Архив за 09 Кві 2020

Джеймс Оливер Кервуд “Бродяги Севера”

Джеймс Оливер Кервуд (James Oliver Curwood) (12 июня 1878 — 13 августа 1927) — американский писатель и защитник природы, автор приключенческой литературы.Кервуд был заядлым охотником, но позднее стал защитником дикой природы, в том числе он боролся за сокращение сезона охоты, а в 1926 году стал членом Мичиганской комиссии по защите окружающей среды.В 1927 году Кервуд поехал во Флориду. Во время рыбалки он был укушен пауком, что вызвало аллергическую реакцию, заражение крови и смерть. Кервуда похоронили на кладбище Дубовые Холмы.Его помнят на родине. Сейчас в построенном им Замке расположен музей, где проводятся ежегодные праздники в честь писателя. далее »

Іван Іванович Гурін “Де живе жар – птиця”

Яких тільки див не буває на світі. От, скажімо жар – птиця. Ви, діти знаєте цю невловиму чарівницю, що володіє надприродною силоюй ощасливлює казкових героїв – добротврців лише одною – єдиною пір’їною. Та є золоті жар – птиці, що гніздяться не на деревах, а в душах людей.

Казки, прислів’я та приказки, легенди і перекази, пісні, загадки, лічилки, скоромовки, нісенітниці – всі ці духовні скарби живуть у народі, не одне століття передаються з уст в уста, від покоління до покоління.

З поміж багатьох професій, що існують на землі, чи не найдивовижніша професія збирача пір’їн золотого птаха – скарбів народної фантазії, пам’яті і душі. Завдяки невтомним пошукам збирачів – ентузіастів, яких Іван Франко назвав”поборниками народного діла”, записані й опубліковані тисячі й тисячі народних казок, пісень, загадок, прислів’їв та приказок.

Книжка, яку я вам пророную, також з’явилась внаслідок численних записів, що їх здійснив один із найдосвідченіших збирачів фольклору Іван Іванович Гурін.

Гадаю, вам діти, буде цікаво та корисно довідатись про життя та діяльністьшукача народних скарбів. далее »

Цитрусова аскорбінка

Шановні читачі!

На вулиці поступово стає тепліше, але час від часу зрадницький протяг знову змушує хворіти. Тому я вам сьогодні розповім про фрукт, який допоможе вам зміцнити ваш імунітет. Сьогодні мова піде про корисні властивості лимона.

Лимон – це дерево, яке росте в Азії. В наші дні цей жовтий цитрус вирощується на Кавказі, в Середземномор’ї і в Америці.

У м’якоті фрукта – лимонна кислота, саме вона лежить в основі фрукта. Шкірка багата флавоноїдами, ефірними маслами, пектиновими сполуками, харчовими волокнами, глікозидами, фітонцидами. У лимоні містяться такі вітаміни як: фолієва і аскорбінова кислоти, пантотенова кислота, вітамін Д, токоферол, тіамін, ретинол, піридоксин, рибофлавін, вітамін РР.

далее »

Майстер-клас з розпису великодньої писанки

Продовжуємо готуватися до Великодня.
Пропонуємо вашій увазі майстер-клас з оздоблення великодніх яєць за допомогою писачків.
Творчого всім натхнення та гарного настрою!!!