Вы просматриваете Главная > Актуальна тема > Про красу одвічну – мову починаємо розмову

Про красу одвічну – мову починаємо розмову

До Міжнародного дня рідної мови працівники Доманівської публічної бібліотеки  провели зі школярами 6-8  класів  розважально – пізнавальне свято: «Про красу одвічну – мову починаємо розмову».

 Під час заходу діти поринули у чудовий світ нашої рідної мови, відчули її багатство, мелодійність, красу. Дізналися , що наш народ не одне століття боровся за рідну мову, за те, щоб вона стала державною, що українська мова не зникла, бо люди її берегли, як перлину, щоб заговорити  нею у повний голос.

   Учасники заходу залюбки взяли участь у мовних іграх, конкурсах, вікторинах, де показали свої гарні знання з української мови. Учні із задоволенням читали рядки з віршів про мову  українських письменників.

 Захід пройшов цікаво і захопливо.  Діти почули багато корисних фактів про нашу милозвучну,  чудову українську мову.

  Насамкінець, діти переглянули тематичну викладку літератури: «Рідна мова – коріння нації», на якій було представлено книги про витоки і розвиток рідної мови та твори українських класиків.

А для молодших школярів свято пройшло у формі поетичної акварелі. Діти із захопленням переглянули відеоролики про мову «Цікаві факти про українську мову», відео- презентацію «День рідної мови», прослухали чудові українські пісні, а також переглянули « Легенду про мову». А на завершення заходу діти переглянули  гумореску Павла  Глазового «Кухлик» .

В цей день бібліотекарі ще раз нагадали про те, як важливо берегти рідну   мову, адже мова – це великий скарб народу.

Метки:


Оставить отзыв