Архив за 19 Лис 2020

День працівників гідрометеорологічної служби

19 листопада в Україні щорічно відзначається День працівників гідрометеорологічної служби. Свято встановлене Указом Президента України у 2003 році.

Дата вибрана не випадково: у 20-х роках минулого століття, в середині листопада, була заснована українська гідрометеослужба. Зараз в Україні центр гідрометеорології — підрозділ МНС. А працюють в цій сфері понад п’ять тисяч співробітників.

Переоцінити важливість роботи тих, хто передбачає погоду й попереджає про стихійні лиха, складно. Адже ми стикаємося з ним щодня, коли вирішуємо, чи брати парасольку, як одягнутися, на коли запланувати відпустку. А сільське господарство, авіаперельоти, будівництво та багато інших сфер без синоптиків й взагалі як без рук.

далее »

19 листопада – Міжнародний день філософії

День філософії відзначають з 2002 року в третій четвер листопада.

Це свято затвердили в ЮНЕСКО, і головна його мета — привернути увагу громадськості до соціальних проблем і культурного перетворення.

Філософствувати про філософію можна нескінченно довго, але який в цьому сенс, якщо ти не Сократ 🙂 Проте в день філософії навіть аматори можуть висловлювати свої найсміливіші думки про те, як поліпшити життя в сучасному світі, на яких проблемах потрібно зосередитися, в якому напрямі рухатися, ну і, звичайно, що було спочатку — яйце або курка 🙂

далее »