Рубрика: Хіт-книга

Тінь у темряві

  Зелле, Мартін. Тінь у темряві – детективи-розгадники [Текст]  : [детектив : для дітей серед. шк. віку] / М. Зелле, С. Кнаусс ; [пер. з нім. І. Андрущенка] ; іл. Йєнса Вебера. – Київ : Дж. Дж. Агенція ГМБХ Україна, 2013. – 96 с.

Хитромудрі пригоди для мізкуватих детективинь і детективів! Щоб розгадати дванадцять заплутаних загадок, потрібні невсипуща увага, гостре око і справжня кмітливість! Реальний виклик, який дає насолоду і вимагає вдумливого читання.

Еміль і детективи

    Кестнер, Еріх. Еміль і детективи [Текст]  : повість : для серед. шк. віку / Е. Кестнер ; пер. з нім. К. І. Гловацької ; худож. Є. Двоскіна. – Київ : Махаон-Україна, 2011. – 128 с.

Ця чудова повість відомого німецького письменника, лауреата Міжнародної премії імені Г. К. Андерсена Еріха Кестнера написана для школярів. Якось звичайнісінький хлопчик на ім’я Еміль Тішбайн зі звичайнісінького німецького містецка Нейштадта вирушив до Берліна – в гості до бабусі. Здавалося б, нічого особливого тут нема. Та одна подія, яка сталася з ним у поїзді, поклала початок дивовижній пригоді…

 

 

Гімназист і Чорна Рука

    Кокотюха, А. Гімназист і Чорна Рука [Текст]  : пригодницько-детективна повість : для серед. шк. віку / А. А. Кокотюха. – Вид. друге. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2017. – 224 с.

У Першій зразковій гімназії все зразкове – окрім учнів. Про гріхи кожного знає лиховісний незнайомець, який називає себе Чорною Рукою. Хто не виконає його наказів, тому непереливки. Саме через погрози Чорної Руки починаються небезпечні пригоди звичайного київського гімназиста Юрка Туряниці. Волею долі лише Чорна Рука знає, хто скоїв убивство, в якому звинувачують українського воїна-добровольця. І восьмикласник іде по сліду, як справжній детектив. Разом з київським гімназистом та його друзями ти потрапиш в моторошні покинуті будинки, старі київські двори та лігва озброєних бандитів. Поруч із Юрком – простакуватий і мудрий приватний детектив Назар Шпиг, котрий дуже любить змінювати зовнішність, та кумедний Джентльмен на чотирьох лапах…

Детективне агентство кота Макса

Будз, Іван Федорович Детективне агентство кота Макса [Текст]  : [повість : для дітей мол. та серед. шк. віку] / І. Ф. Будз ; іл. автора. – Харків : КК “Клуб Сімейного Дозвілля”, 2015. – 160 с. : кольор. іл. ; 22 см.

Захопливі, неймовірні та дуже небезпечні пригоди шефа детективного агентства кота Макса і його вірних помічників – кролика Петика та жаби Лізи! Підступний банкір Даг разом із ватажком банди Перевертнем вершать свої темні справи. Але відважні детективи виведуть злочинців на чисту воду! Щоб зловити бандитів, Макс і Петик влаштовують у лісі пастку з сюрпризом…

Ти вражений? Тоді вперед до читання!

Енциклопедія юного детектива

  Енциклопедія юного детектива [Текст]  : [довід. вид. : для дітей серед. шк. віку] / уклад. М. О. Панкова ; [ред.: В. В. Мельник, Н. С. Леонова]. – Харків : Пегас : ФО-П Луговий С. М., 2012. – 112 с. : ілюстр. ; 28 см.

Ця книжка для тих, кому подобається розв’язувати загадки, кому цікаво, як детективи працюють та які знання для цього застосовують. На її сторінках ти зустрінешся зі справжніми та вигаданими сищиками, дізнаєшся, як проводять найрізноманітніші експертизи, навчишся розбиратися у слідах. А потім спробуєш провести невелике власне розслідування. І навіть декілька ! Щасти тобі, юний  детективе !

Тож, хутчій розгортай цю захопливу книгу, аби дізнатися багато нового і цікавого в цій справі.

Детектива !

Як же то захопливо – бути детективом! Особливо якщо в тебе купа часу – адже на носі зимові канікули. Я , Почитайка, продовжую детективну тематику і рекомендую тобі низку детективних історій.

Лапікур, Валерій Павлович. Детектива ! [Текст]  : повість : для дітей серед. та ст. шк. віку / В. П. Лапікур, Н. М. Лапікур. – Київ : Грані-Т, 2010. – 80 с.

Як приборкати школяра-шантажиста? Як не піддатися на хитрощі підозрілих фірм, що ошукують клієнтів? Як розпізнати афериста, що прикидається державним працівником? Для цього не конче потрібно бути дорослим, достатньо вміти мислити логічно й нестандартно – як Лесь і Богдан.

Зоряна електричка

Есаулов, Олександр Юрійович.Зоряна електричка [Текст]  : [фантастичний роман : для серед. та ст. шк. віку] / О. Ю. Есаулов. – Вінниця : Теза, 2012. – 288 с.

Товаришувати з говірким котом, мандрувати у часі, діставатися зоряною електричкою в іншу галактику до бабуні. Вигадка? Тож почитаємо, а там якось вирішимо, що у цій книжці автор прибрехав, а що є чистісінькою правдою.

 

 

Таємниця Великого Сканера

 Есаулов, Олександр Юрійович. Таємниця Великого Сканера [Текст]  : пригодницька повість : [для дітей серед. та ст. шк. віку] / О. Ю. Есаулов. – Луцьк : Волинська обласна друкарня, 2013. – 144 с.

Великий Процесор отримує сигнал “SOS” з далекої планети Ц. Експедиція, до складу якої ввійшла донька Великого Процесора, принцеса Інформа, зникає. Хто може вирушити в далеку подорож? Адже треба не лише знайти експедицію, що зникла, а й допомогти мешканцям планети. А тут іще Риклет із друзями теж зникають. Отака от халепа… Що ж робити? Для великого Процесора залишається остання надія – Сергійко. І Сергійко починає діяти…

далее »

Канікули для Інформи

Есаулов, Олександр Юрійович. Канікули для Інформи [Текст]  : [фантастичний роман : для серед. та ст. шк. віку] / О. Ю. Есаулов. – Кіровоград : Імекс-ЛТД, 2013. – 236 с.

У принцеси Інформи канікули, і бажає вона їх провести в нашому, фізичному, світі. Випадково про це дізнається хакер Костя. Зі своїми дружками він вирішує викрасти принцесу. І це їм вдається! Але невже принцеса нічого не зможе зробити заради власного визволення? І невже Сергійко та його друзі нічого не вдіють, щоб допогти принцесі? Чи зможуть друзі протистояти злому вірусу Макровіру, який підключається до цієї справи? І взагалі, чим закінчаться ці дивовижні канікули принцеси Інформи?