Архив за 07 Кві 2020

Рафаэль Сабатини “Морской ястреб”

Привет, читатель!
Представляю твоему вниманию роман Рафаэля Сабатини “Морской ястреб”.
Рафаэль Сабатини известен как английский автор, но его детство и молодые годы прошли, помимо Англии, в Италии, Португалии, Швейцарии и Франции. Его отец был итальянцем, мать — англичанкой, и оба они — успешными оперными певцами. Столь незаурядная профессия заставляла семью часто переезжать. Путешествия подарили писателю знание нескольких европейских языков и множество наблюдений и зарисовок для будущих произведений.
В 15 лет Рафаэль обосновался в Англии: служил коммерсантом и начал писать рассказы. К 20 годам он уже публиковался в литературных журналах, в 24 опубликовал первый роман. С этого момента он посвятил все свое время литературе, получая внушительные гонорары за книги, которые мгновенно становились популярными.
С началом Первой мировой войны Рафаэль Сабатини служил переводчиком в специальном ведомстве британской разведки.
В 1920-е годы он написал самые успешные романы, прославившие его имя на весь мир. Интересный факт. Внимание к морской и пиратской тематике у Сабатини появилось под влиянием произведений и Даниэля Дефо, в особенности его «Всеобщей истории пиратства». далее »

Григорій Філіпповський “Математичні пригоди слоненя Лу і його друзів”

“Математичні пригоди слоненя Лу і його друзів” – це запрошення зануритися у світ захоплюючих, часом досить непростих задач.

Ця книга для всіх, хто любить мислити, почуває себе винахідником, творчою особистістю. Кого не лякають перешкоди, хто з посмішкою долає задачі – “родзинки”і задачі “фортеці”.

Подана у книзі колекція задач переконує, що математика може бути радісною, хвилюючою дарувати подив та натхнення.

Ніхто Вам не скаже точно, коли і чому слоненя Лу полюбило математику.

Можливо, це сталося тоді коли хтось із звіряток запитав його: “Три слоника – скільки буде ніг?” Поміркувавши і грайливо посміхнувшись, Лу відповів “Чотири, бо скільки слоника не три, однаково в нього чотири ноги!”.

Можливо, ще й тому, що слоненя народилося вигадником та фантазером.

А втім, не так вже й важливо, звідкіля в Лу така приязнь до математики. Краще поговорити про цю приязнь. І тут на Вас чекають надзвичайні математичні історії та пригоди, в яких Лу та його друзі є активними учасниками.

Отже, пригоди слоненяти Лу зацікавлять учня будь – якого віку, його батьків, а також викладачів і студентів.

Книга з автографом автора

Пропонуємо вашій увазі книгу з автографом автора:

Олєйнікова, А. О. Світ дитинства : пісні для дітей / муз. Анни Олєйнікової. – Миколаїв : Іліон, 2017. – 20 с.

Читачам нашої бібліотеки свою книгу Анна Олєйнікова підписала так: «Обласній бібліотеці для дітей ім. В. Лягіна від автора. А. Олєйнікова. 18.01.2018 р.»