Пригоди Енн у Домі Мрії!

 Монтгомері, Л.-М. Енн у Домі Мрії [Текст] : роман / Л. -М. Монтгомері ; пер. з англ. А. Вовченко. – Львів : Урбіно, 2014. – 272 с.

Привіт, всім! Я, Почитайка, пропоную вашій увазі сьому книгу М. Монтгомері «Енн у Домі Мрії». Це роман про пригоди дівчинки-сироти, яку вдочерила селянська родина з хутора «Зелені дахи». Непростий шлях її дорослішання змінюється на чудовий дар — материнство. Відбувається важлива подія — Енн одружується, покидає будинок, в якому зростала та переїздить у білу домівку на узбережжі, господинею якого тепер стає. Здається, все до чого прагнула Енн здійснюється: хороший чоловік, омріяна оселя, нові друзі, материнство, але героїня продовжує змінювати світ навколо себе і зростає в емоційному, інтелектуальному та духовному планах. Відповідно й розширюється простір навколо: від Зелених Дахів, через Ейвонлі, Острів Принца Едварда, Шелесткі Тополі й до власного Дому Мрії.

Рубрика: Хит-книга  Метки: ,  Ваш отзыв

Книга в сучасному житті людини, або Як привчити себе читати більше книг?

    

Власна бібліотека. У кожного без виключення вдома є, хоть і маленька, бібліотека. Ви купуєте книги, розміщуєте їх на свої книжковій поличці, в надії колись їх прочитати. Знайома картина, чи не так? Але буває так, що у вас не вистачає часу, навіть взяти книгу в руки і перегорнути пару сторінок, ознайомитись з книгою. Тому, я хочу Вам запропонувати декілька дієвих порад. Тож, як змусити себе читати більше? далее »

Енн із Шелестких Тополь!

Монтгомері, Л.-М. Енн із Шелестких Тополь [Текст] : роман / Л. -М. Монтгомері ; пер. з англ. А. Вовченко. – Львів : Урбіно, 2015. – 288 с.

Це четверта книжка циклу про Енн Ширлі, який складається з восьми романів. Книжки канадської письменниці Люсі-Мод Монтгомері вже понад століття користуються величезним успіхом у всьому світі. Закінчивши навчання в коледжі, Енн Ширлі влаштовується на посаду директриси школи в містечку Саммерсайд. Вона винаймає житло в старовинному, оповитому романтикою домі Шелесткі Тополі. Попереду улюблена робота й очікування на одруження з коханим. Усе було б чудово, якби не ворожість й численної шанованої родини Прінглів, через яку Енн уже подумує покинути Саммерсайд. Та несподівано вона не лише примиряється із Прінглами, які відтоді стають їй справжніми друзями. Енн знайомиться зі своєю маленькою сусідкою Елізабет і знаходить у ній рідну душу, а згодом їй вдається заприязнитися зі своєю заступницею Кетрін, постійно всім невдоволеною молодою жінкою, яка під впливом Енн цілковито. змінюється. Невдовзі Енн покине такі милі їй Шелесткі Тополі й повернеться до Ейвонлі.

Рубрика: Хит-книга  Метки:  Ваш отзыв

А вы знаете, что…

Наш земляк, выдающийся украинский поэт, публицист, эссеист, переводчик, лауреат национальной премии Украины им. Тараса Шевченко, председатель Николаевского отделения Союза писателей Украины Дмитрий Дмитриевич Креминь получил приглашение принять участие в Международной неделе поэзии в Китае. Приглашение нашего земляка на интернациональный поэтический форум – свидетельство международного признания его творчества. Из-за состояния здоровья Д.Д.Креминь не смог участвовать в форуме. На днях он получил еще одно письмо следующего содержания. «Имею честь сообщить, что 8 января 2017 года, в результате голосования членов Международного исполнительного комитета IPTRS, Вы признаны лучшим интернациональным поэтом 2016 года. Др. Артур Чжан, президент IPTRG».

Коллектив библиотеки и юные читатели от души поздравляют Дмитрия Дмитриевича с победой и желают дальнейших успехов, здоровья, энергии и вдохновения в литературном творчестве!

Засвіт встали козаченьки

Привіт, друзі! Сьогодні знову пропоную вам познайомитися з НОВИНКАМИ.

На цей раз це книги Еліни Заржицької про українських козаків.  А наші українські козаки, як вам відомо, до всього вдатні – хоч на вовка-сіроманця обернутися, хоч військом морським керувати. І небезпечні Дніпровські пороги вони здолають, із потойбічного острова виберуться, і коханих порятують. А які музики та рибалки живуть у козацькому краї!

 

 

 

 

 

 

 

далее »

Читаймо!

Привіт, друзі! Літо на дворі, канікули – роби все, що серце забажає. Та не забувайте при цьому  і читати. Це класно!

Шурхотять цілу ніч іжаки,
Бо читають книжки
Цікаві книжки.
Щоб малі
не псували очат,
Світить місяць
Між яблучок
В сад.

Рубрика: Давай дружить  Метки:  Ваш отзыв

Енн із Острова Принца Едварда!

   Монтгомері, Л.-М.  Енн із Острова Принца Едварда [Текст] : роман / Л. -М. Монтгомері ; пер. з англ. А. Вовченко. – Львів : Урбіно, 2014. – 272 с.
Привіт всім дівчаткам! Я, Почитайка, пропоную вашій увазі третю книгу із циклу про життя Енн Ширлі. Час невблаганно плине, і мрійлива дівчинка, а згодом — зовсім юна вчителька перетворюється на чарівну студентку. Мрії Енн про навчання здійснюються, вона полишає ейвонлійську школу та їде до Редмондського коледжу. Перед нею нові можливості, нові знайомства, нові друзі й сердечна подруга Філіппа…

Крім того, врода Енн і її небуденний розум привертають усе більше уваги. Природно, що довкола аж роїться від юнаків, і не один бажав би, щоб ця гордовита красуня стала для нього не лише другом. Іноді Енн сама не може розібратися у власних почуттях. Хто їй більше до душі — багатий і вродливий Рой Гарднер чи все-таки відданий Гілберт Блайт?

Рубрика: Хит-книга  Метки:  Ваш отзыв

Друзі! Зі святом!

Друзі!
Вітаю вас з нашим святом!  Бажаю  всім прекрасного, сонячного літа,  бадьорого настрою і частіше зустрічати на своєму життєвому шляху надійних та  вірних друзів. 

Рубрика: Давай дружить  Метки:  Ваш отзыв

Книга з автографом автора

Костін, Є. Про наших сусідів тварин : [оповідання : для мол. шк. віку] / Є. Костін. – Миколаїв : Іліон, 2013. – 52 с.

Книга «Про наших сусідів тварин» Євгена Костіна написана для тих читачів, які цікавляться тваринами та бажають познайомитися з ними ближче. Автор мав на меті хоча б частково показати життя світу тварин, які оточують людей і стикаються з ними у повсякденні. В оповіданнях знайшли своє відображення особливості поведінки тварин в тих чи інших ситуаціях, їх інтереси, розум та ставлення до людини. А підписав свою книжку Євген Костін так: «Для дітей бібліотеки ім. Лягіна від автора 3.09.13»

Історії про кучерявих

Усім привіт! Сьогодні хочу познайомити вас з незвичайними книжками української художниці, письменниці Мар’яни Прохасько.
Чому вони незвичайні, спитаєте ви? А тому, що в них зовсім не має тексту (назви книжок не беремо до уваги).
Ось вони!

 

 

 

 

 

 

далее »