Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Діти – це майбутнє!

Діти – це майбутнє!

Діти – це майбутнє будь-якої нації, адже саме з них починається все на світі.

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю  в Єланецькій районній бібліотеці для дітей відбувся фестиваль художньої творчості «Барви надії» та виставка творчих робіт «Повір у себе!» за участю дітей з обмеженими можливостями.

У заході взяли участь понад двадцять талановитих дітей, які гарно співали, декламували вірші, гуморески, грали на музичних  інструментах, розповідали про свої малюнки  та вироби з декоративно-прикладного мистецтва. Допомогли розпочати фестиваль юні читачі 4-Б класу ОНЗ Єланецька ЗОШ І-ІІІ ст. Дар’я Алєксєєва, Юлія Шапошнікова, Марія Комарніцка, Анастасія Лола.

Привітати учасників фестивалю завітали почесні гості: Гуліна Ольга Петрівна, виконувач функцій і повноважень голови районної державної адміністрації, Машкін Олег Федорович, голова громадської організації «Єланецька районна організація Всеукраїнської  організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України».

Завдяки спонсорам, діти пригощалися чаєм та смачною випічкою. На завершення заходу учасники фестивалю були нагороджені Подяками та пам’ятними подарунками, а також закладинками від Єланецької районної бібліотеки для дітей.

Тож бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів у навчанні та нових творчих злетів.

Метки:


Оставить отзыв