Архив за 01 Лис 2018

Пригоди Сновиди та його друзів

   Усім привіт! Гадаю, що ця надзвичайно цікава, хвилююча, дещо повчальна книжка безперечно привабить як дошкільнят,  так і школярів. Герої цієї повісті-казки — жителі чарівних країн Ладії та Гномії за допомогою прибульця з планети Селенії, хлопчика Сновиди, визволяться від гніту злого Вирвидуба, переживши карколомні пригоди й збагнувши, що таке справжня дружба.

Ну як? Зацікавились? Тоді – гайда до бібліотеки за книжкою!

     Васильчук, Віктор Борисович (1960-). Пригоди Сновиди та його друзів [Текст] : [повість-казка : для дітей мол. шк. віку] / В. Б. Васильчук ; худож.: Я. Гавриш, С. Гавриш ; ред. Б. Є. Будний. – Тернопіль : Навч. книга-Богдан, 2010. – 72 с.

Павучок

Отже, для створення наступного виробу візьміть альбомний аркуш, і розмалюйте його яскравими фарбами. Також аркуш можете обклеїти невеликими листочками і різними фігурками. Далі, в ньому виріжте отвір. За допомогою ниток створюємо павутину. І зверху приєднайте павучка, якого виріжте з кольорового паперу.

Листопадові вироби своїми руками

У цій статті ми пропонуємо вам змайструвати легкі вироби листопада. Першим нашим виробом стане цікаве осіннє дерево, яке ви можете зробити зі своєю дитиною.

Створити таку аплікацію дуже просто. Для цього спочатку візьміть альбомний аркуш і намалюйте на ньому стовбур дерева. Виріжте його за допомогою ножиць. Після чого приклейте його до аркуша картону.

      далее »

Рубрика: Хобі і ти  Метки: ,  Ваш отзыв

Майстер-клас на канікулах

В рамках реалізації проекту по народознавчому вихованню «Я гордий тим, що українець зроду» працівники відділу масової роботи та естетичного виховання  провели для учнів ЗОШ №13 майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки. Окрім практичних, діти отримали ще й теоретичні знання з історії, символіки та видів ляльок-мотанок.

Час у справі минув непомітно, а результатом була лялька-мотанка, у кожного своя, особлива. Сподіваємося що це не остання зустріч, адже відділу масової роботи та естетичного виховання  завжди є що  розповісти  нашим читачам – новеньке і цікавеньке далее »

Лечим ангину

Рецепт

– 1 корнеплод столовой (красной) свеклы натереть на мелкой терке.

– На один стакан натертой массы добавить 1 столовую ложку 9% -ного уксуса.

– Выдержать смесь закрытой в темном месте 4 часа.

– После этого отжать ее через плотную ткань.

– Жмых выбросить, а соком полоскать горло через каждые 2,5 часа.

Свекла успешно излечивает хроническую и фолликулярную ангину.

далее »