Подорож у Дивне або Нова Казка

   

20 квітня у рамках XVI виставки місцевих видавництв «Миколаївська книга – 2018» відділ обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів презентував книгу Тетяни Свірської «Подорож у Дивне або Нова Казка». Читачі – учні школи № 34 4-А класу із задоволенням та великим бажанням відгукнулися на запрошення. Крім дітей на презентацію книги завітали і поважні гості: миколаївські письменники Людмила Яківна Чижова, Ольга Славна та Юлія Поліщук, заслужений викладач з великим стажем і редактор книги Інна Юхимівна Береза.

    

Тетяна Дмитрівна Свірська з легкістю, позитивом та невимушеністю розповідала читачам про події у книзі, про героїв та дуже-дуже важливі речі, які слід пам’ятати усе життя кожному із нас. Діти також активно приймали участь у презентації: представляли інсценізацію уривка казки у ляльковому театрі книги «Буратіно», давали свої відповіді на запитання, вигадували позитивні риси характеру негативним персонажам, фантазували та мріяли, ставили запитання письменниці.

   

Не обійшлося і без приємних сюрпризів та подарунків: Тетяна Свірська разом з миколаївським видавництвом «Іліон», у якому була видана книжка, подарувала кожному читачеві блокнот для мрій та фантазій та усім гостям презентації – смачнющі смаколики!

Сьогодні – День заснування Товариства Червоного Хреста в Україні

 

Напередодні Великодня відбувся майстер-клас з розпису українських писанок.

Для когось писанка – це просто кольорове яйце, а для когось мистецтво. Та для працівників Миколаївської обласної бібліотеки для дітей -це привід провести разом час з читачами в таємничому світі символів, кольорів і воску.
Напередодні Великодня у відділі масової роботи та естетичного виховання відбулися майстер-класи з розпису писанок.

 

 

 

 

 

 

 

  

    

Учасники майстер-класів з писанкарства дізналися про зміст закодованих символів, різновиди писанок та вперше спробували себе у цій справі. У творчому процесі створили свої неповторні та оригінальні писанки. Власноруч виготовлені писанки стануть дітям хорошим подарунком на великодні свята.
Деякі писанки, подаровані дітьми, прикрасили книжкову виставку «Великоднє диво».

До Дня народження Таїс Ліщинської

А ти знаєш, що…

9 березня свій 70 день народження святкує Таїс Ліщинська –  поетеса, лауреат обласної премії ім. М. Аркаса. Читачі та колектив Миколаївської обласної дитячої бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна щиросердечно вітають Таїс Анатоліївну з днем народження та зичать міцного здоров’я, життєвих сил та творчого натхнення, бадьорості духу і здійснення усіх мрій та задумів.

Марічка та її друзі

Всім привіт! Пропоную вам познайомитись з чудовою книжкою.  Головна героїня цієї книжки  – Марічка. Ії 8 років. І у неї у дворі є троє друзів – десятирічна Іринка і двоє на рік старших за Іринку хлопців –  Максимко й Денис.

Одного разу, коли друзі гралися і будували своє снігове королівство – вони посварилися.  На жаль, так іноді буває у друзів! Дівчатка не змогли домовитись, котра з них буде королевою збудованої білої країни. Іринка вважала, що тільки вона гідна королівського титулу, адже виграла конкурс “Міні-міс школи”. А Марічка хотіла бути королевою, просто тому, що хотіла, і ще тому, що завтра в неї мав бути день народження. Хлопці ж посварилися через Денискове чорне кошеня.

І вже ввечері, засинаючи Марічка подумала: “О третій годині ночі настане мій день народження. Як би я хотіла колись потрапити у казку і вийти заміж за принца”.

Та вона не знала, що треба буди дуже обережнішими зі своїми бажаннями! Адже коли дуже-дуже захотіти, можна потрапити поза межі Реальності! А там… поруч зі звичайними людьми живуть дракони, розбійники, королі природних стихій, котрим притаманні людські почуття.

А повернення можливе тільки тоді, коли сила дружби здолає всі випробування і з’єднає в єдине ціле амулет “Скіфське сонце”.

Ну що – цікавий сюжет? Тоді приходьте до бібліотеки і читайте! І друзям (у своїх думках) допомагайте!

Т.Шевченко “Мені однаково…”

Казковий кроссенс

Гра – знайди породу кота


Котячі прикмети