Архив за 10 Лис 2020

10 листопада – День скоромовки

Скоромовка – це цікавий і найбільш доступний спосіб покращення вимови. Зміст у них зазвичай жартівливий, тому їх рекомендують як дітям, так і дорослим.

Правила, які допоможуть вивчити скоромовки

  1. Спочатку потрібно промовити скоромовку повільно та чітко, практично по складах.
  2. Спробуйте промовити її беззвучно.
  3. Проговоріть текст пошепки. Не шиплячи, не тихо, а саме пошепки.
  4. Скажіть скоромовку ще раз, але вже використовуючи різні інтонації: від засудження до співчуття, від усмішки до роздратування.
  5. Тепер потрібно вимовити скоромовку якнайшвидше.

далее »

Всесвітній день науки

Щорічно 10 листопада в усьому світі відзначають Всесвітній день науки (World Science Day) або більш офіційно – Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development). Свято було засноване у 2001 році під егідою ЮНЕСКО.

Цей День  покликаний підкреслити важливу роль науки в суспільстві і необхідність участі широкої громадськості в обговоренні нових наукових питань., також підкреслює важливість і актуальність науки у повсякденному житті.

Об’єднуючи науку та суспільство, Всесвітній день науки за мир і розвиток має на меті забезпечити громадянам отримання інформації про нові тенденції в сфері науки, підкреслюючи одночасно роль вчених у розширенні нашого розуміння дивовижної, але такої незахищеної та вразливої планети, яку ми називаємо домом, та створенні більш стійкого суспільства.

далее »

Читаємо українське!