Архив автора

Книга с автографом автора

Предлагаем вашему вниманию книги с автографом автора:

 Мирошниченко, Е. Г.  Степная Эллада : [литер.-худож. изд.] / Е. Г. Мирошниченко. – Николаев : Издатель Шамрай П. Н., 2014. – 84 с. : ил. – (Николаевский перекресток).

Книга содержит историко-литературный, антологический обзор художественных произведений, в которых хорошо просматривается ландшафт степного причерноморского края. В поле зрения автора – повести и рассказы И. Тургенева, Н. Лескова, В. Даля, Днипровой Чайки, И. Нечуя-Левицкого, В. Гаршина, Е. Замятина, М. Горького, И. Бунина, И. Бабеля, проза современников, мемуарные тексты. Издание также включает авторские очерки и рецензии.

Для читателей Областной детской библиотекеи имени В. А. Лягина Евгений Гордеевич подписал «От автора для юных и взрослых читателей. 20/VІ.14»

Книга з автографом автора

Пропонуємо вашій увазі книгу з автографом автора:

Ковальова, Т. І. Кумедний Тупотунчик : казка : для дітей дошк. та мол. шк. віку / Т. І. Ковальова ; худож.-іл. В. М. Ковальова. – Миколаїв : Видавець Шамрай П. М., 2013. – 32 с. : іл.

 

У збірці казок розповідається про добре ведмежатко на ім’я Тупотунчик. Він потрапляє в різні історії, але все завжди закінчується добре, тому що йому на допомогу приходять люблячі батьки.

В Миколаївській обласній бібліотеці для дітей ім. В. О. Лягіна відбулася презентація книги «Кумедний Тупотунчик». Маленькі читачі мали змогу познайомитися з героями казкових пригод – ведмедиком Тупотунчиком і його друзями засобами лялькового театру книги «Буратіно». Автор книги Тетяна Ковальова та художниця Вікторія Ковальова приготували сюрприз : кожен з маленьких глядачів отримав іграшку, а вихователі дитячого садочка та інші гості – книги «Кумедний Тупотунчик». Нашій бібліотеці письменниця підписала книгу так:  «Миколаївській обласній бібліотеці для дітей. Хочете бути щасливими? Даруйте щастя другим. 20.06.2013 р. м. Южноукраїнск.»

Домашні мюслі

Привіт, друже!

Ти знаєш, який сніданок вважається найкориснішим? Звичайно легкий і поживний.  Існує безліч варіантів того, що можна приготувати: млинці, яєчня, каша…Хоча ні, навіщо їсти просту кашу, якщо з неї можна приготувати мюслі.   далее »

Книга с автографом автора

Предлагаем вашему вниманию книгу с автографом автора:

Бардина, Е. С. “КамOSвет” или, Записка из таинственного прошлого : [детективная повесть : для детей сред. и ст. шк. возраста] / Е. С. Бардина ; худож. С. Чебанова. – Николаев : Изд-во Ирины Гудым, 2015. – 160 с. : ил. – (Південна бібліотека).

Важная особенность «КамOSвета» заключается в том, что он тесным образом связан с историей Николаева. Чтобы разгадать таинственное послание, найденное в Музее судостроения и флота, главные герои книги Камиль и Святослав развернули целое детективное расследование. По ходу повествования ребята знакомятся со множеством городских легенд, а также узнают о реально проживавших в Николаеве именитых горожанах.

В Николаевской областной библиотеке для детей им. В. А. Лягина презентация книги Евгении Бардиной прошла в формате загадочного таинственного путешествия по родному городу, во время которого присутствующие имели возможность пообщаться с гостями, задать вопрос автору и художнику, узнать историю создания книги.

После окончания презентации каждый желающий получил автограф и добрый совет от создателей книги с приключенческим сюжетом о нашем городе. А нашей библиотеке книга подписана так: «Любите Николаев! Он хранит немало тайн! Е. Бардина. На згадку від автора ілюстрацій. С. Чебанова. Не полишайте читання!»

Чай з м’ятою і полуницею

Привіт, друже!

Цьогоріч полуниці надзвичайно багато! А скільки цікавих рецептів існує з цієї наймовірної ягоди, прости незлічити! Ось і ми вирішили не марнувати час, доки полуниці є, і приготуємо смачний і корисний літній чай. 
Це неймовірно смачний і освіжаючий чай, який добре втамує спрагу в спеку. Для приготування чаю знадобляться кілька ягід полуниці, м’ята і скибочку лимона. Цей напій можна пити як в теплому, так і в холодному вигляді. Якщо немає в наявності свіжих ягід полуниці, можна замінити її замороженої цілої або перетертої з цукром.

далее »

Домашня фанта

Привіт друже!

Спекотні дні вже настали, чи не так. В таку спеку так хочеться попити чогось освіжаючого. Хто ж не любить у спеку, випити стаканчик прохолодного напою? Але в газованих напоях, які зараз продають, купа всяких Е456, Е 643, Е325 і т.д … Що ж робити? Вихід є! Своїми руками, з натуральних фруктів можна приготувати смачний прохолоджуючий напій – лимонад, який чудово втамує спрагу і при цьому не містить ні барвників, ні консервантів.

далее »

Книга з автографом автора

Пропонуємо вашій увазі книгу з автографом автора:

Казки : вибране : [збірка : для дітей дошк. віку] / уклад., переказ Є. Костіна. – Миколаїв : Іліон, 2015. – 92 с.

До збірки «Казки» увійшли кращі народні казки, а також відомі казки зарубіжних авторів і збирачів. Тут ви можете знайти приклади кмітливості, мужності, витривалості і добра, яке перемагає зло, згадаєте відомих вам персонажів із мультфільмів. Укладач збірки «Казки» Євген Костін для читачів нашої бібліотеки книгу підписав так: «Для областной детской библиотеки от автора. 26.05.2015 г.».

Смузі з бананом

Дорогий друже!

Раді знову бачити тебе на нашій кулінарній сторінці!
Сьогодні хочемо запропонувати приготувати смачний і поживний смузі з кефіру і банана. Смузі легко може замінити сніданок або вечерю. Напій принесе тобі величезну користь, насичуючи організм корисними мікроелементами, окрым того це неймовірно смачно. Таким смузі не соромно й кращого друга пригостити!

далее »

Книга з автографом автора

Пропонуємо вашій увазі книгу з автографом автора:

Костін, Є. Чарівний світ дитинства : збірка книжок для дітей / Є. Костін. – Миколаїв : Іліон, 2016. – 215 с.

До збірки «Чарівний світ дитинства» Євгена Костіна увійшли чотири невеличкі книжки для дітей, з якими ми вас вже знайомили: «Життя та пригоди Ванька Хрюкіна», «Оповідання з дитинства», «Про наших сусідів тварин» та «Казки», в яких відображено більшість питань, що цікавлять вас, діти. Тепер ви маєте можливість, взявши одну збірку, прочитати відразу всі твори, які є в нашій бібліотеці. А свою збірку Євген Костін підписав так: «Областной библиотеке для детей Николаевщины от автора. 11.09.2016»

А ти знаєш, що…

Свірська Тетяна Дмитрівна стала переможцем XII Обласного конкурсу “Краща Миколаївська книга – 2018” у номінації “Краще видання для дiтей та юнацтва” за книгу “Подорож у Дивне, або Нова Казка”. 

Обласна бібліотека для дітей імені В. О. Лягіна та її читачі щиро вітають Тетяну Дмитрівну з перемогою та бажають нових творчих злетів, гарного настрою, міцного здоров`я, великого щастя, цікавих книг, здійснення усіх мрій та задумів.