Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Соборність держави – єднання народу

Соборність держави – єднання народу

22 січня 1919 року дві суверенні українські держави – Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка  об’єдналися в самостійну соборну державу.

Ця подія ознаменувала собою здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців. Адже соборність нашої держави означає цілісність нашої землі та єдність наших прагнень на шляху до розбудови квітучої і заможної України.

З нагоди відзначення Дня Соборності України в Березанській районній бібліотеці для дітей 23 січня 2019 р.відбувся захід для учнів 6-х класів під назвою  «Соборність держави – єднання народу». Бібліотекар  Спаська А.В. прагнула донести до дітей важливість розуміння таких понять, як «патріотизм», «єдність» та «державність». Вона ознайомила присутніх з історичними фактами проголошення  соборності України. Діти дізналися про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який був глибоко історично мотивований і спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу.Продовжили захід грою – вікториною «Як я знаю Україну». Дітям було запропоновано взяти участь в аукціоні знань, на якому за  вірні відповіді можна було придбати лоти (призи). На аукціоні були представлені такі лоти: «Історичний», «Географічний», «Українська гривня», «Літературний» та «Народознавчий». Діти  відповідати на різноманітні цікаві запитання, згадували хронологічну послідовність українських народних свят, пригадували  історичні факти та ін..Завершили цю теплу і цікаву зустріч уже традиційним створенням «живого ланцюга», який є символом єдності та соборності нашої України.

Метки:


Оставить отзыв