Тільманн, Крістіан.  Геть з поля, хлопці! [Текст] / К. Тільманн; пер. І. Андрущенко. – К. : Грані-Т, 2007. – 88 c. – (Серія “Суперники” ; кн. 2).Укр.. та рос. мовами .

Футбол для героїв цієї книги – найкращий винахід людства. Проте хлопці й досі не хочуть визнати, що команда дівчат здатна виграти фінальний матч. Відстоювати жіночу гідність береться Пія.
Парі з капітаном хлоп’ячої команди стало вирішальним у ході суперечки. У результаті дівчата зібрали власну футбольну команду, а хлопці були змушені припинити зухвалі жарти, бо трапилися події, які змінили життя обох команд і про які краще прочитати в цій книзі.

Тож, приємного читання!

Рубрика: Хит-книга  Метки:  Ваш отзыв

Близнюки рідко грають поодинці!

  Тільманн, Крістіан.  Близнюки рідко грають поодинці [Текст] / К. Тільманн; пер. з нім. Н. Сняданко. – К. : Грані-Т, 2007. – 101 c. – (Серія “Суперники” ; кн. 1). Укр. та рос. мовами .

Якщо хтось вважає футбол звичайною спортивною грою, йому варто прочитати цю книгу. Спортивний майданчик і команда вчать близнюків Пауля та Пію не лише розробляти стратегічні плани із забивання м’яча у ворота. Набагато важливіше залишитися чесним у грі, у стосунках з батьками та друзями. Лише в такому разі перемога принесе задоволення. І не вірте, що дівчатка не грають у футбол.

Рубрика: Хит-книга  Метки:  Ваш отзыв

А ти знаєш, що…

Сьогодні свій день народження святкує вiдома миколаївська дитяча письменниця, журналіст, педагог, громадський діяч Вiра Iванiвна Марущак. Колектив нашої бібліотеки і юні читачі сердечно вітають Вiру Iванiвну з днем народження та зичать міцного здоров’я і великого щастя,  добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії.

Вокруг света за 80 дней

Рубрика: Хит-книга  Метки:  Ваш отзыв

Подорож у чудовий світ!

  Гейл, Ш. Чудний світ [Текст] = A Wonderlandiful World : [роман : для дітей мол. та серед. шк. віку] / Ш. Гейл ; пер. з англ. В. Ракуленка. – Київ : КМ-БУКС, 2016. – 304 с.

Привіт! Запрошую вас до читання третьої книги казково-магічної історії «Чудний світ». Вона розповідає про те, як під час невирішеності долі молодого покоління Країни Чудес, невідома істота напускає дивні чари на учнів Школи Казок. Все плутається та набуває незвичного вигляду. Невже ніхто не зможе звільнити друзів від закляття та врятувати Казковий світ? Про все це та багато іншого ви дізнаєтесь, прочитавши книгу до кінця! Приємного читання!

Рубрика: Хит-книга  Метки:  Ваш отзыв

Все не як у казці!

    Гейл, Ш. Все не як у казці [Текст] = The Unfaires of Them All : [роман : для дітей мол. та серед. шк. віку] / Ш. Гейл ; пер. з англ. О. Стасюк. – Київ : КМ-БУКС, 2016. – 320 с.

Привіт усім! Я, Почитайка, пропоную вашій увазі магічно-казкову повість Шеннона Гейла «Все не як у казці». Шкільні будні можуть перетворитися на фантастичну історію, коли події відбуваються у Школі Казок. Друга книга трилогії «Ever After High»  «Все не як у казці» розповідає про протистояння, явище нерідке й у звичайних школах. Учні, яким доля посміхається стати позитивними казковими героями, готові зберігати традиції Казкового Королівства. А такі як Рейвен Квін, які прагнуть змінити майбутне, відчайдушно бунтують. Але виникає ситуація, яка вимагає примирення задля порятунку однокласниці Медлін. Що оберуть герої книги? Читай та дізнайся!

Рубрика: Хит-книга  Метки:  Ваш отзыв

Іван Сенченко “Я ніколи не вимагав від життя багато, і проте, ніколи не жалкував за ним”

Привіт, друже!

Сьогодні я тебе познайомлю творчістю відомого українського письменника  Івана  Сенченка. Який народився на Полтавщині 12 лютого 1901 року, а помер 9 листопада 1975 року. Справжні літературні майстри завжди з нами, вони вічно залишаються для нас живими, молодими й прекрасними, як ‘їх чудові твори.

Щиро любив І. Сенченко Батьківщину, рідну землю, людей, любив життя, яким би воно не було. Він писав: “Я ніколи не вимагав від життя багато, і проте, ніколи не жалкував за ним. У самому процесі життя, як би не складалося воно, я вбачав тільки те, що хороше. І як на нього жадібне моє серце!

…Все темне, все гидке я видушував з себе, з своєї душі. Хмари падали на мене, я струшував їх щоб знову понести в життя моє любляче серце”. далее »

Володимир Моженко “Шкільний пасічник”

Привіт, любий друже!

Коли ти прочитаєш книжку Володимира Моженко «Шкільний пасічник», тобі обов’язково захочеться подружити з її героями: і з шкільним пасічником Сергійком, і  з майстровитим Васильком, і з Миколкою – Кожум’якою. Бо вони ж такі ж хлопчики, як і твої товариші, і діла в них схожі на твої діла.

Автор цієї книжки   – Володимир Федотович Моженко – добре знайомий з хлопчачими справами і вміє дотепно розповісти про них.

Тож, приємного читання!

А ты знаешь, что…

5 ноября свой день рождения отмечает николаевская поэтесса Екатерина Александровна Голубкова. Она – автор сборников «Акварели» (1973), «Звездный корабль» (1980), «По праву любви» (1984), «День летящий» (1987), «Звезда в колодце» (2006).   В 2006 году поэтесса удостоена звания «Горожанин года» в номинации «Искусство». Пишет на русском языке. Больше 10 лет Екатерина Александровна руководила литературной студией «Секрет» при Николаевской областной библиотеке для детей им. В. И. Лягина. Коллектив библиотеки и юные читатели от чистого сердца поздравляют Вас, Екатерина Александровна, с днем рождения и желают радости, добра, надежды, благополучия, крепкого здоровья и счастья Вам и вашей семье. далее »

Пригоди принца Ангарі!

   Навроцька, М. Принц Ангарі [Текст] : антимагічна повість / М. Навроцька ; [з пол. пер. Т. Різун ; худож.-оформ. І. Бежук]. – Львів : Свічадо, 2013. – 184 с.

Привіт усім! Запрошую вас до читання книги польської письменниці Малгожати Навроцької «Принц Ангарі». Ця захоплива розповідь про пригоди 16-річного принца, якому пророчили долю наймогутнішого мага, буде цікава не лише для однолітків героя, а й для широкого кола читачів. А для прихильників різних чарів вона стане своєрідною оздоровчою терапією. Не гайте часу, а починайте читати захопливу антимагічну повість, що стала бестселлером на батьківщині.

Рубрика: Хит-книга  Метки:  Ваш отзыв