Рубрика: Сімейний читаймер

Технічні казки Мартіна Содомки

Всеволод Нестайко

Кейт ДіКамілло

Микола Васильович Гоголь (1809-1852)

Книга єднає Україну

Забавні історії для малят

Привіт! Сьогодні хочу познайомити вас із чудовою, доброю, гарно ілюстрованною серією книг  “Забавні історії для малят” Харківського видавництва “Прінт-Сервіс”.  Ця серія заснована ще у 2010 році.

Ці книжечки просто необхідно читати батькам своїм дітям: деякі перед сном  – “Поки ти спиш…”, “А де ж мишеня?”,  деякі, щоб навчитися рахувати –  “Невгамовне мишеня”, дивуватися –  “Для тебе і для мене”. Інші просто для того аби дізнатися, що таке ДРУЖБА   – “Кенгуреня Бамсі”, “Щеня, яке хотіло стати хмаринкою”, “Пригоди рибки Моллі”СИЛА –  “Я хор-р-робрий, як тато!”, СИЛА МРІЇ “Як мишка Летиція літала на місяць”, ЛЮБОВ  – “Завжди разом”, “Найніжніші обійми у світі”.  А також щоб дізнатися, що ти  НЕПОВТОРНИЙ “Як сперечалися дві ворони”.

Тимко і Шкода

Привіт, друзі! Знайомтесь – нова книга видавництва “Фонтан казок” про дружбу.

Сьогодні на світі є чимало людей, які не знають, що таке ферма. Насамперед, це діти, що зростають у містах, на високих поверхах, куди можна дістатися лише ліфтом. До таких донедавна належав і Тимко, великий фантазер і майбутній видатний художник.  далее »

Моя країна – Україна

Шановні читачі нашого блогу!

Сьогодні хочемо похвалитися новенькою книжечкою для спільного читання батьків з діточками про нашу рідну Україну.

Ра Лана. Щоденник котячих мандрів. – Київ: ТОВ “Новаторфільм”, 2016.- 153 с.

Щоденник котячих мандрів – це нотатки непосидючого кота, який любить подорожі та відкриття. Відвідуючи різні куточки України, кіт дізнається багато цікавого з історії того чи іншого краю, слухає легенди, знайомиться з мешканцями. І, звісно, щоразу потрапляє у неймовірний вир пригод. далее »

Примерный ребёнок за 10 дней

Бернстейн, Джефри.

Примерный ребенок за 10 дней. Праздник (не) послушания : 10 шагов к пониманию вашего ребенка : советы неравнодушным родителям / Д. Бернстейн ; пер. с англ. К. Меньшиковой. – Харьков ; Белгород : КК “Клуб Семейного Досуга”, 2016. – 320 с.

Ребенок постоянно капризничает? Не хочет одеваться? Часто просыпается ночью? Дерется и отнимает игрушки? Как справиться с ” ершистостью” и сопротивлением маленького школьника? Отказывается делать уроки? Кричит и скандалит? Без конца болтает по телефону или «висит» в социальных сетях? Что делать с дерзостью и агрессией подростков? Эта книга дает возможность  справиться с ними быстро и эффективно.  Простым и доступным языком автор объясняет отчаявшимся родителям, что вызывает детское непослушание и как с ним бороться без наказаний, крика и нервотрепки. далее »

Як любити дитину

Корчак, Януш (Ґольдшмідт, Генрик ; 1878-1942).

Як любити дитину / Я. Корчак ; пер. з пол. О. Замойської. – Харків : КК “Клуб Сімейного Дозвілля”, 2016. – 208 с.

Про те, як правильно виховувати дитину, написано дуже багато, але як правильно її любити? Дуже часто любов до дитини тісно пов’язана з егоїзмом батьків. не всі усвідомлюють, що дитина – це особистість, яка не належить нікому, та що кожна людина заслуговує на повагу. Головна ідея автора дуже проста: той, хто виховує дитину, повинен її любити. Проте цього ще треба навчитися. далее »