На хвилях дружби – 2017

Віртуальна книжкова виставка відділу масової роботи та естетичного виховання

Історія України в романах

Відділ обслуговування учнів 5-9 класів презентує книжкові новинки – 2018

Образи Петрика П’яточкіна

Непосидючий Петрик П’яточкін! Круть – верть! Бігав він, стрибав, і ось одного разу дострибався – упав, поковзнувшись на кавуновій шкоринці, й зламав руку. Неприємно, звичайно, прикро, і – дуже боляче. Лікар, який накладав гіпс, сказав, що все не так уже й погано. Головне: думати лише позитивно! І все буде гаразд!

Дорогою додому Петрик думав лише позитивно:  – Так, звичайно, це – супер, що я поламав руку, а не ногу, і навіть не дві ноги. І це – класно, що я поламав тільки ліву руку, а не ліву й праву та пальці на ній. А ще – чудово, що я не зламав носа, не виколов око, не порвав вухо, не скрутив шию й не розбив голову. Загалом, усе добре, все прекрасно, все гаразд…. далее »

Гарри Поттер и другие персонажи в книгах и в фильмах. Сравним?

Імбирний напій

Привіт друже!

Цими морозними днями так не хочеться покидати домівку і йти до школи, а ще й ця застуда підступає у самий не підходящий момент. Як же бути?

На допомогу тобі прийде цей чудодійний напій, який є надзвичайно корисним, адже в ньому міститься імбир. А це коріння здавна славилося своєю чудодійною силою….

далее »

Книжковий котик

    Котик Ксав’є Хутроруд більшу частину зими проводить у добре натопленій комірці на горищі. Там він лежить у гамаку і читає.
      Шістьом мишкам, які живуть на даху, нічого боятися.
      Тут, нагорі, панує вічний спокій − адже тут книжки! Навіть міль і мухи у цій комірці читають крихітні романи про комах. Та й павучок, що мешкає між балок, уже давно не снував павутини. Він не мав часу, бо саме вчить алфавіт.
     На цьому горищі тихо – тихо! Можна навіть подумати, що тут ніколи нічого не відбувається і все смертельно нудно.
Неправда! Ця тиша аж рипить від напруги! далее »

А ты знаешь, что…

20 января свой день рождения отмечает известный николаевский поэт, автор многих прекрасных стихов и песен о Николаеве, главный редактор литературно-художественного интернет-журнала «Николаев литературный» Вячеслав Тимофеевич Качурин.

От души поздравляем Вячеслава Тимофеевича с днем рождения! Желаем крепкого здоровья, большого счастья, звонкого голоса, поэтических фантазий, творческого долголетия и вдохновения, любви и признания читателей! С нетерпением ждем новых стихов и песен и встреч с Вами в нашей библиотеке!

А ти знаєш, що…

16 січня свій день народження відзначає наш земляк, дитячий письменник Анатолій Качан. Його творчість відома кожному українському школяреві.  Твори А. Качана виходять окремими збірками, друкуються в шкільних підручниках і хрестоматіях та періодичних виданнях. Він є автором багатьох поетичних збірок, зокрема «До синього моря хмарина пливе», «Чари ворожбита», «Хвиля хвилю доганяє», відзначених преміями імені Лесі Українки, імені Віктора Близнеця, імені Євгена Плужника та імені Бориса Нечерди.

Щиросердечно вітаємо Анатолія Леонтійовича із днем народження! Зичимо великого щастя, міцного здоров’я, гарного настрою, творчих злетів та нових цікавих книг. До нових зустрічей з Вами в нашій бібліотеці!