Архив за 21 Тра 2020

«Блискавичні» ідеї

Застібка-блискавка, звичайнісінька річ з нашого повсякденного життя. Сьогодні, в усьому світі не знайти людини , яка б з ранного дитинства не познайомилася з цією річчю і не знала як нею користуватися.
Основне призначення застібки-блискавки – з’єднання будь-яких деталей, починаючи з звичайних кишень на дитячій куртці і закінчуючи костюмами космонавтів. Але в усі часи бувають люди, здатні побачити в звичайних предметах щось нове, наділити їх зовсім іншими функціями. Природно, для таких творчих особистостей блискавка не стала винятком.
Давайте разом подивимося, на що ще, крім свого звичайного призначення, здатна ця «штуковина». Деякі ви знаєте, а про деякі, напевно, почуєте вперше. далее »

Космічний корнеплід

Шановні читачі!

За вікном весна і це є серйозним приводом поговорити про овоч, який ну дуже буде корисний на вашому столі. Сьогодні я вам розповім про корисні властивості овоча з сімейства капустяних, який один з небагатьох підкорив грядки у Космосі. Відомий він усім нам під назвою – редис.

Редис – рослина однорічна, його сьогодні можна зустріти майже на будь-якій дачній ділянці і городі. Після суворої зими він приносить врожай першим.

 

далее »