Архив автора

Комп і компанія

Коршунова, А. Комп і компанія [Текст] : [повість : для дітей серед. шк. віку] / А. Коршунова ; іл. Н. Міцкевич. – Київ : Час Майстрів, 2018. – 232 с.

Привіт! Я, Почитайка, пропоную вашій увазі неперевершену повість Анни Коршунової – Комп і компанія. далее »

Цариця полів

Вітаю вас, мої улюблені читачіна, сторінках блогу про здоров’я. Сьогодні з нами гостя «царського» походження. Її рекомендують як дітям, так і людям похилого віку. Родом вона з Мексики, а в народі її називають ніяк не інакше, як «царицею полів». Нам же вона відома, як кукурудза.

Кукурудза – однорічна трав’яниста рослина сімейства Мятликові, що вирощується для отримання качанів зі смачними їстівними зернами. Кукурудза є невибагливою культурою і вирощується багатьма садівниками і городниками. Вона підрозділяється на кілька видів залежно від властивостей зерна. З кукурудзяного зерна отримують крупу, борошно, крохмаль, також його консервують.

далее »

Детективи з Артеку. Таємниця Кам’яних Могил

Бачинський, А. М. Детективи з Артеку. Таємниця Кам’яних Могил [Текст] : [повість : для серед шк. віку] / А. М. Бачинський. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2017. – 272 с.

Привіт, юні друзі! З вами я, Почитайка! Пригоди наших добрих знайомих, скрипальки Оленки та її друзів – Антона, Сашка і Сергія, тривають! далее »

Королева ягід

Вітаю вас мої маленькі прихильники здорового харчування на сторінках блогу. Сьогодні я приготував для вас інформацію про корисні властивості ягоди тутового дерева. У народі її називають королевою ягід, а всі ми її знаємо як шовковицю. Сідаємо зручніше зі своїми гаджетами і приступаємо до знайомства.

Батьківщиною шовковиці прийнято вважати Іран і Афганістан. Це дерево на Близькому Сході вважається священним. Соковиті і стиглі ягоди шовковиці білого, рожевого, темно-фіолетового або навіть чорного кольору вживають в різному вигляді: сирі, сушені та консервовані. З шовковиці готують варення, желе, компоти, сиропи.

далее »

Детективи в Артеку, або Команда скарбошукачів

Бачинський, А. М. Детективи в Артеку, або Команда скарбошукачів [Текст] : [повість : для дітей серед. шк. віку] / А. М. Бачинський. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2014. – 192 с.

Привіт! Я, Почитайка, пропоную продовжити знайомство з творчістю Андрія Бачинського. далее »

Вірменське яблуко

Шановні читачі!

Радий знову вас бачити на сторінках блогу про здоров’я. Сьогодні я вам розповім про добре відомий вам фрукт, який щоліта присутній на вашому столі. У різних країнах його називають: жовтосливником, морелью, урюком та вірменським яблуком. Нам він відомий як абрикос.

У плодах абрикоса є цукор, інсулін, лимонна, винна і яблучна кислоти, дубильні речовини, крохмаль, вітаміни групи В, С, Н, Е, Р, провітамін А, залізо, срібло, калій, магній, фосфор. Мікроелементи представлені солями заліза і сполуками йоду, якого особливо багато у вірменських сортах абрикоса. Тому систематичне вживання абрикосів дозволяє попередити захворювання щитовидної залози.

далее »

Канікули Остапа і Даринки

Бачинський, А. Канікули Остапа і Даринки [Текст] : повість : для дітей серед. шк. віку / А. Бачинський ; худож. Д. Бачинська. – Київ : Грані-Т, 2011. – 176 с.

Привіт, юні друзі! Вас вітає – Почитайка. Пропоную вам продовження історії про Остапа та Даринку. далее »

Винний фрукт

Шановні читачі!

 

Вітаю вас на сторінках блогу про здоров’я. Сьогодні я познайомлю вас з корисними властивостями гібрида апельсина і помело. Ямайські торговці називають його винним фруктом, а ботанік який створив його – райським плодом. Нам же цей фрукт відомий як грейпфрут.

Грейпфрут росте на величезних деревах у вигляді грон, що нагадують виноградні. Його творцем називають ботаніка Гріффітс Хьюджеса з острова Барбадос.

далее »

Неймовірні пригоди Остапа і Даринки

Бачинський, А. Неймовірні пригоди Остапа і Даринки [Текст] : повість : для дітей серед. шк. віку / А. Бачинський ; худож. Д. Бачинська. – 2-ге вид., без змін. – Київ : Грані-Т, 2013. – 152 с.

Привіт! З вами знову я, Почитайка! Пропоную поринути у дивовижні пригоди близнюків Остапа і Даринки, відомого українського письменника – Андрія Бачинського. далее »

Смирнська ягода

Шановні читачі!

Літо потихеньку вступає у свої права, а це означає, що навчальний рік добіг свого кінця. Попереду море, пляж, і звичайно ж, перші фрукти, ягоди та овочі, які корисні нашому організму. Сьогодні нашею «гостею» буде ягода, яку називають винною ягодою, фікусом та фігою. Для нас ця ягода відома як інжир.

Забарвлення інжиру залежить від сорту і може бути від темно-фіолетового до жовтого. Батьківщиною ягоди вважають Карію – провінцію Малої Азії. Завдяки купцям і мандрівникам, ці ягоди поширилися в Середземних країнах.

далее »