Фантастичні пригоди Вінчі й Едісона!

  PanukПантюк, С.  Вінчі й Едісон [Текст] : [наукова-фантастична повість : для дітей серед. шк. віку] / С. Д. Пантюк ; худож. Н. Каламеєць. – Київ : Фонтан казок, 2015. – 96 с. : іл.

Привіт усім! Я, Почитайка, запрошую вас до читання науково-фантастичної повісті  українського письменника Сергія Пантюка «Вінчі й Едісон». Кожен із вас хотів би хоч раз побути дослідником і дізнатися, що було на землі до нього, якою вона була і  що її оточувало. Завдяки двом допитливим хлопчикам і дівчинці ви зможете дізнатися багато цікавого про динозаврів та інших дивовижних істот. Разом з героями вам доведеться вирушити у небезпечну подорож на часольоті.

На вас чекає купа шалених пригод. Вам належить зробити кілька наукових відкриттів і розгадати таємницю слідів від надсучасних берців, залишених у лісі пізнього крейдового періоду.

Рубрика: Хіт-книга  Метки:
Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Вы можете оставить отзыв или трекбек со своего сайта.

Залишити відповідь

HTML: Вы можете использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обязательно)

(по желанию)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.