Архив автора

Чорний красень

 

Сьюел, А. Чорний красень [Текст] : автобіографія коня / А. Сьюел ; пер. з англ. І. Гоял. – Київ : Знання , 2018. – 176 с.

Привіт, хлопчики та дівчатка!  Я, Почитайка, пропоную прочитати єдиний роман англійської письменниці Анни Сьюел, який приніс їй славу, написаний від імені чорного коня – Чорний красень. далее »

Овоч, який готується як фрукт

Добрий день, мої улюблені читачі блогу про здоров’я. Сьогодні я розповім вам про овоч, який готують як фрукт. Думаю, ви вже про нього чули, його називають – ревінь.

Ревінь – багаторічна рослина сімейства Гречані. Має овоч велике листя і товсті м’ясисті черешки червоного кольору. Стебло рослини може досягати до 3-х м у висоту. Батьківщиною ревеню прийнято вважати Тибет і Китай.

В ревені міститься маса корисних елементів: пектини, мінеральні речовини (серед них фосфор і залізо), ряд вітамінів (C, P і інші), органічні кислоти (лимонна, бурштинова, щавлева).

далее »

Темний бік будинку

 

 

Макущенко, М. Темний бік будинку [Текст] : роман : для серед. та ст. шк. віку / М. Макущенко. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2018. – 328 с.

Привіт, друзі! Я, Почитайка! Пропоную вашій увазі незвичне фентезі від української письменниці Марини Макущенко.

Сюди вплетена українська міфологія та легенди. Крім того, що це досить цікаво та й пізнавально читати, ще й до того в кінці книги є словник термінів. Так про що ж цей дивний роман? Не про тяжке життя домовиків та інших містичних істот, а про те, що навіть якщо ти не такий як всі, то це не означає, що ти не заслуговуєш на любов чи хороше ставлення близьких. далее »

Ведмежа ягода

Радий вітати вас, мої маленькі читачі, на сторінках блогу про здоров’я. Сьогодні я розповім вам про ведмежу ягоду, кислицю, більш відому вам як цукерки «барбариски» – барбарисова ягода.

Барбарис є рослиною, що належить до сімейства Барбарисових. Вцілому, в світі налічується приблизно п’ятсот-шістсот різновидів барбарису, однак найбільшою популярністю користується барбарис звичайний.

Ягоди барбарису вважаються низькокалорійним і дієтичним продуктом. У 100 г барбарису міститься 29 кКал. Плоди барбарису містять в собі каротиноїди (ксантофіл, лютеїн, хризантемаксантін, зеаксантин, ауроксантін, флавоксантин, капсантін), вуглеводи, дубильні речовини, пектинові речовини, золу, органічні кислоти, макро- і мікроелементи, вітаміни Е, С і бета-каротин. Листя і коріння барбарису містять в собі 11 алкалоїдів (основними є берберин, оксіакантін, пальматин, колумбамін, ятроріцін). Також в листі барбарису містяться вітаміни С, Е, К, яблучна і лимонна кислота, каротиноїди, алкалоїди, смолисті і дубильні речовини.

далее »

Чорний ворон. Справа № 11

Есаулов, О. Ю. Чорний ворон. Справа № 11 [Текст] : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. С. Андрійовича ; ред. С. Дерманський. – Вінниця : Теза, 2016. – 154 с.

Привіт! З вами знову я – Почитайка! Поки завершуємо мандрувати детективним світом разом з Олександром Есауловим! Далі буде…

Справа № 11 – Чорний ворон. далее »

Гаряча спеція

Самою темпераментної і гарячої спецією, безсумнівно, є перець. Запашний чорний, пекучий червоний – перець використовується практично у всіх кухнях світу. Люблять його і у нас, особливо шанувальники гостренького, щедро приправляючи їм всі страви.

Видовий ряд цієї гострої спеції досить широкий, але зазвичай виділяють всього два види – червоний і чорний. Вони найпоширеніші і мають самий виражений аромат.

Про користь перцю, як і про користь будь-якого іншого продукту харчування, ведуться численні суперечки. Чи шкідливий він і чи можна його їсти у великих кількостях? А може, варто взагалі відмовитися від цієї спеції?

далее »

Червоний півень під дахом. Справа № 10

Есаулов, О. Ю. Червоний півень під дахом. Справа № 10 [Текст] : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. С. Андрійовича ; ред. С. Дерманський. – Вінниця : Теза, 2016. – 154 с.

Привіт, друзі! Я, Почитайка! Пропоную продовження детективної серії!

Справа № 10 – Червоний півень під дахом. далее »

Корисні властивості капустяної ріпи

Шановні читачі!

І я знову радий вас вітати на сторінках рубрики «Здоров’я-INFO». Тема сьогоднішньої «здоровою і корисною» статті – чим може бути корисна для нашого організму кольрабі, або капустяна ріпа. Без зайвих передмов до суті теми.

Кольрабі – овоч досить незвичайний, це, по суті, стеблеплод з їстівною частиною стебла, який над землею має форму кулі або ріпи. Його серцевина-стебло соковита і ніжна, має приємний смак схожий зі смаком качана білокачанної капусти, тільки без гіркоти. Колір кольрабі варіюється від світло-зеленого до темно-фіолетового.

Батьківщиною кольрабі вважається Північна Європа. Назва в перекладі з німецького трактується, як «капустяна ріпа».

Цей овоч дуже невибагливий, відрізняється стійкістю до шкідників і захворювань і успішно зростає навіть в північних районах, завдяки своєму швидкому дозріванню.

далее »

Державна справа. Справа № 9

Есаулов, О.Ю. Державна справа. Справа № 9 [Текст] : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. С. Андрійовича ; ред. С. Дерманський. – Вінниця : Теза, 2016. – 154 с.

Привіт! З вами знову я – Почитайка! Пропоную вам наступну справу №9!

Справа № 9 – Державна справа. далее »

7 корисних продуктів для організму

№1 ЧЕРВОНИЙ БУРЯК

Це «чистильник» організму №1. По-перше, він містить клітковину, фосфор, мідь, вітамін С і ряд органічних кислот, які покращують «рух» їжі і знищує «погані» гнильні бактерії у кишечнику. По-друге, в її склад входить липотропна речовина «бетаїн», яка змушує печінку краще позбавлятися від токсинів. А, по-третє, буряк сприяє омолодженню організму за рахунок фолієвої кислоти (створюється більше нових клітин) і кварцу (поліпшується стан шкіри, волосся і нігтів).

Як вживати: варену, з борщем, в салаті, у вигляді відвару або соку.

далее »