Вы просматриваете Главная > Методист рекомендує > День захисту дитини «Дитинства чисте джерело»

День захисту дитини «Дитинства чисте джерело»

Щороку першого літнього дня відзначається прекрасне свято радості та одвічної надії – Міжнародний день захисту дітей. Веселе  свято «Дитинства чисте джерело»  для дітей нашого міста підготувала дитяча бібліотека комунального закладу «Бібліотечна мережа м. Вознесенська». Тепле сонечко  протягом  дня закликало своїми промінцями до бібліотеки  веселу  дітвору. Найперших відвідувачів  гостинно привітали літературні герої. Вони радо зустрічали малечу на порозі бібліотеки зі святковими подарунками. На свято дитинства до бібліотеки завітали  також діти з центру соціальної реабілітації та учні третього класу ЗОШ №4.

Щоб свято було яскравішим, літературні герої: чарівна Фея, жартівлива Шапокляк, весела Язиката Хвеська –  підготували для дітей святкову розважальну програму. Фея по таємничих слідах провела дітей до святково прикрашеної зали, а потім разом з дітьми «творила чудеса». За допомогою чарівної палички вона запросила їх у світ  казковий , різнокольоровий, загадковий. Діти брали участь  у різноманітних конкурсах, розгадували загадки та впізнавали знайомих героїв з мульті-пульті  «Єралаш». Із  великим задоволенням вони переглядали уривки з улюблених мультфільмів. Привітати дітей зі святом та записати їх до школи «зразкової поведінки»  прийшла всім відома Шапокляк. Користуючись чарівним капелюшком,  вона познайомилася  з усіма гостями.  Разом з присутніми на святі  від усієї душі веселилась  і Язиката Хвеська, яка  провела з дітьми жартівливі ігри.

Закінчилися розваги  для дітей ляльковою виставою театру книги «Барвінок»: «Книжковий дім відкритий всім», де казкові герої книг побажали дітям побільше читати книг та корисно і цікаво провести літні канікули.

Співробітники  бібліотеки побажали своїм гостям щасливих днів, чистого неба, грайливих промінців сонця, щирих усмішок, спокійного та мирного щасливого дитинства.

Метки: ,


Оставить отзыв