Архив за 08 Лис 2018

Найкращі новинки для вас!

Тож, запрошуємо дітей взяти з поличок ще «гаряченькі» книжечки …

далее »

Цей день в історії мистецтва

8 листопада народився український художник і скульптор Михайло Дзиндра.

Його називають “явищем” у сучасному мистецтві. Скульптор, який здобув визнання за кордоном, продав свій маєток у Флориді і власним коштом перевіз на батьківщину близько тисячі своїх робіт.

Дивовижних істот, які народилися з-під його пальців, митець “поселив” у власному музеї. Дзиндра витратив понад 13 років життя і 100 тисяч доларів, щоб самотужки збудувати у Брюховичах Музей модерної скульптури.

далее »

Ваза з кленового листя

Подивіться, яку чарівну вазу подарує нам золота осінь!

Прогулюючись по парку в ці теплі дні, збирайте найкращі золоті листя.

Бажано, щоб вони були великими і цілими. Після прогулянки можна приступити до створення унікальної вази.

Листя, як природний матеріал, досить примхливе – при висиханні стає крихким.

Такі гарні вироби найчастіше можна зробити тільки завдяки клею ПВА, повітряній кульці і пензля. далее »

Рубрика: Хобі і ти  Метки: ,  Ваш отзыв

Что такое чипсы?

Витаминных веществ в чипсах нет совсем. Чипсы — это смесь углеводов и жира с добавлением соли, красителей и заменителей вкуса. К тому же чипсы могут делать не из цельной картошки, а из картофельной муки, что не добавляет полезности данному продукту. Чипсы способствуют ожирению, так как содержат почти половину дневной нормы килокалорий для ребенка (510 ккал в 100 гр чипсов) из-за высокого содержания углеводов (крахмала) и жира.

Чипсы жарятся не на полезном растительном масле, а как минимум на маргарине. Поэтому жиры, содержащиеся в чипсах, могут вызывать рак. Избыточное количество соли, которая поступает в детский организм вместе с чипсами, мешает нормальному росту костей, нарушает обмен веществ и может вызвать отеки и проблемы с сердцем. Красители и ароматизаторы, которые придают чипсам разнообразные вкусы, могут вызвать аллергию.