Архив за Грудень 2019

Пісочне печиво «Новорічне»

Вітаємо тебе, юний кулінар!

Ми продовжуємо відзначати зимові свята, і в нас сьогодні для тебе останній в цьому році рецепт. Це неймовірне печиво змусить тебе по-справжньому відчути смак зими. Його можна приготувати як до Нового Року так і на Різдво.  Занотовуй рецепт… далее »

Коти – вояки! Темні часи.

Гантер, Е. Темні часи [Текст] : [повість з циклу “Пророцтва починаються” : для серед. шк. віку] / Е. Гантер ; пер. з англ. К. Дудки та О. Українця ; оформ. О. Панченка. – Харків : АССА, 2018. – 320 с.

Привіт, друзі! Я, Почитайка! Пропоную продовження пригодницької серії про вже знайомих вам котів-вояків! далее »

Новорічні сирні кульки

Вітаємо тебе, юний кулінар!

Продовжуємо готуватися до зимових свят, сьогодні хочемо запропонувати тобі ще один надзвичайний  рецепт. Різнокольоровими, яскравими, нарядними кульками можна прикрасити не тільки ялинку, але й новорічний стіл. А як же це зробити? Дізнайся далі. далее »

Коти – вояки! Небезпечний шлях.

Гантер, Е. Небезпечний шлях [Текст] : [повість з циклу “Пророцтва починаються” : для серед. шк. віку] / Е. Гантер ; пер. з англ. К. Дудки та О. Українця ; оформ. О. Панченка. – Харків : АССА, 2018. – 336 с.

Привіт! З вами знову я – Почитайка! Пропоную вам нову оповідь про неймовірні, захопливі  пригоди «Котів – вояків»! далее »

Дві бабуські в незвичайній школі

Нескінченна історія

Слідча Неллі

У світі великих молекул

Привіт, друже!

Запрошую тебе в захоплюючу подорож в дивовижний світ книг та хімії.

Навколишній світ розмаїтий і загадковий. Наука розкриває його таємниці. Одне із провідних місць у цьому посідає хімія. Вона вивчає речовини, їх перетворення та різноманітні явища, що супроводжують ці перетворення.

Хімія чарівний і захоплюючий світ метаморфоз. Під час хімічних реакцій руйнуються одні і виникають інші зв’язки між атомами, завдяки чому одні речовини зникають, а інші утворюються, з притаманними їм будовою та властивостями. Такі процеси пов’язані з вивільненням або вбиранням енергії, а нерідко зі зміною стану, кольору, запаху речовини.

Розкішне і могутнє дерево хімії буйно розрослося і розквітло – виникли і плідно розвиваються такі галузі, як неорганічна хімія, органічна, аналітична, фізична, радіаційна, колоїдна хімія, біохімія, геохімія, космохімія, радіохімія, електрохімія, хімія полімерів, хімія плазми, хімія низьких температур тощо.

Сподіваюсь, що книги та інформація, які представлені у віртуальній виставці «У світі великих молекул» стане тобі у нагоді, а за допомогою ребусів ти матимеш змогу перевірити свої знання.


Коти – вояки! Здіймається буря.

Гантер, Е.  [Текст] : [повість з циклу “Пророцтва починаються” : для серед. шк. віку] / Е. Гантер ; пер. з англ. К. Дудки та О. Українця ; оформ. О. Панченка. – Харків : АССА, 2017. – 336 с.

Привіт, друзі! Я, Почитайка! Продовжуємо з вами мандрувати пригодницьким  світом серії пригодницьких романів – фентезі із циклу “Пророцтва починаються”! далее »

Солодке печиво

Нині в супермаркеті чи у невеличкій крамничці вам запропонують чималий асортимент кондитерських виробів на будь який смак.

Там можна знайти усе : від велетенських тортів до крихітних тістечок, від звичайного шоколаду до цукерок, які є справжніми витворами мистецтва.

Проте найсолодші спогади завжди родом з дитинства. Адже кожна людина, незалежно від віку, хоче почастувати своїх рідних чимось абсолютно ексклюзивним – створеним власними руками за якимось незвичайним рецептом.

Ця книга буде добрим порадником у цій справі. У ній зібрано багато корисних  господарських порад, правил приготування різних видів тіста та оздоблення виробів, наведено порівняльні дані маси і міри деяких продуктів, а на рисунках і кольорових ілюстраціях показано, як оздоблювати готові вироби.

Крім того, в трьох розділах книги – «Печиво», «Солодкі страви», та «Домашні заготівлі» – подано понад п’ятсот рецептів, у яких вказано набір продуктів і опис технологічного процесу приготування виробів з різних видів тіста, а також кремів, начинок, помадок, які використовують для оздоблення тортів, тістечок, баб, пляцок, рулетів, медівників, коржиків, кексів, мазурків, пудингів та різноманітних дрібних ласощів.

І, звісно, не обійшлося без рецептів усілякого варення, джемів, мармеладів, фруктових желе, сиропів, гарячих і холодних напоїв, які прикрасять навіть найвишуканіший святковий стіл.