Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Книжковий дім відкритий всім

Книжковий дім відкритий всім

     Протягом десятиліття в останній тиждень березня проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання, який в часі збігається зі шкільними канікулами. Він проводиться з метою популяризації книги і заохочення дітей до систематичного читання, формування читацької культури, підвищення інтелектуального та духовного потенціалу учнів, посилення ролі книги в освітньому процесі, зокрема у дітей.

     Березанська районна бібліотека для дітей традиційно щороку проводить такі читацькі тижні. Цьогорічна програма Тижня дитячої книги насичена тематичними днями, наповненими активними, діалоговими, ігровими формами роботи. Відкриття читацького тижня ознаменувалося розважально-пізнавальним святом у театралізованій формі під назвою «Книжковий дім відкритий всім» за участю Казкарки, вченого Магістра, вередливої Принцеси та Феї.

     На сцені імпровізованого театру мудра Казкарка запросила дітей до казкового світу книг РДБ, де панує радість і гарна атмосфера. І всі діти, які відвідують цю бібліотеку, чемні, розумні й виховані. А от існує королівство, в якому живе вередлива Принцеса, яка не вміє читати і писати, бо вважає це непотрібним. В необхідності отримання знань Принцесу переконували Магістр, Фея і запрошені гості – юні користувачі.  В ігровій формі, за допомогою вікторин та загадок діти переконали Принцесу,

що знання в сучасному світі необхідні і їх можна здобути лише за допомогою книги і щоденного читання.

     На завершення свята бібліотекарі під звуки фанфар привітали найактивніших читачів дитячої бібліотеки і присвоїли  їм звання «Кращий читач дитячої бібліотеки-2018 ».

Метки:


Оставить отзыв