Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Книги сторінок дбайливо нам відкриють ціле диво!

Книги сторінок дбайливо нам відкриють ціле диво!

Як завжди, під час весняних канікул в дитячій бібліотеці Комунального закладу «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» проходить  Всеукраїнський тиждень дитячого читання. А розпочався він 30 березня чудовою, родинною зустріччю «Книги сторінок дбайливо нам відкриють ціле диво!»

   Дух свята вітав у бібліотеці з самого ранку. Сюди прийшли найактивніші родини, в яких читають і батьки, і діти. Це родини Дудки Анастасії, учениці 3-Б класу ЗОШ №2, Гульченка Михайла, учня 2-Б класу ЗОШ № 10, Бицюкіних Олександра та Юрія, учнів 2-А та 4 класів ЗОШ № 2, Онофрійчука Богдана, учня 5-А класу ЗОШ № 7. А зробити свято дивовижним, цікавим, пізнавальним та змістовним допомогли юні таланти, учні 3-Б класу ЗОШ № 1. На початку дійства діти дуже проникливо читали вірші, присвячені Їі Величності  Книзі. А запрошені на свято з бабусею Шапокляк літературні герої дуже вдало відтворили свої образи під час свята! Це велика вигадниця, Пеппі Довгапанчоха, яку неперевершено, з почуттям гумору, весело зіграла  Чамата Вероніка, добра та працьовита Попелюшка, в ролі якої була Леоненко Анастасія, веселий та сміливий Барвінок, роль якого зіграв Лазіч Данило, та кмітливий, завзятий Незнайко, образ якого відтворив Пальцев Михайло. Шапокляк разом з героями улюблених дитячих книг грали з присутніми в ігри «Розважайко», «Це все я, це все я, це компанія моя!», складали вірші про доброту, відгадували загадки з казкового «чарівного» кошика Баби Яги. А впродовж всього свята присутніх супроводжували «Казки школи під Голубим небом» українського педагога, письменника, В.О. Сухомлинського, якому  в цьому році виповнюється 100 років від дня народження. Разом з Її Величністю Книгою діти повторили для Нечитайка «Правила поводження з книгою» та отримали від літературних героїв на згадку про свято «Пам’ятку читача бібліотеки».

   В кінці зустрічі ерудовані, кмітливі, найактивніші читачі та родини кращих читачів були нагороджені грамотами, медалями та призами. А бабуся Шапокляк разом з героями театру книги «Барвінок» запросили усіх присутніх провести канікули змістовно та цікаво в бібліотеках міста.

Метки:


Оставить отзыв