Рубрика: Арка новин

В день літнього Миколая бібліотека усіх єднає

Вітаємо з перемогою!

Шановна Ірино Іванівно!
Колектив Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна та її читачі щиро вітають Вас з ПЕРЕМОГОЮ у конкурсі “Краща Миколаївська книга-2019” у номінації “Найкраще видання для дітей та юнацтва.” 
“Однажды
 в Николаеве” – це книга, на яку чекали наші маленькі читайлики, адже це бажане продовження книги “День рождения в Николаеве“.
Тож ми бажаємо вам натхнення, нескінченної фантазії і, звичайно, здійснення літературних мрій. Чекаємо новинок!!! далее »

Виставка місцевих видавництв «Миколаївська книга»

Любі наші читачі!!!
Щороку у квітні у нашому місті відбувається справжня літературна подія – Виставка місцевих видавництв «Миколаївська книга». Цей рік також не буде виключенням.
Миколаївська обласна бібліотека для дітей запрошує усіх вас на презентацію книг у незвичайному форматі – дистанційному режимі, у рамках щорічної виставки місцевих видавництв «Миколаївська книга, 2020». далее »

Великі пригоди дощової краплинки

Автор – Устенко Анастасія. Казка озвучена із збірки дитячих творів “Екологічні казки”.

Лінива красуня і три бабусі

Змагання

Гуртом і батька добре бити

Сьогодні – Міжнародний день ПТАХІВ. І з цієї нагоди пропонуємо вам, друзі, послухати оповідання Валентина Литвиненко з книги “Повітряна тривога”.

Увага! Розпочався Марафон дитячого читання!

Шановні  друзі, колеги, читачі!

З нагоди дня народження Тараса Григоровича Шевченка та 180-річчя видання першого «Кобзаря» Національна бібліотека України для дітей ініціює проведення Всеукраїнського марафону дитячого читання «Єднаймо душі словом Кобзаря». далее »

11 лютого – День безпечного інтернету

Пропонуємо вам, шановні читачі і користувачі, перевірити, чи добре ви знаєте, як користуватися інтернетом, щоб отримати користь і задоволення і не втрапити в халепу за допомогою цієї вікторини

Знайомтесь – ювіляр!