Архив автора

Родом із Брюселю

Вітаю вас, мої шановні читачі, на сторінках блогу про здоров’я. Сьогодні я розповім вам про один із сортів капусти родом із самого Брюселю, за що і отримала назву – брюсельська.

Брюсельська капуста – рослина сімейства капустяних (хрестоцвітних), овочева культура. Належить до виду листової капусти і не зустрічається у дикому вигляді. Родоначальником брюсельської капусти є капуста листова – виростає в дикому вигляді в Середземномор’ї, де ще в давнину введена в харчування. Брюсельську капусту широко культивують в країнах Західної Європи (особливо у Великобританії), США і Канаді.

 

далее »

Зелена ягода

Вітаю вас, мої дорогі читачі, на сторінках блогу про здоров’я. Сьогодні я познайомлю вас з овочем, який ботанічно є ягодою. Вам він відомий  під назвою – огірок.

Огірками (Cucumis sativus) називають трав’янистий однорічник сімейства Гарбузові, плоди якого мають форму довгого циліндра, пофарбованого в зелений колір – від світло-салатових до темно-зелених відтінків. За ботанічними характеристиками плід огірка є ягодою, всередині якої знаходиться соковита м’якоть і величезна кількість їстівного насіння. Огірки вирощують для вживання в їжу більше шести тисяч років, вперше соковиті зелені плоди дикого огірка стали окультурювати в Індії, згодом огірок перекочував в Азію, Європу і Єгипет, далі переможний хід огірків охопив всю земну кулю, адже тільки в Антарктиді не вирощують огірки.

далее »

Північний лимон

Вітаю вас, мої дорогі читачі, на сторінках блогу про здоров’я. Сьогодні я вам розповім про овоч, який за високий вміст вітаміну С і невибагливисть у вирощуванні та догляді  називають північним лимоном. Гостя цієї статті – капуста кольрабі.

Капуста кольрабі – це стеблеплід, який має дуже соковиту, ніжну і приємну на смак серцевину. За своїми смаковими якостями вона чимось нагадує качан традиційної білокачанної капусти.

У складі капусти кольрабі великий вміст вітаміну С, а також таких вітамінів, як А, В, В2, РР. Крім того, продукт багатий цінними мінеральними солями, а також магнієм, кальцієм, фосфором, калієм, залізом і кобальтом. У складі кольрабі містяться рослинні білки і клітковина. М’якоть цієї капусти багата фруктозою, глюкозою, в ній є сполуки сірки, тому вона є досить цінним дієтичним продуктом. Високий вміст в капусті кольрабі вітаміну С пояснює її іншу назву – «північний лимон».

далее »

Овоч світлофор

Вітаю вас, мої дорогі читачі, на сторінках блогу про здоров’я. Сьогодні ми поговоримо про дуже  відомий  вам овоч, який буває червоного, жовтого і навіть зеленого кольору. За це його в рекламній кампанії називали «овоч світлофор». Нам же він відомий за назвами «солодкий перець» або «болгарський перець».

Болгарський перець – родом з тропічних районів Центральної Америки – Гватемали і Мексики – перець ще зустрічається в дикій природі, а як окультурена рослина, він вже здобув популярність у всьому світі. Болгарським перцем його стали називати в східній Європі завдяки праці болгарських селекціонерів, які вивели солодкі і великоплідні сорти.

 

далее »

Франк Ейнштейн і турбомозок

 

 

 

 

 

 

 

Щешка, Дж. Франк Ейнштейн і турбомозок [Текст] : повість : для дітей мол. та серед. шк. віку. Кн. 3 / Дж. Щешка ; пер.з англ. І. Ємельянової ; іл. Б. Біґґса. – Київ : КМ-БУКС, 2019. – 192 с.

Привіт, юні друзі! Продовжуємо спостерігати за новими пригодами і винаходами Франка Ейнштейна. далее »

Солодка картопля

Вітаю вас, мої дорогі читачі, на сторінках блогу про здоров’я. Сьогодні я познайомлю вас з корисними властивостями коренеплоду, який називають солодкою картоплею. Нам він відомий під назвою батат.

Батат, або кумара, або солодка картопля родом з тропічних регіонів Америки, його відносять до бульбоплідних рослин родини Вьюнкових. Зараз батат вирощується в тропічних і субтропічних районах земної кулі, найбільше в Індії, КНР і Індонезії.

 

далее »

Франк Ейнштейн і електропалець

 

 

 

 

 

 

Щешка, Дж. Франк Ейнштейн і електропалець [Текст] : повість : для дітей мол. та серед. шк. віку. Кн. 2 / Дж. Щешка ; пер.з англ. І. Ємельянової ; іл. Б. Біґґса. – Київ : КМ-БУКС, 2019. – 176 с.

Привіт! Я, Почитайка, пропоную другу книгу із серії про Франка Ейнштейна, який попри юний вік є геніальним науковцем і винахідником. далее »

Хибне яблуко

Вітаю вас, мої шановні читачі, на сторінках блогу про здоров’я. Сьогоднішня наша гостя – не яблуко і не груша, але дуже на них схожа. Відомий даний фрукт всім під назвою – айва.

Айва – це плід з п’ятьма багатонасінневими гніздами, кулястої або грушоподібної форми лимонного кольору. Айву часто називають «хибним яблуком» через зовнішню схожість фруктів. Плоди айви малосочні та жорсткі з терпким солодкуватим смаком.

далее »

Франк Ейнштейн і двигун на антиматерії

 

 

 

 

 

 

Щешка, Дж. Франк Ейнштейн і двигун на антиматерії [Текст] : повість : для дітей мол. та серед. шк. віку. Кн. 1 / Дж. Щешка ; пер.з англ. І. Ємельянової ; іл. Б. Біґґса. – Київ : КМ-БУКС, 2019. – 192 с.

Юні друзі! Вітаю Вас! Я, Почитайка, пропоную вашій увазі, прекрасну історію, в якій гармонійно поєднується захоплюючий сюжет із численними науковими фактами і згадками про видатних учених. далее »

Помаранчева дієта

Вітаю вас, мої улюблені читачі блогу про здоров’я. Сьогодні я розповім вам про корисні і шкідливі властивості гарбуза.

Незважаючи на те, що гарбуз складається на 90% з води, він містить безліч вітамінів, амінокислот, білків, вуглеводів. Зокрема, в овочі містяться такі вітаміни як А, С, Е, D, РР, К, групи B і рідкісний вітамін Т. Відомо, що без участі вітаміну Т неможливі процеси згортання крові і утворення тромбоцитів. Вітамін Т активно сприяє синтезу білка, під його впливом в організмі прискорюються процеси обміну речовин.

далее »