Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Поети – це завжди неповторність

Поети – це завжди неповторність

Єланецька районна бібліотека для дітей вже не один рік співпрацює з членами літературно-творчої студії «Подих» та її керівником Ігорем Сергійовичем Мартинюком. Місцеві поети своєю участю урізноманітнюють бібліотечні заходи.

      Їхня небайдужість до бібліотеки, до читання – це великий стимул для дітей у прагненні читати та підтримка іміджу дитячої бібліотеки.

 Щоб долучити дітей до читання поетичних творів, щоб юні читачі ще раз переконалися в тому, що наші поети творчі, активні, неординарні особистості, а їхні твори неповторні, різнопланові та своєрідні,  бібліотекарі організували поетичний  слем «Поети – це завжди неповторність» для юних читачів 9-Б класу (кл. керівник Інна Володимирівна Боднарук).

        В поетичному слемі взяли участь: Олександра Кравчина, Ігор Мартинюк, Анастасія Чорна. І проходив він у чотири тури. Назва першого туру «Єланець, твій день оспівую і час…» говорила сама за себе. Поети читали власні вірші, присвячені рідному Єланцю. Другий тур «Ласкавим словом я твого торкнуся серця» був присвячений ліричним віршам наших поетів, а третій – «Сміх продовжує життя…» розкрив ще одну грань творчості Ігоря, Анастасії та Олександри – це гумор. Оплески та дитячий сміх були для них найкращою нагородою.

 У четвертому турі під назвою «Захоплення вільного часу» кожен із учасників представляв своє хобі. На екрані присутні побачили презентації та відеоролики про них. Олександра Кравчина захоплюється в’язанням, тому продемонструвала власні роботи. Творчість Олександри також проявляється у дизайнерському оформленні клумб, квітників, присадибного подвір’я.

 Анастасія Чорна вдало володіє технікою вишивання стрічками, малює, робить неординарні поробки з різноманітних технік декоративно-прикладного мистецтва.

 Ігор Мартинюк – майстер художнього фото, займається вело- туризмом, але найбільше за все він любить писати  пісні і виконувати їх під гітару. Одна з його пісень прозвучала і цього разу.

        Авторські поезії не залишили дітей байдужими. Зустріч з поетами залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування. Свої побажання їм вони висловили на роздрукованих смайликах. Ось деякі з них: «…мені надзвичайно сподобались ваші твори, вони були просто чарівні…», «…а я вже і не думала про щось інше, як про ці світлі, красиві, чудові вірші…», «…бажаю щоб талант розвивався, щоб ваші думки поважали читачі», «… читаю, багато вчу на пам’ять поезій, вони мені до душі, а вам бажаю здоров’я, удачі і вічного натхнення». Від наших поетів учасники заходу отримали на згадку закладинки з їхніми автографами.

        Сподіваємось, що поетичний слем був не тільки знайомством юних читачів з творчістю поетів-земляків, а й залученням їх до читання поетичних творів.

 

 

 

Метки:


Оставить отзыв