Архив за 23 Лис 2020

День завоювання друзів

24 листопада, відзначають День завоювання друзів. Свято започаткували у США, на честь дня народження Дейла Карнегі (1888-1955), автора книги — бестселера «Як здобувати друзів і впливати на людей». Дейл Карнегі народився на фермі Мерівілль, у штаті Міссурі. Сім’я жила дуже бідно, проте він зміг вступити до Державного Педагогічного Коледжу в Уорренсберзі й отримати хорошу освіту. Читайте також: Міжнародний день сина відзначають 22 листопада Прагнучи подолати комплекс меншовартості, викликаний фінансовим станом, Дейл Карнегі шукав шляхи для самореалізації. Практикуючись в ораторському мистецтві в студентських дискусіях, він несподівано для себе виявив, що знайшов деякі способи ефективного спілкування. Відтак, Дейл Карнегі став автором чималої кількості книг, присвячених успіху, мотивації, ораторському мистецтву, публічним виступам. І саме через його вплив на розвиток комунікацій у суспільстві День завоювання друзів започаткували на день його народження.

далее »

Оселедцевий торт

Любовь подождёт, давайте кушать )), сообщество: Сообщество хорошего настроения

Привіт, юний кулінар!

Починаємо готуватися до новорічних свят! Сьогодні ми підготували для тебе оригінальний рецепт, який ти точно не коштував. Цю страву одразу навіть класифікувати важко – вона і закуска, і салат, і закусочний торт… «Неформальний» оселедець під шубою. Але від улюбленої усіма «Шуби» тут залишилася лише технологія приготування на кшталт багатошарового викладання всіх складових. Ну і, безперечно, сам оселедець. На цьому схожість закінчується і в усьому іншому салатики абсолютно різні, але кожен зі своїм індивідуальним смаком. А оселедцевий торт, до того ж, має ще й свій неповторний «зовнішній вигляд».

далее »

А ти знаєш, що…

23 листопада день народження  у миколаївської письменниці та художниці Ірини Іванівни Грунської. Вона є автором дитячих книг-казок «Тимоня», «Сказки летнего сада», «День рождения в Николаеве», «Однажды в Николаеве», «Сказки Чайной ложки». Її казки світлі, зворушливі, веселі, повчальні, яскраві і захоплюючі. Чудовим доповненням до кожного видання є ілюстрації самої авторки. Вони такі ж прекрасні, як і її твори.

Колектив бібліотеки і юні читачі сердечно вітають Ірину Іванівну з Днем народження та зичать їй міцного здоров’я і великого щастя, миру і добра, тепла і сонця, творчого натхнення і невичерпної енергії та з нетерпінням чекають нових книг і зустрічей в нашій бібліотеці.

Відео-презентація виставки ляльок “Врятовані ляльки розкажуть вам казки”. Частина 1