Архив автора

Соня і Ася

Профессии из первых уст

День хмарочоса

Привіт друже!
А чи знаєш ти, що 3 вересня увесь світ відзначає День хмарочоса? Ні! Тепер будеш!
Найперший хмарочос був побудований в 1885 році в Чикаго. Це була будівля страхової компанії The Home Insurance Building, яка мала 10 поверхів. Автор проекту – американський архітектор Вільям Ле Барон Дженні. Воно проіснувало до 1931 року. далее »

Рубрика: Арка новин  Метки:  Ваш отзыв

Цей день в історії

2-е вересня 1945-го року – офіційна і загальновизнана дата завершення Другої світової війни. У цей день рівно у 9-й годині і 2 хвилини (за токійським часом) був підписаний формальний акт про беззастережну капітуляцію останнього активного союзника фашистської Німеччини – Японії. Це сталося на борту американського лінкора ББ-63 «Міссурі».

далее »

Зі святом!

Привіт друзі!  19 серпня ми з вами будемо відзначати Преображення Господнє, яке в народі ще називають Яблучний Спас. Цього дня за традицією в церквах освячують яблука та мед. Пасічники освячують вулики перед настанням холодів, щоб бджоли добре перезимували.

Та, гадаю не всі з вас знають, що цього дня ще й  професійне свято бджолярів — День пасічника, яке в Україні почали відзначати з 1997 року.

А ось вам кілька цікавих фактів про мед та бджілок: далее »

Олексій, Михайло та Марія

Доброго дня, друзі! А чи  знаєте ви, що сьогодні свій день ангела святкують: Олексій, Михайло та Марія.  Вітаємо іменинників!

А ми ж пропонуємо вам дізнатися, які саме книги є в нашій бібліотеці, де головними героями якраз і є Олексій, Михайло та Марія.

 

далее »

Профіклас: енергоаудитор (Анастасія Щербиніна)

Щедрівка

Ой на Івана, та й на Купала

Миколаїв мій благословенний