Спутники любимых книг: создаем оригинальные книжные закладки …

Вы когда-нибудь забывали номер страницы, на которой остановились читать? Скорее всего да, и по причине отсутствия закладки. Этот крошечный аксессуар не только полезен для книголюба, но и может стать частью книги: закладка в виде стрелы для “Робин Гуда” или же в виде трубки для “Приключений Шерлока Холмса”. Эти закладки понравятся не только детям, но и взрослым.
          

 

Я і ти

Вім привіт! Ось вам віршик про друзів наших менших!

– Зачекай-но, песику,
Зупинись!
Ось який вже виріс я – Подивись!
Не спіши так, песику,
Не біжи!
А зі мною краще ти
Подружись!
Буду тебе кістками
Пригощать,
Від кота Муркотика
Захищать.
Буду я любить тебе,
Берегти…
Будем завжди ДРУЗЯМИ
Я і ти.

Л. Савчук

Веселий крутисловик

Привіт, друзі! Хочу, аби ви познайомилися з чудовим, незвичайним крутивіршиком Сергія Пантюка. Коли я його вперше почав читати, навіть не одразу здогадався, що у ньому не так. І тільки на третьому рядку звернув увагу на те, що склади, закінчення у всіх словах помінялися місцями. Клас! Я у захваті від таких віршиків! Чого і вам бажаю!

Розвіршу вам скажі кльові:
Конить скачик по дірбові,
Сходце сонцить, дрім котячить,
Щебетейко солов’ячить.
Раний гарнок. Лерез чоси
Лозять мчі у вербокози
Доді! Госить! Збаг часнути –
Я замовився у плуті!

Книга з автографом автора

Пропонуємо вашій увазі книгу з автографом автора:

Філь, Л. М. Ми – українці! : вірші для найменших дітей / Л. М. Філь ; худож. І. Г. Парсенюк. – Миколаїв : Іліон, 2015. – 36 с. : іл.

Шановні діти та їх батьки! Для вас ці вірші написала Філь Лідія Миколаївна. А щоб вам було зручно і затишно читати цю чудову книгу, Парсенюк Ірина Григорівна прикрасила її ілюстраціями та петриківським розписом. Ірина Григорівна – керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Мальва» Міського палацу творчості учнів і книгу для вас вона підписала так: «Областной библиотеке для детей им. В. Лягина от друзей кружка декоративно-прикладного искусства Дворца творчества. И. Г. Парсенюк».

Друзі

Привіт, друзі! Знову пропоную вам  почитати поезію Лесі Мовчун, звісно, про друзів.

Нездужає медуза.
Зібрались в неї друзі.
І їй уже сьогодні
не сумно й не самотньо.
Краб ріже витинанку,
а губка миє склянку.
І навіть зла мурена
несе смачне варення.
На суші і у морі,
у радощах і в горі
такі, як у медузи,
усім потрібні друзі.

Це точно! А у вас такі ж друзі?!

Рубрика: Давай дружить  Метки:  Ваш отзыв

«Книжкова країна малюків у гості вас запрошує»

Сьогодні для учнів 1-4 класів обласної школи-інтернату № 3 працівники відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів провели свято книги «Книжкова країна малюків у гості вас запрошує». далее »

Суботик повертається в суботу!

Маар, П. Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу [Текст] : пригодницька повість : [для мол. та серед. шк. віку] / П. Маар ; пер. з нім. Є. Горевої; мал. автора. – 5-тє вид. стереотипне. – Вінниця : Теза, 2016. – 186с. : іл. ;  – (Пригодницька бібліотека).

Люди часто люблять загадувати бажання, навіть найдивовижніші. Чи завжди вони здійснюються? На це питання відповісти складно, оскільки все залежить від багатьох причин. Можливо, тому люди за всіх часів мріяли про якісь чудернацькі машини, що здійснювали б їхні бажання. Така машина була і в героїв повісті-казки німецького письменника Пауля Маара «Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу». Службовець Пеппермінт познайомився з казковим рудоволосим чоловічком на ймення Суботик. Ця дивовижна істота, маленький зелений гном, перевернула усе життя шанованого пана, внесла певний безлад у його будні. Та, найголовніше, Суботик здивував дорослого чоловіка найбільш важливим зізнанням про те, що пан Пеппермінт, виявляється, є татом казкового гнома. І тепер пан із нетерпінням чекає суботи, бо його зелений синок повертається лише в суботу. А ще у батька з сином була машина для здійснення бажань. Можна було забажати будь-що, головне правильно сформулювати свою думку. Татко не завжди це робив правильно, а Суботик намагався поправити його. Пан Пеппермінт за допомогою машини бажань отримав багато грошей, автомобіль, смачну їжу, навчив папугу розмовляти. Разом із сином вони потрапили на безлюдний острів. Суботик зробив там курінь, діставав із пальм кокоси, знаходив банани й ананаси ї годував ними свого любого татуся. Окрім того, у Суботика на обличчі були сині цяточки, які теж мали чарівну властивість: вони могли здійснити будь-яке бажання. Але після кожного здійснен­ня мрії цяточки зникали. І ось, коли машина зламалася, у Суботика залишилася лише одна чарівна цяточка. Що попросить дорослий чоловік? Гроші, машину, їжу… далее »

Рубрика: Хит-книга  Метки:  Ваш отзыв

Казки Матінки Гуски

А чи добре ви знаєете казки Шарля Перро? Перевірте!

З Днем народження, Тетяно Луньова!

Я – это я!

Премьера этого короткометражного мультфильма состоялась еще в 2015 году. Лента путешествовала в течение года показывали по различным фестивалям и за это время собрала более 60 наград и премий. После окончания мирового турне авторы «Alike» Даниэль Мартинез Лара и Рафа Кано Мендез  выложили свою работу в открытый доступ на видеохостинге Vimeo. 
Посмотрите – не пожалеете!