Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Літературний квест «Знайди книгу»

Літературний квест «Знайди книгу»

   Четвертий день Всеукраїнського тижня книги в РДБ пройшов у рамках Року німецької мови в Україні. Користувачам підліткового віку

було запропоновано літературний квест під назвою «Знайди книгу». Захід проводився з метою ознайомлення дітей з культурною спадщиною Німеччини в ігровій формі, в процесі якої розвивається інтелект, орієнтир, вміння працювати в колективі, толерантність у стосунках.

    Перед початком квесту учням 5-7 класів було запропоновано бліц-вікторину «Німеччина знайома і незнайома», в ході якої юні користувачі значно поповнили багаж знань про науковців, письменників та інших визначних діячів Німеччини. Читачі дізналися, що Шумахер – відомий німецький гонщик; Енштейн – відомий фізик-теоретик,який відкрив теорію відносності; Вільгельм Вагнер та Людвіг ван Бетховен – відомі композитори;

вчений-фізик, який винайшов X-промені носить прізвище Рентген; серед майже тридцяти прапорів країн Європи безпомилково визначили німецький.

Тож, після інтелектуальної розминки, читачі були добре підготовлені для проведення квесту, під час якого проявили не лише знання, ерудицію та кмітливість, але й більше дізналися про країну, її звичаї та традиції, а також згадали та відшукали твори видатних німецьких письменників Рудольфа Еріха Распе «Пригоди Барона Мюнхгаузена», казки братів Грімм «Пані метелиця», Ернеста-Теодора-Амадея Гофмана «Лускунчик і мишачий король», Вільгельма Гауфа «Маленький Мук» та «Карлик Ніс», популярних німецьких дитячих письменників Пауля Мара «Машина для здійснення бажань або Суботик повертається в суботу», Еріха Кестнера «Еміль і детективи», Отфріда Пройслера «Маленька   Баба- Яга», Карнелія Функе «Володар над злодіями».

Метки:


Оставить отзыв