Часодії. Часове ім’я

Щерба, Н. В. Часодії. Часове ім’я [Текст] : [роман : для серед. та ст. шк. віку] / Н. В. Щерба ; [пер. з рос. Н. Косенко ; іл. О. Закис]. – Харків : ВД “Школа”, 2014. – 384 с.

Привіт! З вами знову я – Почитайка! Пропоную вам нову оповідь про неймовірні, захопливі та часто небезпечні пригоди в часодійному світі володарки ЧорноКлюча Василини.

Навіть не віриться, але час з Часодіями проходить дуже швидко, і ось я добралася вже до четвертої частини цієї фантастичної серії — “Часове ім’я”. Ця частина продовжує надзвичайну історію Василини Огнєвої та її друзів і цього разу читача очікує ще більше несподіванок, взаємодії героїв та звісно часівної магії.

Обкладинка четвертої книжки серії настільки гарна та яскрава, що я просто не мала права зволікати з читанням, проте раджу прихильникам серії придивитися до неї, адже випадково я розгледіла на ній підказку щодо деяких подій у книзі. На перший погляд підказка зовсім непомітна, але ближче до кінця книги ви зрозумієте її значення. Згадуючи фінал минулої книги, стає трохи моторошно за майбутнє героїв у цій, адже Василина потрапила у великі неприємності — її числове ім’я дуже потрібне Астрагору, тому він змусив Феша та Марка їх здобути. Згадуючи про те, що Фешу і так відоме числове ім’я дівчинки, стає страшно, адже як ніяк він Драгоцій. Проте читач буде сумніватися не тільки через це. Протягом четвертої книги відносини Василини і Феша ставатимуть все гіршими. Вони майже перестануть спілкуватися і навіть не будуть вітатися. Майже всю книгу їх спілкування зводитиметься до взаємних претензій та сварок, проте чи стануть вони ворогами, нехай кожен дізнається сам.

Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Вы можете оставить отзыв или трекбек со своего сайта.

Залишити відповідь

HTML: Вы можете использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обязательно)

(по желанию)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.