друзями вона намагається розгадати таємницю іржавого уламка, знайденого в Розколотому замку, вчиться нових часодійних хитрощів і відкриває для себе незвідані таємниці керування Часом. На ключників чакають небезпечні й захоплюючі пригоди, перші втрати, запекла боротьба та зустріч зі справжнім злом. Василина має зробити важкий вибір, розгадати найважливішу таємницю в її житті. Чи впорається вона з неймовірною відповідальністю, яка зненацька впала на її юні плечі?

 

Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Вы можете оставить отзыв или трекбек со своего сайта.

Залишити відповідь

HTML: Вы можете использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обязательно)

(по желанию)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.