Справа №

 Есаулов, Олександр Юрійович. Чорний ворон. Справа № 11 [Текст]  : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. С. Андрійовича ; ред. С. Дерманський. – Вінниця : Теза, 2016. – 154 с.

Цього разу усе геть по-дорослому. Вибухом біля банкомату поранило Тасю. Юним детективам із Горобинівки — Льосі Холмсу, Мишкові Ватсону і Насті Бонасьє — доведеться діяти вкрай обережно. Та і Яні випаде чимало роботи…

Найд

Привіт, друзі! Хто  з вас ще не знайомий з цією книгою Віктора Терена? Раджу познайомитися!

Ось що про неї зазначив сам АВТОР.

«Друже-читачу!
Співавторами цієї книжки стали мій рудий пес Найд і його дивакувати приятель Кіт-ясновидець. Отож герої моєї повісті цілком реальні, й у кожного з них є своє важливе заняття: Найд стереже будинок, інколи виє на місяць і чимдуж біжить за своїми зоряними родичами, Гончими Псами, а Кіт полює на кажана і навіть передбачає майбутнє. А я тільки й зробив, що переніс на папір всі ті звичайні й незвичайні пригоди, які з ними траплялися. Вони обидва дуже самостійні, але водночас вразливі. І тому потребують нашої доброї уваги.
Мені згадуються відомі слова французського письменника Антуана де Сент-Екзюпері, які ви теж давно знаєте: „Ми відповідаємо за тих, кого приручили“. Але Найд допоміг мені зробити одне цікаве відкриття: вони, наші чотирилапі друзі, також за нас відповідають. Бо чого б то зголоднілий пес не спокусився навіть на собачу ковбасу, а повернувся до старого діда кози пасти? Може, й справді не лише ми їх приручаємо, а й вони нас? Та, зрештою, ми разом живемо на цій землі, міцно й навіки пов’язані між собою, і немає окремої планети ні людської, ні собачої або пташиної. Вона у всіх нас одна і ми всі перед нею рівні.»

     Терен, Віктор Васильович (Таран ; 1941-). Найд [Текст] : повість про одного пса, його друзів і недругів, красуню Лисичку та Кота-астронома : [для мол. та серед. шк. віку] / В. В. Терен ; худож. Т. П. Юрченко. – Київ : Веселка, 2010. – 62 с.

Букетик троянд із душею листопада

Зараз так багато матеріалу для творчості буквально валяється під ногами!

Дуже хочеться зберегти цю осінню красу – на фото, назбирати букети, засушити гербарій.

Осінь знову до нас прийшла

І з собою принесла

Різнокольорові листочки

І в букетиках квіточки.

далее »

Власні ручки роблять стильні штучки

 

Ви і не уявляєте, скільки оригінальних прикрас для себе і оселі ви можете зробити своїми руками! Адже речі ручної роботи мають свою енергетику, вони прикрашають наше життя, житло і піднімають настрій. Вони унікальні і неповторні. Тож запрошуємо всіх біжаючих до відділу масової роботи та естетичного виховання  переглянути книжкову виставку «Власні ручки роблять стильні штучки», ознайомитись з представленою на ній літературою. далее »

Справа №

 
 Есаулов, Олександр Юрійович
. Червоний півень під дахом. Справа № 10 [Текст]  : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. С. Андрійовича ; ред. С. Дерманський. – Вінниця : Теза, 2016. – 154 с.

Льоха Холмс і Миха Ватсон розплутали вже немало складних справ, але такої в них ще не було. Це – найнебезпечніша їхня пригода. Адже цього разу детективи та їхні друзі опиняються в таких гарячих обставинах, що їхнє життя іноді висить на волосині. Точніше, на пір’їні з хвоста червоного півня.

Найкращі новинки для вас!

Тож, запрошуємо дітей взяти з поличок ще «гаряченькі» книжечки …

далее »

Цей день в історії мистецтва

8 листопада народився український художник і скульптор Михайло Дзиндра.

Його називають “явищем” у сучасному мистецтві. Скульптор, який здобув визнання за кордоном, продав свій маєток у Флориді і власним коштом перевіз на батьківщину близько тисячі своїх робіт.

Дивовижних істот, які народилися з-під його пальців, митець “поселив” у власному музеї. Дзиндра витратив понад 13 років життя і 100 тисяч доларів, щоб самотужки збудувати у Брюховичах Музей модерної скульптури.

далее »

Ваза з кленового листя

Подивіться, яку чарівну вазу подарує нам золота осінь!

Прогулюючись по парку в ці теплі дні, збирайте найкращі золоті листя.

Бажано, щоб вони були великими і цілими. Після прогулянки можна приступити до створення унікальної вази.

Листя, як природний матеріал, досить примхливе – при висиханні стає крихким.

Такі гарні вироби найчастіше можна зробити тільки завдяки клею ПВА, повітряній кульці і пензля. далее »

Рубрика: Хобі і ти  Метки: ,  Ваш отзыв

Что такое чипсы?

Витаминных веществ в чипсах нет совсем. Чипсы — это смесь углеводов и жира с добавлением соли, красителей и заменителей вкуса. К тому же чипсы могут делать не из цельной картошки, а из картофельной муки, что не добавляет полезности данному продукту. Чипсы способствуют ожирению, так как содержат почти половину дневной нормы килокалорий для ребенка (510 ккал в 100 гр чипсов) из-за высокого содержания углеводов (крахмала) и жира.

Чипсы жарятся не на полезном растительном масле, а как минимум на маргарине. Поэтому жиры, содержащиеся в чипсах, могут вызывать рак. Избыточное количество соли, которая поступает в детский организм вместе с чипсами, мешает нормальному росту костей, нарушает обмен веществ и может вызвать отеки и проблемы с сердцем. Красители и ароматизаторы, которые придают чипсам разнообразные вкусы, могут вызвать аллергию.

Гостини в матері

Друзі!

Про Лесю Українку – найвидатнішу лицарку української літератури – написано чимало книжок, з ких постає невмирущий образ письменниці – борця за соціальне та національне визволення народу.

Книжка Птера Маха задумана як своєрідна лірична манндрівка по життєвих та творчих стежках великої поетеси. Поет щиро ділиться своїми почуттями, що їх викликає у нього поетична спадщина Лесі Українки; використовуючи факти, маловідомі широкому читацькому загалу, розповідає про ті місця, де гартувався й мужнів її талант, про тих людей, з якими їй доводилось зустрічатися.

Разом з письменником ви зайдете до до маленької хатки бабуні Коржицької, де послухаєте оповідки про мавок.

Вас прийме лісова вітальня дядька Лева із Скулина,  у якій Леся спізнала перше трепетне кохання…

Ви будете присутні на хвилюючій зустрічі Лесі Українки й славетної актриси Марії Заньковецької.

А скільки думок навіє вам благословенне красою Колодяжне, де леліялось серце Лариси Косач!

Леліялось у правді й щирості, любові до бідних і скривджених, у замилуванні рідною природою і легендами поліського краю…

Книжка Петра Маха сприятиме збагаченню вашого уявлення про життя і творчість Лесі Українки.