Веселі пригоди!

   1368070Лобе, М., Ферра – Мікура В. Бабуся на яблуні : повість [для мол. шк. віку] / пер. з нім. В. Т. Василюка; мал. М. Ю. Северин. – К.:Веселка, 1984. – 268 с.: ілюст.

  Привіт усім! Я, Почитайка,сподіваюся, що серед вас немало любителів пригод. Саме для них австрійські письменниці написали цікаву та веселу книгу «Бабуся на яблуні». У повісті “Бабуся на яблуні” розповідається про маленького  хлопчика Анді, який страждає від самотності. Він  довго мріяв про бабусю, але зовсім не таку, як у його друзів, а про хоробру, відчайдушну, з якою можна борознити моря, боротися з піратами і приборкувати тигрів.

   І ось нарешті він її знайшов… на яблуні! Також на вас чекають не менш цікаві повісті: “Пригоди Кудлатика” – про песика, що загубився, але знайшов нову родину; “Дванадцятеро – не дюжина” – про те, як гарно і цікаво мати велику родину; “Валентин, що свистить у травнику” – про дивовижного чоловіка, який отримував все, що захоче, свиснувши. Зокрема й людей собі для спілкування.

 Ви зацікавлені? Тоді вперед до читання!

Рубрика: Хіт-книга  Метки:
Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Вы можете оставить отзыв или трекбек со своего сайта.

Залишити відповідь

HTML: Вы можете использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обязательно)

(по желанию)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.