Справа №

Есаулов, Олександр Юрійович. Як уполювати чупакабру. Справа № 3 [Текст]  : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. Т. Кохановської ; ред. Н. Брискіна ; оформ О. Ваніфатової та Ф. Сергєєва. – Вінниця : Теза ; Харків : Фоліо, 2013. – 160 с.

Всі чули про чупакабру — таємничого кровопивцю! Мало не в кожному селі його бачили, та він нікому не дався до рук. А юним детективам із Горобинівки потрібно вирахувати і упіймати небачене страховисько. На додачу їм доведеться розплутувати ще одну таємницю: поки друзі у Підбакотті намагаються вполювати чупакабру, у Горобинівці хтось псує автівки сусідів Льохи Холмса, Михи Ватсона і Насті Бонасьє.

Справа №

 Есаулов, Олександр Юрійович. Чорні археологи.

Справа № 2 [Текст]  : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. О. Шарговської. – 2-ге вид., стереотипне. – Вінниця : Теза ; Харків : Фоліо, 2013. –  чим 160 с.

Як же то захопливо — бути детективом! Особливо, коли ти школяр, а новий розшук просто сам іде до тебе в руки. Але ж, як виявляється, страшенно небезпечно, особливо коли йдеться про людське життя, а до крадіжки причетні справжнісінькі злочинці. Льоха Холмс, Миха Ватсон і Бонасьє — юні детективи з Горобинівки — розшукують скарб давньоруських часів.

А ти знаєш, що…

 

 

 

 

 

 

 

 

Свій день народження Миколаїв відзначає щорічно в другу суботу вересня. Цього року миколаївці будуть святкувати 229у річницю з дня заснування свого рідного міста 8 вересня.

Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. О. Лягіна вітає всіх читачів з Днем міста та бажає міцного здоров’я, родинного затишку, сімейного добробуту, взаємоповаги та довіри, нехай у кожній домівці панує мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії.

З Днем народження, рідне місто!

Справа №

Привіт всім! Я, Почитайка, сьогоді рекомендую  книги автора Олександра Есаулова для любителів  пригод, де невгамовна трійця школярів розв`язує злочини, які виявились не по зубах навіть професійним слідчим.­­­­­

Справа № 1 [Текст]  : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. О. Шарговської. – Вінниця : Теза ; Харків : Фоліо, 2011. – 160 с.

Як же то захопливо – бути детективом! Особливо, коли ти школяр і це твоя перша справа. Але ж, як виявляється, страшенно небезпечна: стеження, гонитви, крадіжки і викрадення – усе, як у справжньому дорослому житті.

Льоха Холмс, Миха Ватсон і Бонасьє – юні детективи з Горобинівки – розшукують коштовну колекцію, що зникла ще за часів Другої світової війни. І як ви гадаєте, чим завершиться їхній перший розшук?

11 шкільних обідів з різних країн світу

Привіт друже!

Вітаємо тебе з початком нового навчального року! Ти знову зустрінешся зі своїми шкільними друзями, на тебе чекають нові знання і відкриття. З кожнем днем ти дорослішаєш і стаєш ще гарнішим і розумнішим. Аби на все це вистачило сил необхідно правильно і збалансовано харчуватися. Чи береш ти з собою перекус до школи? Можливо ходиш обідати до шкільної їдальні? А цікаво, що їдять на одід твої однолітки в інших країнах світу?

Давай дізнаємось…

далее »

Історичний детектив.

Хомич, Микола Харитонович. Територія брехні [Текст]  : роман / М. Х. Хомич. – Київ : Юніверс, 2016. – 256 с.

Герої роману Миколи Хомича «Територія брехні» – наші сучасники, які, прочитавши стародавні графіті на стінах київського собору Святої Софії і розгадавши їхню таємницю, вирушають у подорож до Скандинавії – батьківщини нареченої Ярослава Мудрого Інгігерди. Бажання докопатися до правди минулого несподівано розкриває й загадки особистого життя героїв. Історичний детектив, написаний у кращих традиціях жанру, висвітлює маловідомі сторінки давньої української історії

Вітаємо!

А ти знаєш, що…

22 серпня свій день народження відзначає відома миколаївська поетеса і прозаїк Людмила Яківна Чижова.

Люба наша Людмило Яківно!

Нехай сьогодні наші привітання
У серці Вашому залишать добрий слід.

Отож прийміть найкращі побажання
Здоров’я й щастя на багато літ,
Всю доброту, яка існує в світі,
Всю радість, що живе серед людей,
Найкращі всі, що до вподоби, квіти
Даруєм Вам у цей святковий день!
Нехай Господь завжди у поміч буде,
А Мати Божа береже від зла,
Бажаєм Вам здоров’я, щастя й сили,
Земної радості й тепла!

Книга єднає Україну

З Днем народження, Дмитро Дмитровичу!