Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Толерантність врятує світ

Толерантність врятує світ

16 листопада в усьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. Що означає поняття толерантності? Чи завжди ми в житті толерантні до інших людей? Які якості має толерантна людина і як їх виховати в собі? На ці та багато інших запитань сьогодні взялися відповісти працівники Березанської дитячої бібліотеки, організувавши зустріч зі школярами.Діти уважно слухали притчі мудрих людей про любов і повагу, про терпимість і доброзичливість, про підтримку один одного в тяжкі хвилини. Щоб глибше зрозуміти поняття «толерантності»,  до уваги дітей було запропоновано конкурс «Квітка толерантності». Діти створили  квітку, на кожній пелюстці якої були зазначені риси толерантної людини, і діти мали можливість 

ознайомитись з ними рисами і в подальшому розвивати їх у собі. Також бібліотечними  працівниками  був проведений конкурс «Особливий аркуш паперу»  на знак того, що «МИ РІЗНІ, АЛЕ МИ – РІВНІ». Захід завершили вправою «Скажи другу комплімент».

Діти зрозуміли, що дуже важливо сприймати людей такими, якими  вони є, навіть коли їх уподобання відмінні від наших.  А на всій земній кулі ми зустрінемо ще інших різних людей. Не варто бути «такими як всі», але необхідно поважати інші думки і вміти  відстоювати власну позицію. Ми можемо жити в злагоді один з одним, цінувати один одного, приймати всіх такими, якими вони є, тобто бути толерантними один до одного.

Метки:


Оставить отзыв