Вы просматриваете Главная > Актуальна тема > Відродися моя мово, щоб звучала в серці знову

Відродися моя мово, щоб звучала в серці знову

Рідне слово… Воно бринить, хвилює душу. Бо мова українська – то невичерпне джерело, скарбниця народного духу. Ніщо її так не збагачує і не демонструє її ліризм, мелодійність, ніжність та милозвучність, як поезія. Тому Єланецька районна дитяча бібліотека до Міжнародного дня рідної мови організувала поетичну карусель «Відродися моя мово, щоб звучала в серці знову».

На свято запросили творчих людей, які бережно ставляться до рідного слова, закохані в українську мову і збагачують її своїми творами: Дар’ю Буховець та Ігоря Мартинюка, які входять до складу літературно-творчої студії «Подих».

Дар’я Буховець  своєю лірикою спонукала учнів 6-А класу відчувати душею і серцем красу української поезії, а Ігор Мартинюк разом з Олегом Гонтою виконали декілька авторських пісень, переконуючи слухачів у тому, що пісня – це велич і душа народу.

Ще одна сторінка поетичної каруселі називалась «Впусти поезію у серце». Бібліотекарі запропонували дітям літературне караоке «Поезія пера – мелодія душі», де бажаючі читали вірші у супроводі музичних творів. У виконанні Юлії Дарієнко, Владислава Настенко, Дениса Табунщика лунало поетичне слово, що досить гарно лягало на музику.

Під час літературної гри «Вчимося римувати» шестикласники озвучили масу рим до десятків слів, запропонованих бібліотекарем.

Присутні також ознайомилися з виставкою-вернісажем «З любов’ю в серці вірш малюю» з малюнками дітей до їх улюблених поезій.

Поетична карусель «закружляла» юних читачів і дозволила їм поринути в атмосферу любові і добра за допомогою поетичного слова, насолодитися красою і чарівністю рідної мови.

Метки:


Оставить отзыв