У підземеллі!

    Хедікс, М. 39 ключів. У підземеллі [Текст] : [роман : для дітей серед. та ст. шк. віку : пер. з англ.]. Кн. 10 / М. П. Хедікс ; [літер. пер. І. Є. Бондаря-Терещенка ; ред. Н. В. Бірічева]. – Харків : Ранок, 2013. – 320 с. – (Серія-бестселер від “New York Times”) (39 ключів).

Привіт! Я, Почитайка, запрошую  вас до читання десятої книги із серії «39 ключів» – «У підземеллі» Маргарет Хедікс. Перешкод на шляху у головних героїв було більш, ніж достатньо. Мало того, що вони повинні знайти тридцять дев’ять ключів. Але погодитися із тим, що багато чого тепер об’єднує їх із людьми, які зрадили їхню родину і вбили батьків, вони категорично не бажають!      Пробачити і зрозуміти вибухи, замахи і викрадання двух сиріт просто несила. У них є план — для того, щоб закінчити полювання за ключами на своїх власних умовах. Шкода, що це фінал, і що занадто пізно вони дізналися фатальну таємницю про клан Мадригалів. Цей секрет може коштувати життя не лише Емі та Дена, але й погубити все людство…

Рубрика: Хит-книга  Метки:  Ваш отзыв

Японська лялька «чіогамі»

Ви про таке ще не чули !!!

Лялька з паперу, зроблена своїми руками, вона ж закладка для книги, дуже популярні в Японії. Їй навіть присвячено свято Хіна Мацурі, яке проводиться щорічно 3 березня. Цього дня лялька виставляється на спеціальній багатоярусній підставці хінакадзарі.

далее »

Штормове попередження!

    Парк, Л. 39 ключів. Штормове попередження [Текст] : [роман : для дітей серед. та ст. шк. віку : пер. з англ.]. Кн. 9 / Лінда С’ю Парк ; [літер. пер. І. Є. Бондаря-Терещенка ; ред. Н. В. Бірічева]. – Харків : Ранок, 2013. – 224 с. – (Серія-бестселер від “New York Times”) «39 ключів».

Привіт всім! Я, Почитайка, запрошую вас до читання дев’ятої книги Лінди С’ю Парк «Штормове попередження». Емі і Ден Кехіл продовжують пошуки 39 ключів, що відкривають шлях до нечуваної могутності. Але де б вони не опинялися — в Африці чи Азії, в Європі або на островах Карибського моря, всюди за ними, немов тінь, іде слідом людина в чорному. Наші герої знають, що вона не раз намагалася вбити їх обох, знають вони й те, що ця людина належить до клану Мадригалів — загадкового товариства, відомого своїми злочинами. Але їм відома ще одна страшна таємниця, яку вони воліли б забути: їхні покійні батьки самі належали до Мадригалів. І як би вони не поспішали, на які б хитрощі не йшли — людина в чорному завжди виявляється поруч. Схоже, близька година, коли тінь перестане бути тінню, і їм доведеться зійтися лицем до лиця.

Рубрика: Хит-книга  Метки:  Ваш отзыв

Книга с автографом автора

Предлагаем вашему вниманию книги с автографом автора:

Куприевич, Т. Съедобная азбука : стихи, сказки : для чтения родителям и детям / Т. В. Куприевич ; худож. О. С. Владимирова. – Николаев : Изд-во Ирины Гудым, 2016. – 44 с. : цв. ил.

   

«Съедобная азбука» – это небольшой сборник стихов и рассказов для детей от трёх до восьми лет. Плотные странички, яркие иллюстрации, крупный текст, который детки со временем, смогут читать самостоятельно. «Съедобная азбука» поможет превратить изучение букв в увлекательную игру. Книга несет добро, учит детей дружить и любить. Чудесные илюстрации к этой книге сделала художник.

Автор книги, Татьяна Куприевич,  подарила её самым маленьким читателям нашей библиотеки и подписала так: «Областной детской библиотеке с наилучшими пожеланиями от автора. Т. Куприевич». Присоединилась к ней и автор чудесных иллюстраций этой книги Оксана Владимирова : «С наилучшими пожеланиями областной детской библиотеке от автора рисунков Владимировой Оксаны».

Код імператора!

Корман, Г.  39 ключів. Код імператора [Текст] : [роман : для дітей серед. та ст. шк. віку : пер. з англ.]. Кн. 8 / Г. Корман ; [літер. пер. І. Є. Бондаря-Терещенка ; ред. Н. В. Бірічева]. – Харків : Ранок, 2013. – 240 с.  – (Серія-бестселер від “New York Times”) (39 ключів).

Привіт усім! Я, Почитайка, запрошую вас до читання восьмої книги із серії «39 ключів» – «Код імператора» Гордона. Кормана. На вас чекають таємничий Шаолінь, велетенські міста і старовинні пам’ятки Китаю. Заборонене місто і Великий Китайський мур — це арена, на якій розгортається новий етап гонитви за тридцятьма дев’ятьма ключами до всесвітньої могутності та нечуваної влади. Але у розпалі пошуків раптом зникає Ден — його загадковим чином викрадено прямо на площі Тяньаньмень у Пекіні. Емі і Неллі у розпачі, навіть близькість до чергового ключа вже не має значення, але дивним чином пошуки Дена виявляються одночасно і шляхом до перемоги. Брат і сестра зустрінуться біля підніжжя Евересту, який їм доведеться волею чи неволею підкорити, а між іншим виявиться, що Неллі — набагато могутніша і впливовіша особа, ніж уявляли собі юні Кехіли.

Рубрика: Хит-книга  Метки:  Ваш отзыв

Японія – країна вранішнього сонця

Маленький защитник

Всем привет! И снова о дружбе. Предлагаю вам почитать отрывок из произведения Эрнеста Сетон-Томпсона “Буйный и Колючая Холка”.

“… Есть ли у животных “совесть”? Смотря что вы разумеете под этим словом. Если способность понять, что нарушение запрета влечет за собой наказание, то все животные имеют «совесть», сообразную с их умственными способностями. Буйный, смышленый от рождения, почуяв за собой вину, вершил суд над собой — сам себе и судья, и присяжные, и прокурор, и свидетель.
Ему запрещалось дразнить барашка — безобидного кучерявого глупышку, и утенка — еще более глупого. Он понимал: его бранят и стегают прутиком за то, что он обижает своих приятелей, и усвоил, что игра, доставляющая ему удовольствие, считается плохой. далее »

Бродяги Півночі

Всім привіт. Сьогодні я вам розкажу про “Бродяг Півночі”. Саме таку назву має одна з  повістей американського письменника, натураліста, мандрівника, захисника природи Джеймся Олівера Кервуда.  В ній розповідається про те, як мисливець пов’язав між собою цуценя і ведмедика, що б ті не випали з човна, проте через непередбачену подію ця парочка почала подорожувати разом.

Через деякий проміжок часу мотузка між нашими героями обірвалася, проте, не дивлячись на це, вони продовжили свою подорож разом. Ці тварини разом перенесли величезну кількість пригод і  величезний грізлі та лайка так і продовжували товаришувати до кінця свого життя.

Цівавий факт: Перш ніж написати повість  Джеймс Кервуд провів три роки серед лісових звірів, вивчаючи їхні повадки.

В нашій бібліотеці є ця книга. Тож, кому цікаво можете прийти і взяти.

А ти знаєш, що…

1996 року, 20 років тому, Миколаївський міський комітет заснував почесний знак «Городянин року», яким щорічно відзначаються заслуги людини в розвитку міста Миколаєва. З 1998 року присвоєння звання «Городянин року» – «Людина року»  стало здійснюватися в рамках загальноміської програми. Символічним є те, що в ювілейний рік головну номінацію «Людина року» присуджено відомому миколаївському поету Дмитру Кременю.

Шановний Дмитре Дмитровичу! Прийміть найщиріші вітання від читачів та колективу Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна. Зичимо Вам міцного здоров’я, життєвих сил та творчого натхнення, бадьорості духу і здійснення усіх мрій та задумів.

Тісту – хлопчик з чарівними пальцями

Привіт, мій любий читачу!

Пропоную твоїй увазі книгу відомого французьського письменника Моріса Дрюона«Тісту – хлопчик з чарівними пальцями».

   «Тісту — хлопчик з чарівними пальцями» — найкращий твір Моріса Дрюона для дітей. Це повість-казка, герой якої — маленький хлопчик Тісту — має чудодійну властивість: там. де він торкається великими пальцями, виростають квіти.

В такий спосіб Тісту садить квіти у в’язниці — і в’язні виправляються, біля ліжка хворої дівчинки — і вона одужує; в зоопарку — і звірі забувають, що вони в неволі; в кварталах бідняків — і квартали ці стають найгарнішими в місті. Нарешті Тісту, з допомогою чарівних своїх пальців, відвертає війну й на гарматах, кулеметах розквітають квіти.