Архив за 09 Лис 2020

День української писемності та мови

 9 листопада, в Україні відзначають День української писемності та мови.

День встановлений указом Президента України 6 листопада 1997 року «на підтримку ініціативи громадських організацій… в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця».

Нестор Літописець був монахом Києво-Печерського монастиря (бл. 1114 р.), першим давньоруським письменником і літописцем, послідовником творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Автор житій князів Бориса і Гліба, Феодосія Печерського; традиційно вважається одним із авторів «Повісті временних літ». Саме Нестор увів історію Русі в річище всесвітньої історії.

далее »

ПП сніданок

Привіт, юний кулінар!

Найпопулярнішими стравами для сніданку по праву вважаються вівсяна каша, а також яєчня або омлет. Воно й зрозуміло: готуються швидко, до того ж ситні, корисні і смачні. Але навіть найулюбленіші і звичні продукти при частому вживанні починають набридати, і ось в такий момент якийсь чудовий пп-шник і придумав вівсяний млинець – рецепт для правильного харчування.

Вівсяний млинець (пп рецепт з вівсяним борошном або меленими пластівцями) – справжня знахідка для любителів смачно і ситно поснідати, а також перекусити протягом дня корисною і здоровою їжею. Цей млинець складається з тих же яєць, вівсянки і молока, ось чому він з легкістю замінює і кашу, і яєчню, і омлет.

Вівсяний млинець – рецепт для правильного харчування, калорійність якого в розумних межах. Він хороший і сам по собі, але набагато смачніше буде додати до нього різноманітну начинку, солодку або солону за смаком.

далее »