Лотерея під назвою “життя”!

300.300.DSC_0190-copy.1Пекарська, М. – К. Лотерея : [Текст]: повість: [для ст. шк. віку] / Малгожата – Кароліна Пекарська; пер. О. Шипнівської. – Х.: ВД Школа, 2014. – 528 с.

Привіт усім! Я, Почитайка, пропоную вашій увазі книгу польської письмениці Малгожати-Кароліни Пекарської «Лотерея». Ця книга є молодіжним бестселером у Польщі. У ній розповідається про те, що цікаво сьогоднішним підліткам: про труднощі їхнього віку, про негаразди у школі та вдома. Головні герої роману, варшавські гімназисти, вчаться складному мистецтву прийняття іншої людини — з усіма її вадами — і врешті решт пізнають ціну дружби. Особливо цікавою книга буде для тих, хто вже читав  «Клас пані Чайки», адже «Лотерея» є продовженням цього роману. Герої  по- дорослішали, і перед ними великий світ розкриває свої широкі обійми. Їм доводиться вибирати майбутній фах, друзів, коханих і навіть… життя чи смерть! А це вже справді Вибір з великої літери. І здається, що життя скидається на лотерею, де кожен із героїв має білет. Тільки от постає питання: як дістати виграшний білет? Як зробити певну «ставку» на щось чи на когось і не помилитися? І нарешті — що треба вчинити, аби пощастило у цій шаленій лотереї під назвою «Життя»?

Ви заінтриговані? Хочети разом з героями дізнатися, як це бути дорослою людиною? Тоді не гаємо часу, а починаємо читати!

Рубрика: Хіт-книга  Метки:
Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Вы можете оставить отзыв или трекбек со своего сайта.
5 коментарів
 1. Анна сказав:

  Супер

 2. Гость сказав:

  Як можна прочитати на сайті?

  • Amigo сказав:

   На сайті, на жаль, цю книгу ви не прочитаєте. А от у бібліотеці – запросто. Тож, приходьте до бібліотеки!

 3. Аліна сказав:

  Будь ласка напишіть точну інструкцію як прочитати з телефона

  • Amigo сказав:

   Аліночка, дамо відповідь не твоє запитання як і попередньому гостю. На жаль прочитати цю книгу з телефону не можна. А у бібліотеці – можна. Тож приходь до нас – і читай.

Залишити відповідь

HTML: Вы можете использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обязательно)

(по желанию)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.