Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Ура! Ура! Веселий час! Прийшли канікули до нас!

Ура! Ура! Веселий час! Прийшли канікули до нас!

Ось і настало яскраве, сонячне, веселе літо. Особливо радіють цій порі діти, адже наступили довгоочікувані канікули. Попереду три місяці літа. Як їх провести? Звичайно, можна поїхати з батьками в цікаву подорож, завести нових друзів, відпочиваючи у бабусі, отримати незабутні враження від походів…, а ще, чудово провести свій відпочинок з цікавою книгою. І не обов’язково відразу йти в книжковий магазин. Вам потрібно лише згадати, що в нашому місті Очакові є прекрасна бібліотека, в якій читачів чекають цікаві книги і досвідчені бібліотекарі.З 4 по 6 червня 2019 р. на відкритті «Літніх читань» в Очаківській міській бібліотеці побували учні 1-х, 2-х, 3-х класів Очаківської ЗОШ №1. Бібліотекар Олена Солдатенко запросила своїх маленьких гостей до святково прибраної читальної зали, яка тимчасово перетворилася на бібліокафе, де відбулася справжня «дегустація книжкових новинок». Увазі присутніх було представлено бібліоменю. Перша страва називалась «Казковий вінегрет». Бібліотекар продемонструвала дітям казки на різні смаки: чарівні, про тварин, народні й авторські. Відповідаючи на запитання вікторини, юні читачі показали, що вони люблять казки і з задоволенням їх читають. На друге – подавали «Пізнавальний гарнір» – книги про рослини, тварини, космос та відкриття, вони привабили дітей яскравими ілюстраціями та цікавими фактами. Любителям гостренького було запропоновано «Пригодницький салат». Третьокласникам із запропонованого книжкового меню найбільше сподобався «Пізнавальний гарнір», а першокласникам – солодкий сік і смачні рогалики.
В міській бібліотеці широкий асортимент пригодницької літератури для дітей. Закінчилося частування «Журнальною тусовкою». Юні відвідувачі брали активну участь у літературних вікторинах, веселих конкурсах, жвавих розвагах, мали змогу полистати яскраві, цікаві, новенькі журнали та поласувати смачними солодощами і фруктовим соком від депутата обласної ради Гемаєва Х.З.
Літо тільки почалося, і попереду на всіх користувачів бібліотеки чекає ще багато цікавих зустрічей.
З 1 червня 2019 р. Очаківська міська бібліотека оголошує конкурс і старт літніх читань «Супер читач літа – 2019 !!!» До участі запрошуються діти 1 – 9 кл.
Щоб отримати перемогу у конкурсі, учасникам потрібно відвідати бібліотеку протягом літа не менше 6-ти разів, прочитати якомога більше книг, а також залучити до читання своїх друзів ровесників.
Підсумки конкурсу будуть підведені в кінці вересня. Переможці обов’язково отримають призи. За більш детальною інформацією звертайтеся до Очаківської міської бібліотеки.

Метки:


Оставить отзыв