Архив автора

Вітаємо!

Книга єднає Україну

З Днем народження, Дмитро Дмитровичу!

Вітаємо зі святом!

Новинки-цікавинки

Рубрика: Хіт-книга  Метки:  Ваш отзыв

Новинки-цікавинки

Рубрика: Хіт-книга  Метки:  Ваш отзыв

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

За ініціативою Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці.

Указом Президента України від 18 серпня 2006 року №685/2006 день об’єднання людей навколо проблеми збереження життя і здоров’я  працівників офіційно визнаний в Україні – 28 квітня. Наша держава разом з усім світом відзначатиме 28 квітня Всесвітній День охорони праці.

Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці “Захищене і здорове покоління” збігається із завданням й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

Забезпечення гідних і безпечних умов праці передбачено в Національній доповіді Уряду України «Цілі сталого розвитку: Україна», що була представлена 15 вересня 2017 року. У цьому документі визначено показники досягнення цілей сталого національного розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів та суспільної думки щодо майбутнього країни.

Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання, її реалізація в інтересах молодого покоління потребує узгодженого комплексного підходу до викорінення дитячої праці та популяризації культури профілактики безпеки і гігієни праці.

З цієї нагоди пропонуємо вам ознайомитися з інформаційним матеріалом на цю тему.

Брошура “Поліпшення безпеки та охорони здоров’я молодих працівників”

Казковий кроссенс – 2

Книжковий кроссенс

Казковий кроссенс