Архив за Липень 2020

Ковчег часу

 

 

 

 

 

 

Щигельський, М. Ковчег часу, або Велика втеча Рафала із колись крізь тоді в тепер і назад [Текст] : повість : [для серед. та ст. шк. віку] / М. Щигельський ; пер. з пол. Б. Ю. Антоняк. – Львів : Урбіно, 2016.

Привіт! Я, Почитайка, пропоную вашій увазі вражаючу повість “Ковчег часу” польського письменника Марціна Щигельського. Цікава, захоплива розповідь про війну… Війну очима дитини…
далее »

Ведмежа ягода

Радий знову вас бачити, шановні мої читачі, на сторінках блогу про здоров’я. Сьогодні я вам розповім про корисні властивості ще однієї відомої вам ягоди. У фольклорі її прозвали ведмежою ягодою, але всім нам вона відома під назвою – малина.

Малина – це смачна ягода, яка має безліч лікувальних властивостей. Застосовується вона також і в косметології. Корисні не тільки самі ягоди, а й листя, стебла і навіть коріння.

далее »

Магічне Дерево

 

 

 

 

 

 

Малешка, А. Магічне Дерево. Червоний стілець [Текст] : повість : [для мол. та серед. шк. віку] / А. Малешка ; пер. з пол. Б. Ю. Антоняк. – Львів : Урбіно, 2017. – 288 с.

Привіт, любі друзі! З вами я, Почитайка! Пропоную зануритися у дивовижний світ магії і пригод від Анджея Малешка. “Магічне Дерево” – перша частина зі знаменитого циклу . далее »

Фруктовий антиоксидант

Радий знову бачити вас, дорогі мої читачі, на сторінках блогу про здоров’я. Темою цієї статті буде дуже смачний і відомий вам фрукт. Він буває солодким і кислим, і я впевнений, що в цьому році ви його вже куштували. Отже, сьогодні я вам розповім про корисні властивості яблука.

Користь яблук для організму людини величезна. Яблуко – це один з найсмачніших і доступних фруктів. Переоцінити корисні властивості яблука для людини практично неможливо: це справжня скарбниця вітамінів і мікроелементів, баланс яких в організмі сприяє його омолодженню і є основою міцного імунітету.

далее »

Чат для дівчат

Чат для дівчат [Текст] : [оповідання : для серед. та ст. шк. віку] / упоряд.: В. Вздульська, О. В. Лущевська. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2016. – 176 с.

Привіт! Я, Почитайка, цього тижня пропоную захопливі, легкі історії для дівчат! далее »

Золоте яблуко

Вітаю вас, мої дорогі читачі блогу про здоров’я. Сьогодні нашим гостем буде рослина родом з Південної Америки. У різні роки її називали яблуком кохання, вовчим персиком і навіть золотим яблуком. Нам же він відомий як помідор або томат.

Помідор – рослина сімейства пасльонових, яка вирощується як овочева культура, але при цьому з ботанічної точки зору є фруктом. Батьківщиною томатів є Південна Америка (Еквадор і Перу). У 16 столітті помідори потрапили в Іспанію і Португалію, звідки і поширилися по всій Європі.

далее »

10 історій для хлопців

10 історій для хлопців [Текст] : [збірка : для серед. шк. віку] / упоряд. Н. Малетич. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2017. – 160 с.

Привіт, друзі! Я, Почитайка, рекомендую збірку історій для хлопців від відомих українських авторів! далее »

Алігаторова груша

Вітаю всіх на сторінках блогу про здоров’я. Сьогодні я вам розповім про незвичайний, але корисний фрукт. За зовнішнім виглядом він нагадує горіх, за хімічним складом – овоч. Називають цей фрукт алігаторовою грушею, але нам він відомий більше як авокадо.

Авокадо – це плід дерева, яке по-науковому називається Persea americana (Персея американська). Воно цінується за високу поживність і насичену текстуру. Родина авокадо – Центральна Америка і Мексика. Авокадо іноді називають «алігаторова груша» за його форму і горбисту зелену шкірку, схожу на шкуру крокодила.

далее »

Комп і компанія

Коршунова, А. Комп і компанія [Текст] : [повість : для дітей серед. шк. віку] / А. Коршунова ; іл. Н. Міцкевич. – Київ : Час Майстрів, 2018. – 232 с.

Привіт! Я, Почитайка, пропоную вашій увазі неперевершену повість Анни Коршунової – Комп і компанія. далее »

А ти знаєш, що…

Миколаївська письменниця Марущак Віра Іванівна за книжку прози «Життєва абетка» нагороджена Дипломом лауреата Літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша за 2020 рік.

Колектив бібліотеки і юні читачі від чистого серця вітають Віру Іванівну з нагородою і зичать бадьорості духу, невичерпної енергії, творчої наснаги та нових цікавих книг і з нетерпінням чекають нових книг та зустрічей в нашій бібліотеці.

 

Марущак, В. І. Життєва абетка / В. І. Марущак ; передм. А. Малярова ; худож. І. Черкесова; ред. Г.  Запорожченко. – Київ: Український письменник, 2020. – 220 с. : іл.