Рубрика: Хіт-книга

Справа №

Есаулов, Олександр Юрійович. Як уполювати чупакабру. Справа № 3 [Текст]  : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. Т. Кохановської ; ред. Н. Брискіна ; оформ О. Ваніфатової та Ф. Сергєєва. – Вінниця : Теза ; Харків : Фоліо, 2013. – 160 с.

Всі чули про чупакабру — таємничого кровопивцю! Мало не в кожному селі його бачили, та він нікому не дався до рук. А юним детективам із Горобинівки потрібно вирахувати і упіймати небачене страховисько. На додачу їм доведеться розплутувати ще одну таємницю: поки друзі у Підбакотті намагаються вполювати чупакабру, у Горобинівці хтось псує автівки сусідів Льохи Холмса, Михи Ватсона і Насті Бонасьє.

Справа №

 Есаулов, Олександр Юрійович. Чорні археологи.

Справа № 2 [Текст]  : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. О. Шарговської. – 2-ге вид., стереотипне. – Вінниця : Теза ; Харків : Фоліо, 2013. –  чим 160 с.

Як же то захопливо — бути детективом! Особливо, коли ти школяр, а новий розшук просто сам іде до тебе в руки. Але ж, як виявляється, страшенно небезпечно, особливо коли йдеться про людське життя, а до крадіжки причетні справжнісінькі злочинці. Льоха Холмс, Миха Ватсон і Бонасьє — юні детективи з Горобинівки — розшукують скарб давньоруських часів.

Справа №

Привіт всім! Я, Почитайка, сьогоді рекомендую  книги автора Олександра Есаулова для любителів  пригод, де невгамовна трійця школярів розв`язує злочини, які виявились не по зубах навіть професійним слідчим.­­­­­

Справа № 1 [Текст]  : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. О. Шарговської. – Вінниця : Теза ; Харків : Фоліо, 2011. – 160 с.

Як же то захопливо – бути детективом! Особливо, коли ти школяр і це твоя перша справа. Але ж, як виявляється, страшенно небезпечна: стеження, гонитви, крадіжки і викрадення – усе, як у справжньому дорослому житті.

Льоха Холмс, Миха Ватсон і Бонасьє – юні детективи з Горобинівки – розшукують коштовну колекцію, що зникла ще за часів Другої світової війни. І як ви гадаєте, чим завершиться їхній перший розшук?

Історичний детектив.

Хомич, Микола Харитонович. Територія брехні [Текст]  : роман / М. Х. Хомич. – Київ : Юніверс, 2016. – 256 с.

Герої роману Миколи Хомича «Територія брехні» – наші сучасники, які, прочитавши стародавні графіті на стінах київського собору Святої Софії і розгадавши їхню таємницю, вирушають у подорож до Скандинавії – батьківщини нареченої Ярослава Мудрого Інгігерди. Бажання докопатися до правди минулого несподівано розкриває й загадки особистого життя героїв. Історичний детектив, написаний у кращих традиціях жанру, висвітлює маловідомі сторінки давньої української історії

Розбишацький детектив

Мельникова, Діана.    Розбишацький детектив [Текст]  : повість : [для дітей серед. шк. віку] / Д. Мельникова ; худож. М. Гермашева. – Київ : Країна Мрій, 2017. – 208 с. : іл.

Привіт всім! Я, Почитайка, сьогодні рекомендую вам  книгу автора Мельникової Діани про Лесю Дику і Сергія Василевського. Це справжнісінькі добрі розбиша­ки. Вони не шукають пригод заради пригод — ними керує добре серце, щира допитливість і палке прагнення справедливості. Незалежно від того, чи йдеться про порятунок кажана, а чи про карколомні пошуки дуже таємничого і страшенно небезпечного злочинця, який викрав у музейників унікальний меч князя Святослава Хороброго.

Тож, хутчій розгортай цю захопливу книгу, аби дізнатися, чи їм це вдасться!

Альберт Ейнштейн

Потерянко, Юлія. Альберт Ейнштейн [Текст]  : [літ.-попул. вид. : для серед. та ст. шк. віку] / Ю. Потерянко ; [ред. О. Завірюха ; передм. І. Пінтосевича ; іл. С. Васильєва]. – Київ : Агенція “ІРІО”, 2017. – 104 с. : іл.

Книга «Альберт Ейнштейн» — це книга-біографія, яка розповість дитині про унікального вченого ХХ століття, котрий за допомогою експериментів вивів на новий рівень всі знання про Всесвіт. Навіть якщо фізика завжди здавалася складною, в цій книзі малеча побачить її з іншої – цікавої сторони. Усіма відкриттями Ейнштейна ми користуємося сьогодні, його праця стала поштовхом для інших вчених створити на основі його теорій телевізор, комп’ютер, фотоапарат. Усім цим ми можемо користуватись завдяки тому, що колись Альберт Ейнштейн відстояв право бути не таким, як усі. Вченого, котрому не давались багато шкільних предметів, котрий був небагатослівним, почали запрошувати у всі університети світу, щоб почути його видатні лекції

 

Нікола Тесла

Привіт всім! Я, Почитайка, сьогоді рекомендую  книги авторів, які взялись за напрочуд складну справу написати про біографію  генієв науки так, щоб нам було цікаво. Долучайтеся до читання!

 Опанасенко, Ольга. Нікола Тесла [Текст]  : [літ.-попул. вид. : для серед. та ст. шк. віку] / О. Опанасенко ; [літ. ред. І. Мамчур ; передм. І. Пінтосевича ; іл. О. Макарова]. – Київ : Агенція “ІРІО”, 2017. – 112 с. : іл.

Книга «Нікола Тесла» — це книга-біографія, яка розповість дитині про унікального вченого ХХ століття, Нікола Тесла – один з найвидатніших вчених та інженерів, його внесок в науку оцінюють нарівні з внеском Леонардо да Вінчі, а його життя схоже на фантастичний роман.

Привіт, це я!

Ґрьонтведт, Ніна Елізабет. Привіт, це я! [Текст]  : [повість : для серед. та ст. шк. віку] / Н. Е. Ґрьонтведт ; пер. з норвезької Н. Р. Іваничук ; іл. автора. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2017. – 280 с. : іл.

Знайомтеся, це Уда. Їй дуже кортить розповісти вам про все на світі – про себе, про батьків і сестричку Ерле, про найкращу подругу Геллє і її брата-телепня Стіана. Але таке не будеш розбалакувати першому стрічному. Тому Уда пише все це у щоденнику, який надійно замикає на ключик і який стане її єдиною розрадою, коли життя полетить шкереберть, а світ здаватиметься ворожим. Що робити, коли на душі так мулько і здається, що ніхто тебе не любить? І чи зможе Уда зрозуміти, що часто між любов’ю та ненавистю пролягає тонка межа?

Для любителів космічних пригод!

Гокінґ, Люсі. Джордж і великий вибух [Текст]  : роман : [для серед. шк. віку] / Л. Гокінґ, С. Гокінґ ; з англ. пер. Г. Лелів ; іл. Ґ. Парсонза. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2017. – 336 с. : іл.

 

 

Третя книга про Джорджа та його приятелів, які й далі мандрують космосом і відкривають його таємниці. Наші герої дорослішають, переходять до нових шкіл, у них з’являються нові члени сім’ї, нові залицяльники і, звісно, нові… вороги. Тож пригоди тільки набирають обертів. Цього разу друзі мандрують на Місяць, шукають планети, схожі на Землю, блукають у глибинах адронного колайдера, намагаються викрити антинаукову організацію ТУПАКів, вибратися з таємничої пастки і навіть… урятувати людство від колосального вибуху! Отож ти поринеш у таку неймовірну круговерть, що не встигнеш дочитати цю історію до кінця, як знову чекатимеш на наступні космічні пригоди!

космічні пригоди!

Для любителів космічних пригод!

Гокінґ, Люсі.  Джордж і таємний ключ до Всесвіту [Текст] : роман : [для серед. шк. віку] / Л. Гокінґ, С. Гокінґ у співпраці з К. Ґальфаром ; з англ. пер. Г. Лелів ; іл. Ґ. Парсонза. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2016. – 344 с. : іл.

Геніальний фізик Стівен Гокінґ разом із донькою Люсі запрошують тебе, любий читачу, у неймовірну мандрівку Всесвітом… верхи на астероїді! Які таємниці приховує Сусідський Сад? Що це за суперкомп’ютер, який уміє розмовляти? Чому не варто стрибати на кометі, коли вона мчить крізь космічний простір? І чи вдасться головному героєві — допитливому сміливцеві Джорджу — визволити свого приятеля з чорної діри? На сторінках цієї книги, сповненої гумору й карколомних пригод, розкрито найцікавіші загадки Всесвіту, а важливі наукові факти переплетено з веселими і часом небезпечними витівками. Це не лише захоплива історія про дружбу, космічні мандри та шкільні перипетії, а й неймовірна оповідь про те, як влаштований світ, у якому ми живемо.