Архив автора

Книга з автографом автора

Пропонуємо вашій увазі книгу з автографом автора:

Крихели, А. В. Профессии: из первых уст : сборник интервью в помощь абитуриенту / А. В. Крихели. – Николаев : Илион, 2017. – 178 с. – Текст: рус., укр.

У цьому збірнику випускник школи знайде інформацію про 19 професій, викладених в 49 нарисах, статтях, інтерв’ю. Герої публікацій – люди з професійним і життєвим досвідом. Збірка  допоможе абітурієнту дізнатися приховані сторони тієї чи іншої спеціальності і остаточно визначитися з власним вибором професії.

Свою книгу «Профессии: из первых уст» Ангеліна В’ячеславівна Кріхелі презентувала в Миколаївській обласній бібліотеці для дітей ім. В. О. Лягіна. Пощастило відвідати цю чудо-зустріч з письменницею учням 9 класу ЗОШ №34, під час якої діти мали можливість отримати слушні поради щодо вибору майбутньої професії. Нашій бібліотеці Ангеліна Кріхелі подарувала свою книгу і підписала: «Областной детской библиотеке им. В. Лягина от автора. 03.06.2017г. А. Крихели.»

А ти знаєш, що…

20 січня свій день народження відзначає відомий миколаївський поет і бард, автор багатьох прекрасних віршів і пісень про Миколаїв В’ячеслав Качурін. Колектив бібліотеки і юні читачі від чистого серця вітають В’ячеслава Тимофійовича з днем народження та зичать міцного здоров’я, щастя, енергії, творчих планів, нових віршів, пісень та зустрічей в нашій бібліотеці!

А ти знаєш, що…

16 січня свій день народження відзначає наш земляк, дитячий письменник Анатолій Качан. У переліку творчих здобутків письменника – добірки поезій, що увійшли до шкільних підручників і посібників, численні публікації в зарубіжних виданнях, пісні, написані у співавторстві з відомими українськими композиторами, статті та інтерв’ю з проблем дитячої літератури.

Колектив бібліотеки і юні читачі від чистого серця вітають Анатолія Леонтійовича з днем народження і зичать міцного здоров’я та великого щастя, гарного настрою та невичерпної енергії, творчого довголіття та натхнення, нових книг та зустрічей в нашій бібліотеці!

Святковий салат “Лебединий пух”

Привіт, юний кулінар!

Наближаються новорічні свята, тож необхідно заздалегіть поміркувати, що буде на святковому столі. звичайно, про все потурбується мама, проте, якщо ти їй підкажеш цей неймовірно смачний і корисний рецепт салату, вона буде дуже тобі вдячна. Він смачний, корисний, легкий у приготуванні, а головне надзвичайно гарний. Тож занотовуй…

далее »

Кисіль з кураги

Привіт, юний кулінар!

Зимового дня обов`язково потрібно вживати теплі напої. Чай та копот це вже звичні нам напої. А як щодо киселя? Це тягучий теплий напій так налаштовує на домашній затишок. Тож пропонуємо тобі самостійно приготвувати цей напій. А буде він у нас не звичайний. а з кураги.

далее »

Книга з автографом автора

Пропонуємо вашій увазі книгу з автографом автора:

Крихели, А. В. Спасти Кощея : [сказка : для мл. шк. возраста] / А. В. Крихели ; ил. И. Крихели. – Николаев : Илион, 2018. – 104 с. : ил. – (Сказки для семейного чтения). – Текст: рус., укр.

Чи може простий урок малювання в художній школі круто змінити життя дівчинки, яка не вірить в диво і чудеса? Безсумнівно, може! Незабаром їй належить вирушити в захоплюючу подорож казковим лісом. Вона ще не знає, що чекає її в повному чудес покинутому будинку Кощія, чого очікувати від Горинича і чи варто їх боятися, чи вони і самі налякані… Це друга книга із серії «Казки для сімейного читання».

Нашій бібліотеці Ангеліна Кріхелі подарувала книгу і підписала: «Любимой библиотеке им. В. Лягина от автора. А. Крихели 08.06.2018»

Торт Снікерс без випічки

Привіт юний кулінар!

Друже, чи доводилось тобі колись самому готувати торт? Якщо ні, то сьогодні пропонуємо приготувати ось такий торт Снікерс за мотивами улюбленого багатьма батончика, рецепт якого вам обов’язково сподобається. По-перше, це рецепт торта без випічки, по-друге, готується швидко і без зайвого клопоту.  далее »

А ти знаєш, що…

21 листопада народилася вiдома миколаївська письменниця, журналіст, педагог, громадський діяч, голова Миколаївського вiддiлення Національної спілки письменників України Вiра Iванiвна Марущак.

Колектив бібліотеки і юні читачі сердечно вітають Вiру Iванiвну з днем народження та зичать міцного здоров’я і великого щастя,  миру і добра, тепла і сонця, енергії і наснаги. З нетерпінням чекаємо нових книг та зустрічей в нашій бібліотеці.

Банани в шоколаді зі згущеним молоком

Привіт, друже!

Цього морозного осіннього ранку так кортить побалувати себе смачненьким! Ось ми і вирішили порадувати тебе цим надзвичайно легким, проте смачним і святковим рецептом десерту з бананів. Тогж не зволікай. Покращ собі і оточуючим настрій… далее »

А ти знаєш, що…

7 листопада 1936 року народився наш земляк, уродженець Первомайська, поет, прозаїк, сценарист, кінорежисер, кіноактор, заслужений діяч мистецтв України Микола Степанович Вінграновський.

Микола Вінграновський з великою радістю писав для дітей і про дітей. За збірки творів для дітей «Літній ранок», «Літній вечір», «Ластівка біля вікна», «На добраніч» поет удостоений Державної премії ім. Т.Г.Шевченка (1984), є лауреатом літературної премії «Благовіст» та премії Фундації Антоновичів (США). Його твори перекладено російською, естонською, литовською, чеською, англійською та іншими мовами.