Домашній ванільний цукор

Привіт, юний кулінар!

Раді вітати тебе на нашій сторінці! Чим пахне смачна бабусина випічка? Звичайно ваніллю. Але в основному додають не справжню ваніль, а ванільний цукор. Як відомо, ванільний цукор або ванілін, немає нічого спільного з натуральною ваніллю. Запах в них лиш трішки подібний, а те, що бабусі так люблять досипати до випічки, ніщо інше як чиста хімія.  Справжній ванільний цукор дуже легко приготувати дома.

Й для цього не потрібна буде велика кількість справжньої ванілі, як для ванільного екстракту, а результат тебе точно потішить. Такий цукор може бути ідеальним подарунком для когось, хто любить пекти. 

Приготовлений за цим рецептом домашній ванільний цукор має досить грубу консистенцію, хоч після перетирання, він і так дрібніший ніж звичайний цукор. При потребі дрібнішого ванільного цукру, можна використати цукрову пудру, але слід пам’ятати, що в магазинній цукровій пудрі міститься крохмаль, щоб вона не збивалась. Можна також партіями розтирати цукор в кавомолці.

Зберігати домашній ванільний цукор можна вічно, в посуді, що герметично закривається. Але через кілька місяців, аромат почне поступово зникати.

Для приготування домашнього ванільного цукру знадобиться:

  •  400 грам цукру
  •  стручок ванілі (можна купити у великому супермаркеті, або невеличких магазинах чи ятках зі спеціями)

1) Стручок ванілі розріж навпіл, вишкреби зернята (зберігаючи їх), а стручок крупно поріж. Поклади разом з цукром та зернятами ванілі в чашу блендера.

2) Добре перетри усе разом, хвилин 5-6 в інтенсивному режимі. Якщо блендер нагрівається, можна робити перерви в перетиранні.

3) Цукор просій крізь сито, а рештки ванільного стручка, що можуть залишитись в ситі, використовуй для приготування ароматного чаю, тощо.

Переклади домашній ванільний цукор в банку й використовувати за призначенням.

Смачного!

Джерело: https://picantecooking.com/ua

 

Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Вы можете оставить отзыв или трекбек со своего сайта.

Залишити відповідь

HTML: Вы можете использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обязательно)

(по желанию)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.