Це моя Україна!

Серед найкращих світлин міжнародного етапу конкурсу Wiki Loves Earth («Вікі любить Землю») — три з України.

Завданням фотоконкурсу «Вікі любить Землю» є, з одного боку, зібрати якісні вільноліцензовані світлини якомога більшої кількості пам’яток природи у Вікісховищі, і, з іншого, сприяти охороні природи через популяризацію інформації про пам’ятки природи. далее »

Фальшива нота!

     Корман, Г. 39 ключів. Фальшива нота [Текст] : [роман : для дітей серед. та ст. шк. віку : пер. з англ.]. Кн. 2 / Г. Корман ; [літер. пер. І. Є. Бондаря-Терещенка ; ред. Н. В. Бірічева]. – Харків : Ранок, 2013. – 192 с.  – (Серія-бестселер від “New York Times”) (39 ключів).

Привіт усім! Я, Почитайка, пропоную вашій увазі другу книгу із серії «39 ключів». Вона має назву «Фальшива нота» Кормана Гордона. Полювання розпочато! Карколомні пригоди чотирнадцятирічної Емі та її молодшого брата Дена у пошуках 39 ключів, схованих їхньою бабусею Ґрейс Кехіл по всьому світу, тривають. Цього разу сліди ведуть на батьківщину Моцарта — у австрійський Зальцбург. На юних героїв, яких переслідує решта учасників гонитви, чекають випробування на мужність і кмітливість у підземеллях ченців-бенедиктинців, штаб-квартирі однієї з гілок їхньої родини, у перегонах на катерах по каналам Венеції. Хто переможе? Найпідступніші представники гілок Януса, Томаса чи Катерини? Зірка хіп-хопу Йона Візард чи агент КДБ Ірина Спаська? Діти мільйонерів із сімейства Кабрів чи, може, двійко сиріт із Бостона, чиї батьки загинули під час пожежі за вкрай загадкових обставин? Слідкуйте за небезпечним полюванням, трофей у якому — влада над світом!

Приємного Вам читання!

Рубрика: Хит-книга  Метки:  Ваш отзыв

Поздравляем Вячеслава Качурина с юбилеем!

Вітаємо Анатолія Качана з ювілеєм!

Анатолію Леонтійовичу Качану – 75!

Бібліосвітлиця – 2016

Рубрика: Арка новостей  Метки:  Ваш отзыв

Гонки за ключами!

    Балдаччі Д. Кехіли проти Весперів. Судний день: роман / Девід Балдаччі. – Х.: Видавництво «Ранок», 2015. – 272 с. – (Серія «39 ключів»).

Привіт, юні читачі! Я, Почитайка, хочу вас познайомити з дуже захоплюючими книгами серії «39 ключів». Це найпопулярніша дитяча серія за версією «NewYork Times»! Автор ідеї — Рік Ріордан! Гонитва за ключами відбувається у різних місцях світу. Кожен роман пише новий автор, однак стиль серії ідеально витриманий. Серія складається  з 11 книг і захоплює настільки, що навіть ті, хто не дуже любить читати, чекатимуть на продовження з великим нетерпінням! І почнемо ми з вами читати з першої книги, яка має назву «Лабіринт кісток». В ній ми знайомимося з головними героями – братом і сестрою Деном і Емі Кехілами, 11 та 14 років відповідно.                  Рано втративши батьків, діти мали тільки одну улюблену родичку – їхню бабусю Ґрейс Кехіл. Саме з її смертю і розпочинаються небезпечні пригоди дітей. Після смерті бабусі з‘ясувалося, що родина Кехілів надзвичайно велика і до неї входять практично всі відомі й талановиті люди в світі, як то Александр Македонський, Наполеон чи Бенджамін Франклін. Саме останній і залишить сліди і знаки, які приведуть юних аж до Парижу, в лабіринт кісток. Після смерті Ґрейс між чисельними родичами розгорається запекла боротьба за пошуки 39 ключів. Стільки ж підказок отримають герої.  У винагороду тим, хто отримає ключі, стане могутність та влада над усією планетою! Та не всі зможуть пройти лабіринт кісток, щоб дістатися бажаного.

Захоплива, з почуттям гумору та загадками, книга «Лабіринт кісток» вже встигла завоювати увагу не тільки дітей, але і їх батьків.

В нашій бібліотеці ви можете прочитати книгу «Лабіринт кісток».

Рубрика: Хит-книга  Метки:  Ваш отзыв

НАЙкращі! НАЙактивніщі! НАЙкреативніші!

На передодні новорічних та зимових свят відділ обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів вітали своїх найКращих, найАктивніших, найКреативніших читачів.

        

Серед багатьох претендентів обраних було 10. Усі вони багато читають, постійно відвідують бібліотеку і залюбки приймають участь у різних конкурсах.

Усі переможці отримали солодкі подарунки  ТМ «Конті», люб’язно предоставлених управлінням культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації.

Пригоди на хуторі!

    Захарченко, О. Хутір: роман / Олена Захарченко; худож. оформленя Ліда Федай. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 235 с.

Привіт усім! Я, Почитайка, пропоную вашій увазі книгу Олени Захарченко «Хутір». Повість про дівчинку Христинку, яка оселяється на хуторі в бабусі, коли тата звільняють з роботи в університеті, бо він – за незалежну Україну. Там вона не лише знаходить нових друзів, а й вчиться розуміти мову звірят, птахів і міфічних істот – русалок і мавок. Адже насправді вона -не проста собі дівчинка, а Лісова Князівна. У книзі «Хутір» Олени Захарченко буденність, пригоди, історія та міфологія переплітаються так само тісно, як гілля дерев у таємничому лісі біля села, де ще навіть можна знайти… криївку зі справжнісінькими повстанцями. Якщо ви зацікавились і хочете дізнатися про життя Христинки, то не гайте часу, а вперед до читання!

Рубрика: Хит-книга  Метки:  Ваш отзыв

З Різдвом Христовим!!!Рубрика: Хобби и ты  Метки:  Ваш отзыв