Шукачі фараонів

Привіт, мій юний друже!

Пропоную твоїй увазі книгу сучасного французького письменника Мішеля Дюїно  «Шукачі фараонів». Автор цікавиться великими науковими відкриттями. Він написав книжки про відомого дослідника Африки доктора Стенлі, про археолога Шлімана.

В повісті «Шукачі фараонів» Мішель Дюїно розповідає про одне з надзвичайніших відкриттів археології ХХ століття – як поблизу Нілу було знайдено неушкоджену гробницю єгипетського фараона Тутанхамона та частково сплюндровану гробницю Рамзеса II з дивовижними скарбами в них. Героями цієї хвилюючої пригодницької повісті були відомі вчені-археологи.

Тутанхамон, цар Єгипту, дев’ятнадцяти років. З усіх відкритих досі гробниць його гробниця найзнаменитіша. По – перше, йдеться про гробницю непограбовану, що мала мумію молодого фараона і неоціненні скарби; по – друге, над археологами, що її викопували, здавалося, тяжіло закляття. Двадцять чоловік були присутні, коли відкривали сім саркофагів; дев’ятнадцять загинула за більш – менш драматичних обставин. Над входом у гробницю був напис «Смерть торкне крилами того, хто потурбує фараона».

А правда в книзі чи вигадка – вирішуй сам!

Рубрика: Книжкова варта
Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Вы можете оставить отзыв или трекбек со своего сайта.

Залишити відповідь

HTML: Вы можете использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обязательно)

(по желанию)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.