Архив за 10 Кві 2020

Лінива красуня і три бабусі

Уілкі Коллінз “Місячний камінь”

В основу насиченого пригодами твору покладено таемничу історію зникнення з індійского храму коштовного Місячного каменя та його розшуків.

Долі героів роману химерно переплітаються з історією Місячного каменя, творячи складну захоплюючу інтригу.

Місячний камінь це дорогоцінна річ, на протязі століть перебувала в лобі бога Місяця, скульптура якого стояла в храмі Сомнаута. Але так сталося, що брамінам довелося приховати скульптуру від очей загарбників. Брамінам з’явився бог Виша, і оголосив про те, що тепер їм доведеться охороняти скульптуру все своє життя, а викрадач каменю знайде себе на вічні страждання. далее »

Полліанна

Портер, Е. Полліанна [Текст] : [роман : для дітей мол. і серед. шк. віку] / Е. Портер ; пер. з англ. В. І. Наливаної ; худож. О. В. Воронкова. – Київ : Країна Мрій, 2016. – 304 с.

Привіт друзі! З вами знову я, Почитайка! Пропоную вашій увазі відомий в усьому світі роман американської письменниці Елеанор Портер, уперше надрукований у 1913 році, Полліанна. далее »

Александр Беляев “Человек – Амфибия”

Роман “Человек – Амфибия” был написан известным писателем – фантастом в 1927 году и впервые опубликован в журнале “Вокруг света”. Почти сразу он вышел отдельным изданием и с тех пор неоднократно переиздавался. По праву это произведение считается самым популярным у писателя. Именно ему дал высокую оценку Герберт Уэллс.

Годами прикованный к постели тяжелой болезнью Александр Беляев из повести в повесть создавал целую галерею персонажей, не вписывающихся в рамки традиционного мира.

Это печальная и трогательная история о любви и одиночестве вряд ли сможет кого-то оставить равнодушным. далее »