Рубрика: Хіт-книга

Канікули для Інформи

Есаулов, Олександр Юрійович. Канікули для Інформи [Текст]  : [фантастичний роман : для серед. та ст. шк. віку] / О. Ю. Есаулов. – Кіровоград : Імекс-ЛТД, 2013. – 236 с.

У принцеси Інформи канікули, і бажає вона їх провести в нашому, фізичному, світі. Випадково про це дізнається хакер Костя. Зі своїми дружками він вирішує викрасти принцесу. І це їм вдається! Але невже принцеса нічого не зможе зробити заради власного визволення? І невже Сергійко та його друзі нічого не вдіють, щоб допогти принцесі? Чи зможуть друзі протистояти злому вірусу Макровіру, який підключається до цієї справи? І взагалі, чим закінчаться ці дивовижні канікули принцеси Інформи?

Як комп’ютерний герой

  Есаулов, Олександр Юрійович. Game over [Текст]  : повість, оповідання : [для серед. та ст. шк. віку] / О. Ю. Есаулов. – Київ : Зелений пес, 2010. – 368 с.

Якщо ти хоча б раз грав у комп’ютерні ігри, то напевне мріяв стати таким, як комп’ютерний герой – швидким, спритним, невразливим, непереможним. Бо що то воно – мишкою водити, от якби усе, що бачиш на екрані, відбувалося насправді! Аби можна було потрапити всередину гри і помірятися силами зі справжніми ворогами. Класно, еге ж? Петрикові та його друзям пощастило – вони потрапили всередину гри, стали непереможними воїнами злої чарівниці Гіреї і тепер змушені… битися проти своїх. Ціна програшу, звісно, смерть. А на переможця, як відомо, чекає повний GAME OVER – знаєш, що воно таке? Тоді мерщій розгортай книгу                                                      Олександра Есаулова!

Антивірус

  І Знову Привіт!  Я, Почитайка, вважаю, що після того, як ви захоплено поринули в події, що відбувались у попередніх пригодах, захочете ще прочитати й інші пригоди, написані  автором Олександром Есауловим – отже, знайомтесь…

  Есаулов, Олександр Юрійович. Антивірус [Текст]  : пригодницька повість : [для дітей серед. та ст. шк. віку] / О. Ю. Есаулов. – Луцьк : Волинська обласна друкарня, 2013. – 208 с.

Сергійко, який невдало грав у комп’ютерну гру “Побудуй Глюкландію”, запрошений блазнем Великого Процесора на ім’я Дроник на гостину до Заекрання. З бажання Великого Процесора, несподівано для самого себе, Сергійко стає королем Глюкландії. І ось тут починаються справжні випробування: на країну нападають степняки. Що робити? Адже війна – це жертви з обох сторін. Який вихід із цієї складної ситуації знайде новий король Глюкландії? Чи допоможуть йому друзі?.

Справа №

 Есаулов, Олександр Юрійович. Чорний ворон. Справа № 11 [Текст]  : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. С. Андрійовича ; ред. С. Дерманський. – Вінниця : Теза, 2016. – 154 с.

Цього разу усе геть по-дорослому. Вибухом біля банкомату поранило Тасю. Юним детективам із Горобинівки — Льосі Холмсу, Мишкові Ватсону і Насті Бонасьє — доведеться діяти вкрай обережно. Та і Яні випаде чимало роботи…

Справа №

 
 Есаулов, Олександр Юрійович
. Червоний півень під дахом. Справа № 10 [Текст]  : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. С. Андрійовича ; ред. С. Дерманський. – Вінниця : Теза, 2016. – 154 с.

Льоха Холмс і Миха Ватсон розплутали вже немало складних справ, але такої в них ще не було. Це – найнебезпечніша їхня пригода. Адже цього разу детективи та їхні друзі опиняються в таких гарячих обставинах, що їхнє життя іноді висить на волосині. Точніше, на пір’їні з хвоста червоного півня.

Справа №

 Есаулов, Олександр Юрійович. Державна справа. Справа № 9 [Текст]  : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. С. Андрійовича ; ред. С. Дерманський. – Вінниця : Теза, 2016. – 154 с.

У цій справі все справжнє: і пригоди, і небезпеки, і дружба… Несправжні тільки гроші. Фальшиві гроші, що раптом з’явилися в містечку, в якому живуть юні детективи Льоха Холмс і Миха Ватсон. Звісно, що хлопці хочуть з’ясувати, хто виготовляє і розповсюджує підроблені купюри. Мусять з’ясувати, інакше за ґратами опиниться ні в чому не винна людина.

Справа №

 Есаулов, Олександр Юрійович. Полювання на мамонтів. Справа № 8 [Текст]  : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. С. Андрійовича. – Вінниця : Теза, 2016. – 154 с.

Звісно, прадавні мамонти були кращі за теперішніх. Хто сказав, що тепер мамонтів на світі немає! Є, щоправда, без бивнів і хоботів. Та й ходять вони не на чотирьох, а лише на двох ногах. І не просто ходять, а при цьому порушують закон, наражаючи інших, ні в чому не винних, людей на небезпеку. Тому їх необхідно знайти і знешкодити. Це й робитимуть Льоха Холмс і Миха Ватсон цього разу. Звісно ж, з допомогою вірних друзів і капітана… ні, вже майора Слісаренка…

Справа №

 Есаулов, Олександр Юрійович. Жіноча справа. Справа № 7 [Текст]  : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. С. Андрійовича ; оформ. С. Єрко та О. Ваніфатової ; ред. С. Дерманський. – Вінниця : Теза ; Харків : Фоліо, 2015. – 160 с.

Що було, що було! Таке було! Спочатку постраждала Таська Москаленко. Потім дісталося Олі Молибозі! А тоді – таке почалося!.Таке!.Дівчата, ви не повірите!.Та ні, ця історія не тільки для дівчат. І не лише про дівчат…  Звісно, що, дізнавшись про напади на подруг, Льоха Холмс і Миха Ватсон беруться шукати загадкового й підступного Пінгвіна. Тобто розплутувати так звану “жіночу” справу. Але на те вона й жіноча, щоб усе було не так просто, як видається на перший погляд.

Магічне дерево. Червоний стілець

Рубрика: Хіт-книга  Метки:  Ваш отзыв

Справа №

Есаулов, Олександр Юрійович. Щурячий підступ.  6 [Текст]  : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. Т. Кохановської ; ред. С. Дерманський ; оформ О. Ваніфатової та Ф. Сергєєва. – Вінниця : Теза ; Харків : Фоліо, 2015. – 128 с.

Перед друзями-детективами постала незвичайна справа. Адже в халепу втрапив сам Миха Ватсон! До того ж, на їхню рідну школу посипалися всілякі негаразди: тут тобі й бомба, і отруйна речовина, і врешті-решт терористи… Хочете дізнатися, як друзі виплутаються з нової пригоди? Читайте! Заразом дізнаєтеся, що щури не лише кмітливі, але й часом дуже небезпечні, що модні журнали — насправді корисна річ, та й узагалі, часом усе довкола — не те, чим видається на перший погляд.