Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Святкування Дня сім`ї в дитячій бібліотеці Кухарський родинний поєдинок: «Кулінарний шедевр»

Святкування Дня сім`ї в дитячій бібліотеці Кухарський родинний поєдинок: «Кулінарний шедевр»

      Досвід роботи КЗ “Бібліотечна мережа м. Вознесенська”

У самому розпалі літа-8 липня-всі українці відзначають свято Сім’ї . Хоч це ще зовсім молоде свято, його з задоволенням святкують українські родини!

    Всі діти і навіть дорослі дуже полюбляють розваги! І саме в цей сонячний, святковий день Дитяча бібліотека запросила до себе на гостину дружні родини своїх маленьких читачів, щоб відсвяткувати це гарне свято, на  Кухарський родинний поєдинок: «Кулінарний шедевр»!.

    Не секрет, що в житті людини сім`я має важливе значення, адже саме в ній починається виховання майбутньої людини, спілкування та перше пізнання світу дитиною. А перше мамине слово, бабусина пісня, розповідь дідуся або порада батька відіграють найголовнішу роль для кожного з нас.

    Варто відзначити і те, що кожна родина святкує різні свята за столом, а добра і тепла атмосфера в сім`ї, хороша їжа багато в чому впливають на те, що люди не прагнуть покинути свої будинки і, відповідно, менше ризикують зазнати негативного впливу вулиці.

   Їжа, приготовлена в домашніх умовах, таїть в собі особливу енергетику, що сприяє об’єднанню людей.

      От і Кухарський поєдинок об’єднав дітей в команди під назвами: «Вкусняшки», та «Круті перці», діти придумали для себе девізи, що лунали під час розваг та конкурсів. Учасники ознайомилися з видами бутербродів, які готують в різних країнах світу, та за допомогою книг з кулінарії  готували різноманітні фантастичні бутерброди, яким давали найрізноманітніші назви. Діти відповідали на запитання та розгадувати загадки про їжу, збирали на швидкість «кулінарні» слова по літерах, відгадували на дотик сорти круп та макаронних виробів, з зав’язаними очима відгадували на смак  види варення. Учасники показали свої вміння сервірування столу та вміння очищати та нарізати овочі. Протягом свята лунали веселі пісні про українську їжу, які підіймали настрій всім присутнім! Також діти взяли участь у тестах. Навіть журі також мало змогу перевірити свої знання з кулінарії. Найбільше балів набрала команда «Круті перці». Всі учасники були нагороджені призами на згадку про це веселе об’єднуюче свято. Після нагородження команди пригощали всіх присутніх та один одного своїми кулінарними шедеврами.

    Підводячи підсумки проведеного заходу, можна без сумніву сказати, що сімейні свята об’єднують не одне покоління, зближають людей за родинними столами, де можна отримати масу задоволення та щастя від спілкування з сім’єю!

      Ми завжди раді бачити наших читачів зі своїми родинами у нашій дитячій бібліотеці, де кожна дитина має змогу проявити свої таланти, показати здібності та за допомогою книги навчитися втілювати свої найбажаніші мрії у життя!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Метки:


Оставить отзыв