На книжкових вітрилах – у веселе літо!

  

Настало літо – найкраща пора року, а з ним і довгоочікувані канікули для нашої дітвори.

30 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, бібліотекарі Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О.Лягіна провели для юних читачів Комунального закладу Куцурубської сільської ради ОТГ «Куцурубська публічна бібліотека» на Очаківщині театралізовану ігрову програму «На книжкових вітрилах у веселе літо». На заході найкращих читачів привітали та нагородили пам’ятними подарунками – директор ОДБ ім. В.О.Лягіна Жайворонок Т.А. та директор Комунального закладу Куцурубської сільської ради ОТГ «Куцурубська публічна бібліотека» Бурдига-Ніколаєва Тетяна Олександрівна.

  

А подарунком маленьким читачам було ігрове театралізоване шоу. На дітей чекала весела подорож по літературному морю у пошуках чарівної скрині з героями вистави – капітаном Котом да Вінчі, Робінзоном Крузо, Пеппі та Ігринкою. Та не  легко  було подорожувати героям. Адже на їх шляху з’явилися злий комп’ютерний Вірус та пірати – Гуля і Зизуля. Дітям разом з героями вистави довелося подолати безліч перешкод – вивчити морські команди, врятувати своїх друзів за допомогою рятівного круга, розгадати піратські загадки та заморочки з бочки, ловити власноруч рибу та станцювати морський танок. Нарешті всі перешкоди було подолано, і чарівна скриня з книжками опинилася в руках у дітей. Добро вкотре перемогло зло. А вкінці заходу всі бажаючі отримали крейду і виразили свої враження від заходу у вигляді малюнків на асфальті.

А прикрашали театралізовану ігрову виставу чудові номери вихованців Будинку культури Куцурубської сільської ради.

Дякуємо всім присутнім на заході. А маленьким читачам бажаємо гарних канікул та захоплюючого читання.

Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Вы можете оставить отзыв или трекбек со своего сайта.

Залишити відповідь

HTML: Вы можете использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обязательно)

(по желанию)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.